Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 13 stycznia 2021, 18:02
A co jest nieprawdą?
;)
Jeszcze mi pan Blochowiak nawet nie wykazał, że covid jednak nie jest bardziej zakaźny od grypy. Albo że o pandemii decyduje dopiero śmiertelność.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: krzysztof1 »

................
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2021, 18:28 przez krzysztof1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:21 ..
Jeszcze mi pan Blochowiak nawet nie wykazał, że covid jednak nie jest bardziej zakaźny od grypy. Albo że o pandemii decyduje dopiero śmiertelność.
jeszcze Ci może ma wykazać że Ziemia nie jest płaska?

i jak? znalazłeś jakąś "nieprawdę"?
;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: krzysztof1 »

Na stronie pfizera jest informacja, że badania nad tą szczepionką zakończą się w 2023r. Obecnie została ona warunkowo dopuszczona do użytku, tylko po to aby politycy od lewa do prawa mogli odtrąbić sukces.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 13 stycznia 2021, 18:28
Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:21 ..
Jeszcze mi pan Blochowiak nawet nie wykazał, że covid jednak nie jest bardziej zakaźny od grypy. Albo że o pandemii decyduje dopiero śmiertelność.
jeszcze Ci może ma wykazać że Ziemia ne jest płaska?

i jak? znalazłeś jakąś "nieprawde"?
;)
Wypadałoby, żeby wykazał. Wreszcie by się uwiarygodnił.

A przeczytałeś co napisałem? Odpowiedziałeś na postawione Ci kiedyś przeze mnie pytania?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 stycznia 2021, 18:31 Na stronie pfizera jest informacja, że badania nad tą szczepionką zakończą się w 2023r. Obecnie została ona warunkowo dopuszczona do użytku, tylko po to aby politycy od lewa do prawa mogli odtrąbić sukces.
Warunkowo to chyba Ciebie dopuścili do służby.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:31 ...
Wypadałoby, żeby wykazał. Wreszcie by się uwiarygodnił.

A przeczytałeś co napisałem? Odpowiedziałeś na postawione Ci kiedyś przeze mnie pytania?
Mosznicki, wybacz ale puste gadanie mnie nie interesuje
nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie odpowiadam.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:32
krzysztof1 pisze: 13 stycznia 2021, 18:31 Na stronie pfizera jest informacja, że badania nad tą szczepionką zakończą się w 2023r. Obecnie została ona warunkowo dopuszczona do użytku, tylko po to aby politycy od lewa do prawa mogli odtrąbić sukces.
Warunkowo to chyba Ciebie dopuścili do służby.
https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/pres ... zczepionki. Pierwsze zdanie: Szczepionka COMIRNATY® (znana również jako BNT162b2) uzyskała warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu od Komisji Europejskiej. Jeszcze jakieś pytania? Mosznicki zrozum, że takich rzeczy nie powiedzą ci ani w tvp, ani w polsacie ani w tvn. Nie powiedzą ci tego ci wszyscy eksperci jak Gut, Sutkowski i inni. Niestety ale Europa zmierza w stronę modelu chińskiego. Te wszystkie restrykcje mają jeden cel, doprowadzenie przedsiębiorców do bankructwa.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2021, 18:53 przez krzysztof1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: dragoness »

Dlatego piszę, że trzeba przejść na nauczanie zdalne na stałe, a stacjonarną szkołę zlikwidować. Kiedyś człowiek poszedł do szkoły z katarem czy z kaszlem i na nikim to wrażenia nie robiło, życie się normalnie toczyło, dzisiaj jak kogoś dopadnie katar czy kaszel to już wszyskie służby postawione w stan gotowości bo to na pewno koronapierdolec. A jak kadra nie zechce się szczepić to co wtedy?
To wtedy p.o. ministra wymyśli, że szczepienie jest warunkiem powrotu do pracy.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 13 stycznia 2021, 18:53
Dlatego piszę, że trzeba przejść na nauczanie zdalne na stałe, a stacjonarną szkołę zlikwidować. Kiedyś człowiek poszedł do szkoły z katarem czy z kaszlem i na nikim to wrażenia nie robiło, życie się normalnie toczyło, dzisiaj jak kogoś dopadnie katar czy kaszel to już wszyskie służby postawione w stan gotowości bo to na pewno koronapierdolec. A jak kadra nie zechce się szczepić to co wtedy?
To wtedy p.o. ministra wymyśli, że szczepienie jest warunkiem powrotu do pracy.
W Polsce na szczęście jeszcze takie pomysły nie mają szans na realizację ale. np. na takiej Słowacji w okręgu Nitry aby pójść do pracy trzeba mieć negatywny wynik testu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 13 stycznia 2021, 18:35
Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:31 ...
Wypadałoby, żeby wykazał. Wreszcie by się uwiarygodnił.

