WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Wydarzenia i komentarze z Jasła
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: luc_ponownie »

@cinak77 : Sprawa jest oczywiście grubymi nićmi szyta z tą "wojną religijną" - za sprawę z Notre Dame odpowiadają Żydzi lub ich pożyteczni idioci - masoneria.

Dziwnym zbiegiem okoliczności tego samego dnia co Notre Dame palił się meczet Al-Aksa ale Palestyńczycy go szybko ugasili.
Dziwnym zbiegiem okoliczności zarówno Brevik jak i zamachowiec z Nowej Zelandii Tarrant deklarowali pośród swych (aż zbyt wielu wypowiedzi) "nie jestem antysemitą".
Dziwnym zbiegiem okoliczności bliski wschód podpalili żyd Sarkozy i otaczający się żydami (mimo,że oficjalnie antysemicki*) Berlusconi, czego skutkiem była fala "uchodźców" z terenów dziwnym zbiegiem okoliczności bardzo podobających się żydom (koncepcja "Wielkiego Izraela") i jednocześnie Dziwnym zbiegiem okoliczności pozwala na będące w żydowskim interesie wynaradawianie Europejczyków (zgodne z planem Kalergiego który zakładał dla żydów rolę rządzącej Europą elity) lub doprowadzenie do holokaustu muzułmanów wykonanego EUROPEJSKIMI a nie żydowskimi rękami.

Oczywiście nie zmienia to faktu,że Arabskich nachodźców wpuszczać nie wolno.Przede wszystkim jednak trzeba powstrzymać tą nazistowską (pomimo holokaustu - nazistowską !) nację pociągającą w tym cyrku za sznurki i chcącą co najmniej podboju dla siebie bliskiego wschodu a może i władzy nad światem (bo tak oni rozumieją tą bajeczkę,że są "narodem wybranym")

* https://972mag.com/strange-relationship ... ews/65487/
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Kukła Żyda już spalona?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

My, herr mosznicki, na Podkarpaciu zgodnie z tradycją dokonujemy rytualnego spalenia Judasza. I robimy to co roku...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Pasuje dopisać że palimy tego Judasza bo wydał na śmierć Żyda
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 23 kwietnia 2019, 15:46 My, herr mosznicki, na Podkarpaciu zgodnie z tradycją dokonujemy rytualnego spalenia Judasza. I robimy to co roku...
Tradycja - rzecz święta. Choćby zła.
A jeśli o mnie chodzi, to nie spaliłbym nawet abstrakcyjnej marzanny.

A Ty, grzesiu, myślisz, że myślisz (samodzielnie), czy znów Ci polska prawica z pomocą przychodzi, pokrętnie usprawiedliwiając? Toż to przecie przeciwieństwo antysemityzmu, ludzie!

Judasz symbolizuje "żydostwo" i judaizm, Jezus - chrześcijaństwo. Jezusa nie postrzegacie ani jako żyda, ani Żyda. Więc po co nagle to etniczne odniesienie? Jezus zawisł właśnie przez taką mentalność, jak Wasza, Panowie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Wzruszyłem się tą opowieścią o "paleniu Marzanny"! Naprawdę! :rotfl: A tak przy okazji, to Jezusa jednak na śmierć żydzi skazali, a Rzymianie tylko wyrok wykonali. Czyżbyś sugerował, że ci żydzi sprzed 2 tysięcy lat to jacyś antysemici byli? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Matka Boska, wbrew obiegowej w Polsce opinii, też nie była Polką, tylko Żydowką.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Sun Tzu »

