Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: JaślaninOn »

Strach przed Konfederacją paraliżuje :)
https://nczas.com/2019/05/20/tvp-odwolu ... aNOYFU6l-Q

https://www.youtube.com/watch?v=u-5ruzq ... S_ICzZmsCA

Konfederacja składa skargę do PKW i Trumpa na ambasador Mosbacher!
https://www.facebook.com/janusz.korwin. ... 335390715/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

Konfederacja składa skargę do PKW i Trumpa na ambasador Mosbacher!
Nie Konfederacja, tylko nieszczęśliwa Kaja Godek.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3906
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 20 maja 2019, 18:45
Konfederacja składa skargę do PKW i Trumpa na ambasador Mosbacher!
Nie Konfederacja, tylko nieszczęśliwa Kaja Godek.
Kaja Godek jest w Konfederacji.
a czy jest nieszczęśliwa to bardzo proszę o wytłumaczenie dlaczego?

PILNE! Kaja Godek „jedynką” Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy na Mazowszu
https://nczas.com/2019/03/26/pilne-kaja ... -mazowszu/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 20 maja 2019, 18:56
dragoness pisze: 20 maja 2019, 18:45
Konfederacja składa skargę do PKW i Trumpa na ambasador Mosbacher!
Nie Konfederacja, tylko nieszczęśliwa Kaja Godek.
Kaja Godek jest w Konfederacji.
a czy jest nieszczęśliwa to bardzo proszę o wytłumaczenie dlaczego?

PILNE! Kaja Godek „jedynką” Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy na Mazowszu
https://nczas.com/2019/03/26/pilne-kaja ... -mazowszu/
Jest w Konfederacji kim? Szefem? Rzecznikiem? I jest nieszczęśliwą kobietą, która na siłę chce unieszczęśliwić inne kobiety. Szczęśliwa, spełniona kobieta nie walczy tak zażarcie o nieszczęście innych.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zamiast na jakimś lokalnym forum dokonywać ocen, jaką to "nieszczęśliwą" kobietą jest pani Kaja Godek, powinna pani magister poinformować Ją o tym osobiście lub emailem: [email protected]... W końcu tyle razy pani magister zapraszała innych, by przyszli i osobiście wytłumaczyli, że najwyższa pora dać osobisty przykład. Czyż nie?
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Az sie zalogowałem po kilku latach żeby wyrazić zdumienie że taka osoba jak dragoness uczy nasze dzieci. Brak myślenia logicznego aż wali po oczach i mózgu. Nagle zaczynam widzieć pozytywną stronę tych schetynowych strajków. Dzieci mniej zryte może będą odrobinke
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: T135 »

Tylko konfederacja :)
Załączniki
60099586_2009024042737529_4472669201345019904_n.png.jpg
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: andaluzja »

Tylko na konfederację. A pisanie takich pierdół na inną kobietę i wypowiadanie się na temat tego czy jest szczęśliwa czy nie chyba nie przystoi osobie wykształconej. Każdy wie sam lepiej czy jest szczęśliwy czy nie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