A przeczytałeś co napisałem? Odpowiedziałeś na postawione Ci kiedyś przeze mnie pytania?
Mosznicki, wybacz ale puste gadanie mnie nie interesuje
nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie odpowiadam.
A wciąż pusto gadasz... :rotfl: Jak wreszcie wykażcie z Blochowiakiem to, o czym pisałem i odpowiesz na zaległe pytania, to pogadamy.

PS Co do zaprzeczania globalnemu ociepleniu (denializm), to poczekajmy aż jedna jaskółka (anomalia pogodowa w Hiszpanii) wiosnę uczyni. Bo jest to tym samym, co „dowód” na nieszkodliwośc palenia na przykładzie tych osób, które dożyły późnej starości bez nowotworów. Czy można zaprzeczyć ich istnieniu albo nałogowi? Czyżby ich nie było? ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 stycznia 2021, 18:44
Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 18:32
krzysztof1 pisze: 13 stycznia 2021, 18:31 Na stronie pfizera jest informacja, że badania nad tą szczepionką zakończą się w 2023r. Obecnie została ona warunkowo dopuszczona do użytku, tylko po to aby politycy od lewa do prawa mogli odtrąbić sukces.
Warunkowo to chyba Ciebie dopuścili do służby.
https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/pres ... zczepionki. Pierwsze zdanie: Szczepionka COMIRNATY® (znana również jako BNT162b2) uzyskała warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu od Komisji Europejskiej. Jeszcze jakieś pytania? Mosznicki zrozum, że takich rzeczy nie powiedzą ci ani w tvp, ani w polsacie ani w tvn. Nie powiedzą ci tego ci wszyscy eksperci jak Gut, Sutkowski i inni. Niestety ale Europa zmierza w stronę modelu chińskiego. Te wszystkie restrykcje mają jeden cel, doprowadzenie przedsiębiorców do bankructwa.
Nie powiedzą? A skąd wiesz, jak nie z jawnych źródeł?
To jakaś tajemnica? https://tvn24.pl/swiat/szczepionka-na-k ... at-4934397 :hyhy:

Gdyby się nie odbyły wymagane fazy badań, to owszem. Ale się odbyły. A jeśli Ci się serio zdaje, że jak tylko do 2023 r. nic się nie stanie, to już później też nic i że tylko do tego czasu będą to monitorować (co ma w końcu miejsce przy każdym leku), to jesteś w błędzie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 13 stycznia 2021, 18:55
dragoness pisze: 13 stycznia 2021, 18:53
Dlatego piszę, że trzeba przejść na nauczanie zdalne na stałe, a stacjonarną szkołę zlikwidować. Kiedyś człowiek poszedł do szkoły z katarem czy z kaszlem i na nikim to wrażenia nie robiło, życie się normalnie toczyło, dzisiaj jak kogoś dopadnie katar czy kaszel to już wszyskie służby postawione w stan gotowości bo to na pewno koronapierdolec. A jak kadra nie zechce się szczepić to co wtedy?
To wtedy p.o. ministra wymyśli, że szczepienie jest warunkiem powrotu do pracy.
W Polsce na szczęście jeszcze takie pomysły nie mają szans na realizację ale. np. na takiej Słowacji w okręgu Nitry aby pójść do pracy trzeba mieć negatywny wynik testu.
A trójpodział władzy, bagatela, też rozwalili? :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 19:01 To jakaś tajemnica? https://tvn24.pl/swiat/szczepionka-na-k ... at-4934397 :hyhy:
Możesz powiedzieć co jest ciekawego w tym linku?
Bo jak rozumiem poprzednich argumentów nie negujesz skoro brak było odpowiedzi.

link:
Rozkład przeciwciał wygenerowanych przez szczepionkę w ludzkim ciele przebiegł bardzo powoli. Uważamy, że organizm może być chroniony potencjalnie przez kilka lat - dodał Stephane Bancel. Prezes amerykańskiego koncernu
czyli nawet żaden lekarz, ani naukowiec?
ale najważniejsze że "może"
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 13 stycznia 2021, 21:14
Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 19:01 To jakaś tajemnica? https://tvn24.pl/swiat/szczepionka-na-k ... at-4934397 :hyhy:
Możesz powiedzieć co jest ciekawego w tym linku?
Bo jak rozumiem poprzednich argumentów nie negujesz skoro brak było odpowiedzi.

link:
Rozkład przeciwciał wygenerowanych przez szczepionkę w ludzkim ciele przebiegł bardzo powoli. Uważamy, że organizm może być chroniony potencjalnie przez kilka lat - dodał Stephane Bancel. Prezes amerykańskiego koncernu
czyli nawet żaden lekarz, ani naukowiec?
ale najważniejsze że "może"
W linku chodzi o słowo „warunkowe”, geniuszu. Tyle. A do poprzednich, jak je nazywasz, „argumentów” się zwyczajnie nie odniosłem, co znów znaczy tylko tyle, i napisałem dlaczego.
ODPOWIEDZ