Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Łyssy »

czyli cały czas jest ten sam problem - trzeba pracować... :(
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: krzysztof1 »

Łyssy pisze: 24 czerwca 2019, 23:53 czyli cały czas jest ten sam problem - trzeba pracować... :(
Dopóki ludzie będą mieć takie podejście jak ty, dopóty tzw. janusze biznesu będą mieć się dobrze. Dlaczego pracownik ma znaleźć kogoś na swoje zastępstwo jeżeli idzie na urlop?
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Bandit »

poszukiwana pisze: 10 maja 2019, 23:56 I jak w kronospanie? Bo podobno mają problem z ludźmi bo nikt nie chce pracować za takie grosze.

PS. Czy mógłby ktoś napisać ile zarobi tam pracownik produkcji przy 160h pracy w systemie 4bryg tj 1zm, 1zm1 2zm, 2zm, 3zm, 3zm + każy pon 12h, wolne, wolne wolne na rękę?
Policz sobie. 14 zł brutto! za godzinę i nie 160 godzin a ponad 170. Chyba że na lakierni, gdzie są jeszcze trzy zmiany. Średnio wychodzi ponad 180 godzin w miesiącu, plus ukryte dwunastki. 12h, nie wypada tylko w poniedziałki. Wszystko zależne od grafiku na dany miesiąc. Miałem tam iść, jednak wszystkie tutaj pisane rzeczy, są prawdą. Przy rozmowie, oferują 16/17 zł brutto na godzinę. Dostajesz kontrakt do podpisania a tam widnieje 14 zł. Już na wstępie cię oszukują. Ryszard pisze tu o awansach. Brednie. Chyba że się kabluje i podlizuje kierownikowi. Takich tam nie brakuje. Z tego co ostatnio rozmawiałem z kolegą co tam pracuje, tylko w tym miesiącu, odeszło stamtąd cztery osoby. Osoby doświadczone, po przyuczeniach w Strzelcach czy Mielcu, bo po dwóch latach pracy, ciągle 14 zł brutto za godzinę. Więc jaki tu awans? Premie? 8% z pensji, to ile da? 100? 150 zł? Gadka ciągle ta sama, jak na Jasło, to i tak macie lepiej niż w innych zakładach. Może nowi w chwili obecnej, mają coś lepiej. Nie wiem. Ja miałem tam iść w maju, jednak jak zobaczyłem na umowie inna kwotę niż było mówione na rozmowie, tak nie podpisałem umowy.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: JURT »

Bandit pisze: 26 czerwca 2019, 15:27
poszukiwana pisze: 10 maja 2019, 23:56 I jak w kronospanie? Bo podobno mają problem z ludźmi bo nikt nie chce pracować za takie grosze.

PS. Czy mógłby ktoś napisać ile zarobi tam pracownik produkcji przy 160h pracy w systemie 4bryg tj 1zm, 1zm1 2zm, 2zm, 3zm, 3zm + każy pon 12h, wolne, wolne wolne na rękę?
Policz sobie. 14 zł brutto! za godzinę i nie 160 godzin a ponad 170. Chyba że na lakierni, gdzie są jeszcze trzy zmiany. Średnio wychodzi ponad 180 godzin w miesiącu, plus ukryte dwunastki. 12h, nie wypada tylko w poniedziałki. Wszystko zależne od grafiku na dany miesiąc. Miałem tam iść, jednak wszystkie tutaj pisane rzeczy, są prawdą. Przy rozmowie, oferują 16/17 zł brutto na godzinę. Dostajesz kontrakt do podpisania a tam widnieje 14 zł. Już na wstępie cię oszukują. Ryszard pisze tu o awansach. Brednie. Chyba że się kabluje i podlizuje kierownikowi. Takich tam nie brakuje. Z tego co ostatnio rozmawiałem z kolegą co tam pracuje, tylko w tym miesiącu, odeszło stamtąd cztery osoby. Osoby doświadczone, po przyuczeniach w Strzelcach czy Mielcu, bo po dwóch latach pracy, ciągle 14 zł brutto za godzinę. Więc jaki tu awans? Premie? 8% z pensji, to ile da? 100? 150 zł? Gadka ciągle ta sama, jak na Jasło, to i tak macie lepiej niż w innych zakładach. Może nowi w chwili obecnej, mają coś lepiej. Nie wiem. Ja miałem tam iść w maju, jednak jak zobaczyłem na umowie inna kwotę niż było mówione na rozmowie, tak nie podpisałem umowy.
No i brawo :hurra: . Jeden mądry dał im pstryczka w nos. Trzeba im było jeszcze powiedzieć żeby znaleźli głupszych od siebie jak chcą ich robić w wała. Tylko takim sposobem można nauczyć pseudo "biznesmenów" rozumu. Nie dajcie się wykorzystywać teraz jest nasz czas-czas pracowników i trzeba to wykorzystać. :super:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: T135 »

I jak zarobki w kronospanie?
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Public Enemy »

A przyjmują tam na jakiegos pomocnika czy pakowacza? Zarobki raczej dobre bo są nocki? Ale czy są przyjęcia?
Maximvip
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 13:58

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Maximvip »

A co powiecie o Firmie Centrum Na Gamracie
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Public Enemy »

Centrum ludzie na urlopach. Narazie nie przyjmują.
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

W centrum biorą od ręki
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: krolik »

Maximvip pisze: 9 września 2019, 12:38 A co powiecie o Firmie Centrum Na Gamracie
Nocki to tylko 20% wiecej. To wcale nie jest tak duzo jak musisz 5 nocek przepracowac w tydzien.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: Public Enemy »

Moze i tak ale teraz ludzie na przymusowych urlopach i ponoc bedą przyjmowac koncem wrzesnia.
katarzyna8031992
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 września 2019, 08:34

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: katarzyna8031992 »

Najlepiej pytać w firmie, a nie na forach . Myślę, że wtedy dostaniesz wiarygodną odpowiedz :D
buczo1981buczo
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 8 kwietnia 2019, 15:22

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: buczo1981buczo »

Zarobki super 6000 tyś na rękę. CV można złożyć na forum biorą od ręki a jak ktoś nie ma odwagi i jest nieśmiały to proszę wysłać maila do firmy a dla bardziej odważnych podejść na zakład, generalnie super opcja
driver1234
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 18:24

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: driver1234 »

Nie warto wogole w jaśle robić i męczyć się z tymi debilami
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy warto pracowac w Kronospanie w Jasle ?

Post autor: krolik »

krolik pisze: 9 września 2019, 18:26
Maximvip pisze: 9 września 2019, 12:38 A co powiecie o Firmie Centrum Na Gamracie
Nocki to tylko 20% wiecej. To wcale nie jest tak duzo jak musisz 5 nocek przepracowac w tydzien.
To tak jak w Nowym Stylu 20% wiecej za tydzien nocek. Ale wiele osob wolaloby nie dostac tych pieniedzy a nie miec nocek. Tydzien odjety z zycia.
ODPOWIEDZ