Jak to nie była Polką, skoro się mówi: Matka Boska Częstochowska? A Częstochowa przecież w Polsce leży!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 08:56 Matka Boska, wbrew obiegowej w Polsce opinii, też nie była Polką, tylko Żydowką.
Być może jest to opinia obiegowa, i być może nawet biegająca po Polsce, w środowiskach fanatycznych ateistów, nie szanujących swoich rodaków. Wstyd publicznie coś takiego puszczać w obieg. Nie wypada nawet nauczycielowi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 24 kwietnia 2019, 13:52
dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 08:56 Matka Boska, wbrew obiegowej w Polsce opinii, też nie była Polką, tylko Żydowką.
Być może jest to opinia obiegowa, i być może nawet biegająca po Polsce, w środowiskach fanatycznych ateistów, nie szanujących swoich rodaków. Wstyd publicznie coś takiego puszczać w obieg. Nie wypada nawet nauczycielowi.
A dlaczego czepia się pan mnie jedynie, a nie swojego kolegi po PiSie? I proszę mi tu nie pieprzyć głupot o ateistach; gdy chciałam pójść z klasą na pielgrzymkę do Dębowca, zamiast tłuc się do Częstochowy usłyszałam, że "przecie Matka Boska Częstochowska silniejsza od Dębowieckiej".
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 14:18
człowiek z lasu pisze: 24 kwietnia 2019, 13:52
dragoness pisze: 24 kwietnia 2019, 08:56 Matka Boska, wbrew obiegowej w Polsce opinii, też nie była Polką, tylko Żydowką.
Być może jest to opinia obiegowa, i być może nawet biegająca po Polsce, w środowiskach fanatycznych ateistów, nie szanujących swoich rodaków. Wstyd publicznie coś takiego puszczać w obieg. Nie wypada nawet nauczycielowi.
A dlaczego czepia się pan mnie jedynie, a nie swojego kolegi po PiSie? I proszę mi tu nie pieprzyć głupot o ateistach; gdy chciałam pójść z klasą na pielgrzymkę do Dębowca, zamiast tłuc się do Częstochowy usłyszałam, że "przecie Matka Boska Częstochowska silniejsza od Dębowieckiej".
Dlaczego Pani zwracam uwagę? Wielokrotnie miałem okazję, również na tym forum, rozmawiać z nauczycielami na temat Konstytucji RP i przekonywać się, że ich wiedza jest kalką takiej naiwno-infantylnej wiary, o jakiej Pani pisze wyżej. Do głowy mi jednak nie przyszło, by wyciągnąć wniosek ogólny, generalizujący, że rozmawiam z tępakami i puszczać w obieg taką opinię. Być może trafiałem tylko na słabszych przedstawicieli gatunku, którzy w dodatku mają otwartą drogę do zdobywania wiedzy o tym "katechizmie" obywatelskim. Dlaczego zatem nauczyciel publicznie wypowiada się w ten sposób, generalizując, na podstawie krzywdzących i wrogich własnym rodakom stereotypów? Takie pytanie w mojej prywatnej głowie powstało natychmiast. Nie śmiać się ze słabego, nie poniżać. Takie niby oczywiste zasady dobrego wychowania.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Dlaczego zatem nauczyciel publicznie wypowiada się w ten sposób, generalizując, na podstawie krzywdzących i wrogich własnym rodakom stereotypów?
Bo niemówienie o tym nie sprawi, że problem zniknie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 23 kwietnia 2019, 23:20 Hmm... Wzruszyłem się tą opowieścią o "paleniu Marzanny"! Naprawdę! :rotfl: A tak przy okazji, to Jezusa jednak na śmierć żydzi skazali, a Rzymianie tylko wyrok wykonali. Czyżbyś sugerował, że ci żydzi sprzed 2 tysięcy lat to jacyś antysemici byli? :rotfl:
A byli tam może jeszcze np. Czesi? :D

Prawo było rzymskie.

Nie skazano go chyba za pochodzenie, prawda? :/

Zastanowiles się, po której stalbys stronie, gdybyś tam wtedy był? Bo ta historia o swietej tradycji, której stałaby się krzywda, gdyby jej nie kultowano, zdaje się rzucać pewne światło...

PS Marzenne przed topieniem się często podpala. W kontekście palenia kukiel wszelakich informacja jest relewantna.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Judasza pali sie też w innych krajach. Dlaczego problem jest akurat w Polsce?
ODPOWIEDZ