Polska w trocinach

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Oscar
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 lutego 2017, 08:42

Polska w trocinach

Post autor: Oscar »

Te kilka zdjęć zrobiłem w czasie 15 minutowego spaceru w okolicy Jasła. Od samego rana piły tarczowe piłują aż miło.
Ciekawe kiedy rodacy wezmą się za pomniki przyrody. Przecież te również da się spalić.
Załączniki
Polska w trocinach 4.jpg
Polska w trocinach 4.jpg (301.5 KiB) Przejrzano 3880 razy
Polska w trocinach 3.jpg
Polska w trocinach 3.jpg (286.01 KiB) Przejrzano 3880 razy
Polska w trocinach 2.jpg
Polska w trocinach 2.jpg (141.31 KiB) Przejrzano 3880 razy
Temu chyba zabrakło paliwa do kominka, bo ciął jak popadło.
Temu chyba zabrakło paliwa do kominka, bo ciął jak popadło.
Polska w trocinach 1.jpg (134.99 KiB) Przejrzano 3880 razy
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Polska w trocinach

Post autor: Wind »

Obroncy cudzej własnosci jątrzą.Ci którzy nie mieli łopaty w ręce ani raz w życiu??Moje drzewo moja sprawa.Na wsiach żadnej masowej wycinki nie ma.Bo w miastach zrobił sie ruch to już afera a to tylko chwilowe.Jak PIS to zmieni i znów zakaże wycinki ludziom na wsiach to niestety ale straci poparcie ludzi??Owszem,zakaz powinien byc i na wsiach i dotyczyc tylko tych naprawde starych drzew.Ale nie kilkuletnich ktore byc może komus zawadzają,sąza blisko posadzone,iglice wpadaja do rynien,jest ryzyko ze przewróci sie na dom itd..Najbardziej płaczą ci z betonowej wiochy którzy nauczyli sie oglądac liscie z okna w bloku.Ci o mentalnosci niewolnika taka prawda.Ja nie mam zamiaru isc sie kłaniac ścierwu urzędniczemu żeby wyciąc swoje na swoim.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Polska w trocinach

Post autor: wibar »

Jak PiS wprowadzi poprawkę ograniczającą wycinkę drzew,to wtedy PO,Nowoczesna i inne KOD-y zaczną jazgot że ograniczane są swobody konstytucyjne Polaków.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Polska w trocinach

Post autor: CYNGIEL »

Oscar pisze:Te kilka zdjęć zrobiłem w czasie 15 minutowego spaceru w okolicy Jasła. Od samego rana piły tarczowe piłują aż miło.
Ciekawe kiedy rodacy wezmą się za pomniki przyrody. Przecież te również da się spalić.
Chyba spacer był w celu wytrzeżwienia,jeśli widziałeś drzewa ścinane piłą TARCZOWĄ,a jeśli to prawda to byli samobójcy. :zalamany: Niech odpoczywają w pokoju. ;)
Oscar
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 lutego 2017, 08:42

Re: Polska w trocinach

Post autor: Oscar »

Przed zmianą przepisów również można było wyciąć każde drzewo na swojej działce, tylko trzeba było dostać pozwolenie po wypełnieniu 1 stronicowego wniosku. Odmów nie było. Żadnych z tym związanych opłat również.
Co do tej wycinki, która ma miejsce, to wcale mnie dziwi. Polacy to naród w przewadze prymitywny, który przez komin przepuści wszystko, z dębem Bartkiem i Puszczą Białowieską włącznie.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Polska w trocinach

Post autor: kapustajestpusta »

Ja sam z pięć charatnołem... ale 12 wsadziłem. Wczesną wiosną robi się porządki na działkach, nie ma nad czym płakać moja działka wreszcie mogę swobodnie działać
Omi
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2017, 12:18

Re: Polska w trocinach

Post autor: Omi »

To była jakaś paranoja z tą wycinką drzew ostatnio.

A to na tym ostatnim zdjęciu to chyba ktoś na szybko zwinął drzewa na opał.
ODPOWIEDZ