Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: ciniak77 »

Dr Hubert Czerniak: STOP złodziejskiej republice PO-PiS! Afera SKOK Wołomin musi zostać ujawniona!

https://www.youtube.com/watch?v=bYRa1pUAAAY
https://www.youtube.com/watch?v=GLOZ9uRaFVA

Na stronie: http://warsawproperty.org jest wyszukiwarka nieruchomości w Warszawie, które mogą być objęte restytucją mienia ofiar Holocaustu na mocy ustawy Just Act 447.

https://miziaforum.com/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: dragoness »

I co? Mam wybrać Konfederację? Błagam....
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 15 maja 2019, 09:43 I co? Mam wybrać Konfederację? Błagam....
W sumie dlaczego nie? W kółko PO - PiS i nic się nie zmienia, może warto zaryzykować? Gorzej chyba nie będzie..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: dragoness »

Przede wszystkim to trzeba iść na wybory.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

Jeżeli wszyscy pójdą na wybory i nadal będą głosować tylko na PO - PiS to moje pytanie brzmi: po co? W takiej sytuacji czy pójdę na wybory czy nie to i tak się nic nie zmieni
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 15 maja 2019, 12:06 Jeżeli wszyscy pójdą na wybory i nadal będą głosować tylko na PO - PiS to moje pytanie brzmi: po co? W takiej sytuacji czy pójdę na wybory czy nie to i tak się nic nie zmieni
I tak twierdzi większość nieglosujących, dlatego mamy to, co mamy.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: Łyssy »

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 15 maja 2019, 12:13
przemo232 pisze: 15 maja 2019, 12:06 Jeżeli wszyscy pójdą na wybory i nadal będą głosować tylko na PO - PiS to moje pytanie brzmi: po co? W takiej sytuacji czy pójdę na wybory czy nie to i tak się nic nie zmieni
I tak twierdzi większość nieglosujących, dlatego mamy to, co mamy.
Wybory - przyszłość w naszych rękach, ten tytuł jak mniemam dotyczy wyborów do parlamentu europejskiego?

Jeśli tak, to ten tytuł jest mocno nie trafiony
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 15 maja 2019, 12:13
przemo232 pisze: 15 maja 2019, 12:06 Jeżeli wszyscy pójdą na wybory i nadal będą głosować tylko na PO - PiS to moje pytanie brzmi: po co? W takiej sytuacji czy pójdę na wybory czy nie to i tak się nic nie zmieni
I tak twierdzi większość nieglosujących, dlatego mamy to, co mamy.
Niestety smutne są te moje słowa ale wydaje mi się że prawdziwe, pierwszym warunkiem powinien być zakaz jakichkolwiek sondaży przedwyborczych, być może wtedy człowiek by poszedł zagłosować zgodnie z sumieniem a nie wybierać "mniejsze zło"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: dragoness »

Przede wszystkim powinien być obowiązek głosowania.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 15 maja 2019, 15:02 Przede wszystkim powinien być obowiązek głosowania.
Tu się pozwolę nie zgodzić, ale to pewnie dlatego że ja nie jestem demokratą :cwaniak:

a co do konfederacji to można mieć na prawdę różne poglądy, ale pomijanie w mediach a zwłaszcza wyrzucenie członka tego ugrupowania ze studia to jest jakaś kpina chyba
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: krzysztof1 »

Zanim pójdziecie na te wybory to najpierw dokształcicie się w zakresie funkcjonowania Unii Europejskiej, jej organów oraz kompetencji tych organów. Znajomość Unii u większości Polaków kończy się na tabliczkach z napisem, że coś tam zostało współfinansowane ze środków unijnych. Parlament Europejski to nie Sejm, w Parlamencie Europejskim partie są członkami frakcji politycznych. W praktyce Parlament Europejski jest instytucją czysto fasadową, powołaną tylko dlatego aby ludziom dać złudne uczucie, że mają na coś wpływ. W Unii Europejskiej najważniejszym organem jest Komisja Europejska, to ona podejmuje najważniejsze decyzje, a europosłowie to zwykłe pionki. Idąc do Brukseli europosłowie mają tylko jeden cel napchać swoje kieszenie kasą. Jeszcze jedna uwaga każdy europoseł po upływie kadencji ma z automatu przyznaną emeryturę. Odnosząc się do wypowiedzi znanej w powiecie dragoness, obowiązkowe głosowanie to nic innego jak tylko sztuczne nabijanie frekwencji oraz duża liczba nieważnych głosów. Polecam też oglądnąć filmiki obecnego europosła od Korwina, gość ma nazwisko Sośnierz, pokazujące doskonale jak wygląda głosowanie w Parlamencie Europejskim, totalny kabaret, prowadzący obrady na oko ocenia ilu było za, a ilu było przeciw.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: przemo232 »

popieram, Sośnierz to na prawdę obiecujący polityk i w dodatku potrafi trzymać język na wodzy oraz nie gadać głupot jak to się Korwinowi zdarza
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wybory - przyszłość w Naszych rękach.

Post autor: dragoness »

Odnosząc się do wypowiedzi znanej w powiecie dragoness, obowiązkowe głosowanie to nic innego jak tylko sztuczne nabijanie frekwencji oraz duża liczba nieważnych głosów.
A głosowanie dobrowolne to w efekcie rządy reprezentantów 17% uprawnionych do glosowania, jak mamy teraz. http://polimaty.pl/2015/05/glosowanie-w ... przywilej/ Powinno się jednak zacząć od edukacji, która w Polsce leży. Uczniowie nie odróżniają ordynacji większościowej od proporcjonalnej, nie wiedzą, gdzie szukać programów partii i najczęściej twierdzą, "jeden głos się nie liczy". W ostatnich wyborach tak stwierdziło prawie 50% społeczeństwa, ze znanym efektem. Podobnie było na naszym lokalnym podwórku podczas glosowania nad odwołaniem SM. Internetowi krzykacze zostali w domach i straż miejska ma się świetnie :rotfl: :rotfl:
ODPOWIEDZ