Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Czy ktoś panu każe zabijać "niewinne i bezbronne, maleńkie dzieci"? Nie zauważyłam.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

To po te argumenty z Pani strony? Chcę pani wprowadzić coś co już jest?

Po co im aborcja? Bo jak ktoś wpadnie to sobie usuną i problem z głowy, zero odpowiedzialności, zero problemów, hulaj duszo piekła nie ma
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

człowiek z lasu pisze: 10 czerwca 2019, 13:58
dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 11:54
przemo232 pisze: 10 czerwca 2019, 02:05

Ja mam piękną dziewczynkę której dawano maksymalnie kilka lat życia, dzisiaj ma już 14 i nie wyobrażam sobie że mógłbym ją zabić tylko dlatego że jakiś komputer twierdział inaczej.

Chore dziecko można zabić bo co? Bo Cię nie stać na leczenie? To oddaj je jeden z drugim do adopcji skoro i tak
masz je w ddupie, przynajmniej będzie miało jakiekolwiek szanse na przetrwanie.


Nosz k... a czasami żałuję że na osobach którzy tak o tą aborcję walczą tego zabiegu nie zrobiono
Takie piękne dziecko, na przykład. Może pan adoptuje.
"... dziecko, które nie ma połowy głowy, ma mózg na wierzchu, ma wiszącą gałkę oczną, ma rozszczep całej twarzy, nie ma mózgu w środku i będzie umierało przez najbliższy miesiąc albo dwa, bo ma zdrowe serce i zdrowe płuca, aż umrze w końcu z powodu jakiegoś zakażenia. A kobieta, która urodziła to dziecko musiała mieć zrobione cięcie cesarskie. To jest sukces profesora Chazana" – oceniał szef Kliniki Ginekologii i Położnictwa Szpitala Bielańskiego w Warszawie."
Wytłumaczę powolutku. Skoro wolno zadawać pytania na poziomie następującym:
Ile dzieci pan posiada?Zdrowe? A może takie?Takie piękne dziecko np.Może pan adoptuje.
To wydaje się, że w naszym pięknym kraju i w wielu innych, gdzie ludzie o podobnym poziomie empatII zadają analogiczne pytania, mogą wypowiadać się i ludzie (nawet mężczyźni posiadają ludzkie prawa), którzy w bezbronnych, nienarodzonych dzieciach widzą piękno i nie chcą ich traktować przedmiotowo.
Widzi Pani. Dziś, do znacznej części ludzkości dotarło, że również zwierzęta mają sporo praw i nie są zwykłymi rzeczami, z którymi można sobie robić, co się komu podoba. I choć nikt nie każe Pani torturować świni, konia, psa czy kota, to niespotykane jest zamykanie ust ich obrońcom poprzez takie dziwaczne pytania i sformułowania.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 10 czerwca 2019, 15:46 To po te argumenty z Pani strony? Chcę pani wprowadzić coś co już jest?

Po co im aborcja? Bo jak ktoś wpadnie to sobie usuną i problem z głowy, zero odpowiedzialności, zero problemów, hulaj duszo piekła nie ma
Jak ktoś WPADNIE? A od kiedy w Polsce można dokonać aborcji na żądanie? A może to ciążę z gwałtu nazywa pan wpadką? A co, jeśli to się przydarzy pana pięknej czternastolatce? Każdy ma prawo do poglądów, ale nie do narzucania ich innym, więc deklaracja, że się jest za całkowitym zakazem aborcji jest śmieszna.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 16:17
przemo232 pisze: 10 czerwca 2019, 15:46 To po te argumenty z Pani strony? Chcę pani wprowadzić coś co już jest?