A, co do tego się zgodzę, natomiast co do konfederacji mam duże wątpliwości, chociażby dlatego https://oko.press/sputnik-wyladowal-kim ... federacji/
Tylko na konfederację. A pisanie takich pierdół na inną kobietę i wypowiadanie się na temat tego czy jest szczęśliwa czy nie chyba nie przystoi osobie wykształconej. Każdy wie sam lepiej czy jest szczęśliwy czy nie
mam prawo do prywatnych poglądów na temat osoby, bądź co bądź, publicznej. Oceniam ją na podstawie jej wypowiedzi. Tyle. Co ma do tego wykształcenie, nie wiem.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Kazdy katolik ktory wie w co wierzy musi być antyaborterem.
Morderstwo to morderstwo, białe jest białe a czarne jest czarne.
Niekatolikom można sobie kwestionować 10 przykazań, nam nie.
Kaja Godek robi świetną robotę i jak widać w tematyce #447, ma też wielkie patriotyczne serce i jaja których może klęcząca wierchuszka pisofska pozazdroscic.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 10:36 Kazdy katolik ktory wie w co wierzy musi być antyaborterem.
Morderstwo to morderstwo, białe jest białe a czarne jest czarne.
Niekatolikom można sobie kwestionować 10 przykazań, nam nie.
Kaja Godek robi świetną robotę i jak widać w tematyce #447, ma też wielkie patriotyczne serce i jaja których może klęcząca wierchuszka pisofska pozazdroscic.
Cudownie. Pan ma takie zdanie, ja mam inne. Szanuję panią Godek za wychowywanie niepełnosprawnego dziecka, choć tak jak powiedziałam, kwestia jest problematyczna. Współczuję jej zgorzkniałości i chęci pogorszenia losu kobiet, wynikającej prawdopodobnie z sytuacji życiowej. Zespół Downa jest najrzadszym argumentem do wykonania aborcji, ale pani Godek w swoim zacietrzewieniu tego nie rozumie. Przeciwko #447 walczą także inni, więc nie kreujmy ją na Matkę Teresę od Polityki.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Matką Teresą nikt nie chce być, ale kobieta staje w 1 rzędzie narażając swój dobrobyt. Dla takich ludzi mam nic tylko ogromny szacunek.
Co do aborcji tu nie ma dla katolików dyskusji, to nie supermarket gdzie można sobie wybierać i przebierać, a jak się znudzi to skladać reklamacje.
Się jest albo sie nie jest. Zerojedynkowo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 11:43 Matką Teresą nikt nie chce być, ale kobieta staje w 1 rzędzie narażając swój dobrobyt. Dla takich ludzi mam nic tylko ogromny szacunek.
Co do aborcji tu nie ma dla katolików dyskusji, to nie supermarket gdzie można sobie wybierać i przebierać, a jak się znudzi to skladać reklamacje.
Się jest albo sie nie jest. Zerojedynkowo.
A jakiż to dobrobyt naraża? Śmiem twierdzić, że powodzi się jej coraz lepiej, czego nie mogą o sobie powiedzieć inne kobiety, które chce na siłę uszczęśliwiać. Żadna ustawa nie ZMUSZA do zabijania, więc skoro tyle wasi liderzy mówią o wolności (na przykład w temacie szczepień), to dlaczego w tym przypadku chcą zrobić z ludzi niewolników? https://kobieta.wp.pl/kaja-kontra-reszt ... 978215041a
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: oth »

Nooo jak się czyta lewackie klocki typu kobieta na wp, to pozniej te klocki wychodzą w dyskusji. :spi:
Życzę 1/10 odwagi cywilnej, patriotyzmu i stosowania się do zasad własnej wiary, o ile taką Pani posiada, bo jest to zupełnie niejasne dla mnie po tym co Pani pisze. I też mnie to zbytnio nie interesuje, tak jak pani wrażenia na temat jej bycia szczęśliwą osobą czy nieszczęśliwą ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

Post autor: dragoness »

oth pisze: 21 maja 2019, 11:58 Nooo jak się czyta lewackie klocki typu kobieta na wp, to pozniej te klocki wychodzą w dyskusji. :spi:
Życzę 1/10 odwagi cywilnej, patriotyzmu i stosowania się do zasad własnej wiary, o ile taką Pani posiada, bo jest to zupełnie niejasne dla mnie po tym co Pani pisze. I też mnie to zbytnio nie interesuje, tak jak pani wrażenia na temat jej bycia szczęśliwą osobą czy nieszczęśliwą ;)
Radzę sprawdzić, kto jest autorem terminu "lewactwo", zanim się pan do reszty skompromituje. O moją odwagę cywilną i patriotyzm, jak również wiarę, proszę się nie martwić. To jak z tą "wolnością" deklarowaną przez Waszych liderów? Oświeci mnie Pan?
ODPOWIEDZ