Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: człowiek z lasu »

Mosznicki pisze: 19 marca 2020, 12:09 https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... -domy.html

Miłość w czasach zarazy...

A jak z tym we Francji, nasz korespondencie, homme du boi (de Boulogne)? :rotfl:
Dziwne pytania zadajesz
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

człowiek z lasu pisze: 19 marca 2020, 00:12
Misiunia020293 pisze: 18 marca 2020, 23:51 Chyba wszystko jeszcze przed nami kiedy rodacy będą wracać z zagranicy na Swięta i zarazać ( Włochy , Niemcy i inne). Kwarantanna jednego a co z rodziną?
A skąd Wy w ogóle wiecie, że rodacy przywieźli to do Polski a nie na odwrót po Świętach Bożego Narodzenia? Aaaa. Pewnie stąd że w Polsce nie wykryto przypadków tej choroby do początku marca, bo nikt nie przeprowadzał testów, a w innych krajach zaczęto to robić już w styczniu, lutym. Jakoś dziwna była ta grypa, która panowała w Polsce, gdzie wszyscy skarżyli się na straszne bóle, dolegliwości nerek i problemy z oddychaniem. Zastanów sie nad tym co piszesz, bo nikt na razie nie wie, jak to działa, a ten hejt na rodaków pracujących za granicą nie świadczy dobrze o Polakach metropolitalnych. Poza tym mieszkańcy kilku krajów zachodniej Europy, w tym Włoch nie mają takiej możliwości, by bez przepustki wyjść dalej niż po chleb lub do pracy, więc bez obawy. Parę miliardów złotych nie zasili w tym roku sklepów, barów, pizzerii itp.
Dr Hałat: Kraje były objęte cichą epidemią przed 2020 r. Wiara w szczepienia na covid-19 to absurd
https://www.youtube.com/watch?v=74VRbY4k0y0
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

jakieś kontrargumenty?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

A Ty się podzielisz w końcu ze mna info o tym, kto ma skorzystać na pandemii? Tylko nie enigmatycznie- ze jacyś „oni”. ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

czyli jednak nie masz żadnych a tylko klepiesz w klawiaturę. ;)
Mosznicki pisze: 15 maja 2020, 20:17 A Ty się podzielisz w końcu ze mna info o tym, kto ma skorzystać na pandemii? Tylko nie enigmatycznie- ze jacyś „oni”. ;)
proste, idź za kasą
będziesz wiedział kto na tym zyska
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

Ci, co zawsze- k...wy i złodzieje. Ale chyba nie tych miałeś na myśli. No to co, doczekam się jasnej odpowiedzi czy bedziesz robił uniki? Zapomnij o wyrywaniu do odpowiedzi, samemu najpierw jej nie udzielając.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 15 maja 2020, 22:10 Ci, co zawsze- k...wy i złodzieje. Ale chyba nie tych miałeś na myśli. No to co, doczekam się jasnej odpowiedzi czy bedziesz robił uniki? Zapomnij o wyrywaniu do odpowiedzi, samemu najpierw jej nie udzielając.
Troche mi Cie szkoda, bo tylko tu prowokujesz
zyska/ją: rządy, duże firmy
stracą: zwykli ludzie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

Nie. Prostytutki w pandemii nie narzekają. Żadna prowokacja. Wiec współczuj tylko sobie.

Zwykli ludzie to zawsze tracą. Ot, po prostu- bogaci się bogacą, biedni biednieją. Ale do tego nie trzeba pandemii. Tak więc chyba nie o to chodzi z puszczaniem oka w związku z tymi enigmatycznymi „onymi”, którzy skorzystają. Nie popisałeś się.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: asterka »

witam wszystkich,jestem po 2 tygodniach nieobecności,Zostałam zablokowana przez admina ,pod pretekstem obrazania uczestników forum.Moje preferencje polityczne ,widocznie nie odpowiadają adminowi.Smoczyca i moszczonicki mogą obrażać .
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: asterka »

smoczyca może wyzywać od durni i etc. a jak napisałam co sądzę o lewicy to blokada . a jak tam pani Kichawa Błona ? szkoda tych 19 milinów złotych z moich podatków ! popłynęły z trzaskowianką do Bałtyku, proszę teraz uważać na długopisy zarazy ,przy podpisywaniu poparcia trzaskośia !!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

asterka pisze: 15 maja 2020, 23:57 witam wszystkich,jestem po 2 tygodniach nieobecności,Zostałam zablokowana przez admina ,pod pretekstem obrazania uczestników forum.Moje preferencje polityczne ,widocznie nie odpowiadają adminowi.Smoczyca i moszczonicki mogą obrażać .
Zblokowano Cię z mojej inicjatywy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: Mosznicki »

asterka pisze: 16 maja 2020, 00:00 smoczyca może wyzywać od durni i etc. a jak napisałam co sądzę o lewicy to blokada . a jak tam pani Kichawa Błona ? szkoda tych 19 milinów złotych z moich podatków ! popłynęły z trzaskowianką do Bałtyku, proszę teraz uważać na długopisy zarazy ,przy podpisywaniu poparcia trzaskośia !!
A na druk kart wybiórczych Ci nie szkoda?

Długopis można miec swój, z pakietem wybiórczym gorzej.

PS Jak było na banie? Byłaś na banii? :rotfl:
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: asterka »

Mosznicki pisze: 16 maja 2020, 00:06
asterka pisze: 15 maja 2020, 23:57 witam wszystkich,jestem po 2 tygodniach nieobecności,Zostałam zablokowana przez admina ,pod pretekstem obrazania uczestników forum.Moje preferencje polityczne ,widocznie nie odpowiadają adminowi.Smoczyca i moszczonicki mogą obrażać .
Zblokowano Cię z mojej inicjatywy.
Cipo ,zgłos mnie ponownie do admina !! Cipo ,boisz się baby ????
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus - zamknięcie wszystkiego!!

Post autor: dragoness »

asterka pisze: 16 maja 2020, 00:00 smoczyca może wyzywać od durni i etc. a jak napisałam co sądzę o lewicy to blokada . a jak tam pani Kichawa Błona ? szkoda tych 19 milinów złotych z moich podatków ! popłynęły z trzaskowianką do Bałtyku, proszę teraz uważać na długopisy zarazy ,przy podpisywaniu poparcia trzaskośia !!
Wyzwałam cię personalnie od durniów? Nie. Sorry za przeoczenie. A teraz prześledź powolutku swoje wpisy, będziesz wiedziała za co cię zblokowano. Przeczytaj również swój ostatni post i zastanów się, na jakim poziomie mentalnym stoisz. Można się nie zgadzać z poglądami, można kogoś nie lubić, ale przekręcanie nazwisk i wymyślanie idiotyzmów to naprawdę dno. Pomijam wyzwiska, jesteś po prostu nieszczęśliwa, chyba. Trzeba było przyjść na rynek, w twarz to wszystko wykrzyczeć, ale jajeczek zabrakło? Przykre.
ODPOWIEDZ