Po co im aborcja? Bo jak ktoś wpadnie to sobie usuną i problem z głowy, zero odpowiedzialności, zero problemów, hulaj duszo piekła nie ma
Jak ktoś WPADNIE? A od kiedy w Polsce można dokonać aborcji na żądanie? A może to ciążę z gwałtu nazywa pan wpadką? A co, jeśli to się przydarzy pana pięknej czternastolatce? Każdy ma prawo do poglądów, ale nie do narzucania ich innym, więc deklaracja, że się jest za całkowitym zakazem aborcji jest śmieszna.
No i w tym momencie proszę przytoczyć moje słowa że jestem całkowicie przeciwko aborcji albo odwołać to co pani napisała, bo ja akurat bardzo nie lubię gdy mi się zarzuca coś czego nie zrobiłem.

Co do gwałtów to proszę mi odpowiedzieć co dziecko jest winne że według pani można je tak bezkarnie ubić? Co do gwalciciela to ja bym mu pewnie jaja urwał ale dziecka nie dałbym zabić, nie wiem czy byłbym w stanie wychować ale zawsze można oddać do adopcji
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 16:17
przemo232 pisze: 10 czerwca 2019, 15:46 To po te argumenty z Pani strony? Chcę pani wprowadzić coś co już jest?

Po co im aborcja? Bo jak ktoś wpadnie to sobie usuną i problem z głowy, zero odpowiedzialności, zero problemów, hulaj duszo piekła nie ma
Jak ktoś WPADNIE? A od kiedy w Polsce można dokonać aborcji na żądanie? A może to ciążę z gwałtu nazywa pan wpadką? A co, jeśli to się przydarzy pana pięknej czternastolatce? Każdy ma prawo do poglądów, ale nie do narzucania ich innym, więc deklaracja, że się jest za całkowitym zakazem aborcji jest śmieszna.
TO o co Pani właściwie chodzi? W stawianiu zarzutów bliźnim na podstawie słów, których nawet nie planowali wypowiedzieć, jest Pani prawdopodobnie, w swej opinii mistrzynią. A określanie śmiesznymi czyichś wewnętrznych przekonań, wynikających ze światopoglądu jest sprzeczne z Konstytucją. Nie tylko organy państwa są zobowiązane stosować zapisy Konstytucji, ale również obywatele. To są kwestie światopoglądowe, wrażliwe dla każdego myślącego i czującego człowieka. Ich się nie dotyka sarkazmem, ironią, ani kpina. Ich się nie ośmiesza. Może Pani próbować przeprowadzić badania naukowe, udowodnić, że nasza ocena człowieczeństwa nienarodzonego dziecka jest błędna. Na podstawie tych badań dyskutować argumentami, a nie mówić, że cudzy światopogląd jest śmieszny. Najlepszą drogą w życie dla dziewczynki, która uprawia seks w wieku dziecięcym jest zabicie jej dziecka, a nie na przyklad rozmowa z psychologiem? Co do gwałtu. Jest to przypadek określony w ustawie, jako wyłączający karalność aborcji. Kiedyś czytałem o tym, w czasie studiów prawniczych, przygotowując się do egzaminów z prawa karnego materialnego, że w sytuacji gwałtu istnieje mikroskopijne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, bo sytuacja agresji, walki, stresu i przerażenia nie stwarza warunków sprzyjających zapłodnieniu. Dlatego liczba tych przypadków statystycznie jest bardzo mała. I dzieci poczęte z gwałtu nie mają prawa do życia, w świetle przepisów ustawy, nie podlegaja żadnej ochronie, bo nie trzeba czekać na wyrok sądu prawomocny, więc o czym Pani mówi?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

Jakubiak, Liroy, Rola i Szlachtowicz! Jaka jest przyszłość polskiej prawicy? Tylko u nas wRealu24!
https://www.youtube.com/watch?v=VCx5hwTdQq0

online
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Komentarz zbędny ....
Obrazek

Otwórz swój umysł w jesiennych wyborach !
Obrazek
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: przemo232 »

