Galeria Jasło płatny parking

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Radek12
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 sierpnia 2017, 12:25

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: Radek12 »

Przynajmniej będzie rotacja i będzie można spokojnie zaparkować spokojnie.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: clashtorny »

Joziiiin pisze:Bardziej debilnego wpisu dawno tu nie czytałem :hyhy: Właścicielem miasta są mieszkańcy ??? Komuna się skończyła !!!! Hello !!!!

Przypomina mi to kłótnię pcheł do której należy pies :hyhy:
A baranie kto płaci podatki, kto jest suwerenem? Znasz pojęcie dobra publicznego?
Ty już nawet nie wiesz że pierwszą władzą jest obywatel i że urzędnik ma robić to czego ty chcesz bo to ty wybierasz władzę która ma ciebie i twoje poglądy reprezentować?
Tak wypranego mózgu jak twój to już dawno nie widziałem :rotfl:
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: clashtorny »

krolik pisze:Ktos wpadł na dobry pomysł, nie wszyscy ludzie tam parkujacy są klijentami gakerii albo lidla to ludzie którzy idą na miasto. A pracownicy nie powinni tam parkowac bo zajmuja miejsce dla klijentow. Jakby tak pracownicy pod pepko parkowali i innych tam sklepów to nie byloby miejsca.
Idąc twoim tokiem myślenia na Farze powinien być zakaz parkowania dla pracowników okolicznych sklepów bo blokują miejsca parkingowe klientom rynku i sklepów dookoła. I weź słownik ortograficzny bo po twoim komentarzu to widzę że miałes problem z ukończeniem podstawówki... "klijentów, klijentami" :rotfl: piszę się klientów, klientami
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: amatorski »

nie wiem, czemu ma służyć ten wątek - podobne rozwiązania obowiązują w wielu galeriach - mają odstraszyć tych,
którzy zajmują miejsca parkingowe potencjalnym klientom galerii; nie ma więc co narzekać - trzeba szybko robić zakupy

dla niezorientowanych w temacie - pierwsze dwie godziny postoju są darmowe (należy tylko pobrać bilet),
płaci się dopiero za trzecią, czwartą i kolejne..... i nikt mnie nie przekona, że w jasielskiej galerii dwie godziny
nie wystarczą na zrobienie zakupów (nie ma tam za wiele sklepów, stoisk i innych atrakcji)
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: gw30 »

krolik pisze:Ktos wpadł na dobry pomysł, nie wszyscy ludzie tam parkujacy są klijentami gakerii albo lidla to ludzie którzy idą na miasto. A pracownicy nie powinni tam parkowac bo zajmuja miejsce dla klijentow. Jakby tak pracownicy pod pepko parkowali i innych tam sklepów to nie byloby miejsca.

Baranie jeden, nie wypowiadaj się jak nie wiesz, pod PEPCO pracownicy parkują za free i jakoś nikt z tego powodu nie ucierpiał
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: Joziiiin »

clashtorny pisze: A baranie kto płaci podatki, kto jest suwerenem? Znasz pojęcie dobra publicznego?
Ty już nawet nie wiesz że pierwszą władzą jest obywatel i że urzędnik ma robić to czego ty chcesz bo to ty wybierasz władzę która ma ciebie i twoje poglądy reprezentować?
Idąc twoim debilno-lewackim tokiem myślenia wszystko powinno być wspólne czyli niczyje i nie powinna istnieć własność PRYWATNA matołku ???

Proste pytanie : ile miejsc pracy daje Galeria a ile dawałby darmowy parking ????
Jakie podatki do kasy miasta płaci Galeria a jakie "płaciłby "darmowy miejski parking, suwerenie ???
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2017, 08:23 przez Joziiiin, łącznie zmieniany 1 raz.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: Joziiiin »

clashtorny pisze:
krolik pisze:Ktos wpadł na dobry pomysł, nie wszyscy ludzie tam parkujacy są klijentami gakerii albo lidla to ludzie którzy idą na miasto. A pracownicy nie powinni tam parkowac bo zajmuja miejsce dla klijentow. Jakby tak pracownicy pod pepko parkowali i innych tam sklepów to nie byloby miejsca.
Idąc twoim tokiem myślenia na Farze powinien być zakaz parkowania dla pracowników okolicznych sklepów bo blokują miejsca parkingowe klientom rynku i sklepów dookoła. I weź słownik ortograficzny bo po twoim komentarzu to widzę że miałes problem z ukończeniem podstawówki... "klijentów, klijentami" :rotfl: piszę się klientów, klientami
A tego debilizmu to już nawet trudno jest skomentować.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: jjaa18+ »

Pod Mpm na Jana Pawła pracownicy maja zakax parkowania musza szukac miejsc poza parkingiem poza tym (dawniej nie wiem jak teraz) pracownice Mpmu co jakis czas spisuja rejestracje samochodów , ktore za dlugo na parkingu stoja...tam tez klienci samochody zostawiają i ida na miasto...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: krolik »

Idąc twoim tokiem myślenia na Farze powinien być zakaz parkowania dla pracowników okolicznych sklepów bo blokują miejsca parkingowe klientom rynku i sklepów dookoła. I weź słownik ortograficzny bo po twoim komentarzu to widzę że miałes problem z ukończeniem podstawówki... "klijentów, klijentami" :rotfl: piszę się klientów, klientami

Teraz ludzie z dyslekcja koncza studia . A co do parkingu Fara to z tego co wiem to on jest dla wszystkich a nie dla klientów rynku czy pobliskich sklepów.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Galeria Jasło płatny parking

Post autor: krolik »

A co do Pepko jak jedna osoba dopisała na mój komentarz to pasowaloby najpierw przeczytać a później odpowiadać. Chodzi mi że pod wyżej wymienionym sklepem pracownicy nie parkują. Szkoda że ludzie tak brzydko się tu wyrażają o kimś kto pisze komentarz.
ODPOWIEDZ