W jesiennych wyborach trzeba się modlić żeby lało, wiało, grzmiało, ogólnie żeby jak najmniej ludzi poszło do wyborów
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Panie Jaślanin, a cóż takiego okropnego zobaczył pan na tym zdjęciu?
Kiedyś czytałem o tym, w czasie studiów prawniczych, przygotowując się do egzaminów z prawa karnego materialnego, że w sytuacji gwałtu istnieje mikroskopijne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, bo sytuacja agresji, walki, stresu i przerażenia nie stwarza warunków sprzyjających zapłodnieniu.
A autorem książki był prawdopodobnie niejaki p. Hoser, specjalista od ginekologii i czystek etnicznych w Rwandzie.
Skoro takie są pana wewnętrzne przekonania, nota bene czysto teoretyczne, bo żaden z tych przypadków pana nie dotyczy, to proszę je mieć, ale nie próbować narzucać ich innym, na przykład optując za zakazem aborcji.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Hoser, specjalista od ginekologii i czystek etnicznych w Rwandzie
Hmm... Pani magister raczy napisać co miała na myśli pisząc o tych "czystkach etnicznych"? Był aby Hoser ich organizatorem?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 19:43 Panie Jaślanin, a cóż takiego okropnego zobaczył pan na tym zdjęciu?
Kiedyś czytałem o tym, w czasie studiów prawniczych, przygotowując się do egzaminów z prawa karnego materialnego, że w sytuacji gwałtu istnieje mikroskopijne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, bo sytuacja agresji, walki, stresu i przerażenia nie stwarza warunków sprzyjających zapłodnieniu.
A autorem książki był prawdopodobnie niejaki p. Hoser, specjalista od ginekologii i czystek etnicznych w Rwandzie.
Skoro takie są pana wewnętrzne przekonania, nota bene czysto teoretyczne, bo żaden z tych przypadków pana nie dotyczy, to proszę je mieć, ale nie próbować narzucać ich innym, na przykład optując za zakazem aborcji.
Czyli jednak nie udało się Pani zrozumieć, że nie rozmawialiśmy o przypadkach enumeratywnie określonych w ustawie, za to udało się Pani dotrzeć do materiałów, które czytałem przed egzaminami w czasie moich studiów prawniczych, a były to rzeczy oparte na statystykach, naukowe, nie tęczowe, ani opozycyjne.
To proszę. Bardzo porządna gazeta mówi, że na 1048 przypadków aborcji tylko 1 dotyczy poczęcia w wyniku gwałtu i wyroku śmierci wykonanemu na dziecku. To jest promil przypadków. Niecały.
https://www.google.com/amp/wiadomosci.g ... z-tego.amp
Pominę z litości milczeniem słowa, które wypowiedziała Pani pod adresem arcybiskupa Hosera. Tu tylko litość jest odpowiedzią. To są poważne oskarżenia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Pan Hoser autorytatywnie stwierdza, że gwałt to niezły środek antykoncepcyjny. Widocznie czytał te same materiały.
Jego instrukcje, aby w Rwandzie ratować przede wszystkim Jezusa, też są niezłe. W podlinkowanym artykule najbardziej "zabawne" jest jedno zdanie. O stu tysiącach ciąż przerwanych nielegalnie. Nie ma mowy o dzieciach w beczkach, reklamówkach i wersalkach, a także o tym, że kobietom odmawia się prawa nawet do aborcji dozwolonej ustawą. Guzik hipokrytów obchodzi dziewięć miesięcy ciąży i poród, "bo przecież można oddać do adopcji". Jakoś nie zauważyłam, byście panowie i inni wam podobni byli do tego tak chętni. Bo przecież logiczne, że ciąża was nie dotyczy, no to może chociaż adopcja?
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 10 czerwca 2019, 21:54 ..
Aha, żeby była jasność. Jestem PRZECIWKO aborcji na życzenie. Jestem za prawem WYBORU.
możesz rozwinąć?
ODPOWIEDZ