DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik ISTA

Wydarzenia i komentarze z Jasła
jankaczorek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 08:23

Re: DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik I

Post autor: jankaczorek »

Uwazam ze to bardzo dobry pmysł,i trzeba zlikwidowac te podzielniki!!!!!Skoro tyle płacimy w czynszu na ogrzewanie ,to powinien kazdy mieszkaniec grzac tak jak mu sie podoba!!
iluminati
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwietnia 2017, 21:50

Re: DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik I

Post autor: iluminati »

U mnie przyszło dopłaty 580 zł do wody tyle że nas nie było prze zn kilka miesięcy jak wróciliśmy nie można było się już odwołać. Między czasie jakoś była wymiana liczników administracja traktuje mieszkańców jak niewolników tyle że to dla nas anie na odwrót. A na podzielnikach zarabia ć tylko spółdzielnia powinno być płatne od metra a nie ze emeryci zwracają grzejniki żeby oszczędzić a pół bloku wymrozone wilgoć się zbiera. To jest chore!
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik I

Post autor: okoucho »

Włos pisze:A wynagrodzenie Prezesa i pracowników to za co niby? ??
Za uczciwą i ciężką pracę kmiocie, za wysłuchiwanie kur€w i chu&ów od takich przemądrzałych burków jak ty.
Za najniższą krajową niejednokrotnie. Kumasz cepie ?
qwas
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2017, 23:33

Re: DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik I

Post autor: qwas »

Jak to czytam to cenię sobie, że u mnie nie ma miejskiego ogrzewania. Wcale taniej nie wychodzi, a ile nerwów oszczędzam :)
Niestety, jest duża grupa sąsiadów, którzy chcą podłączyć blok pod miejskie ogrzewanie, mamią innych, że będzie taniej, lepiej, cieplej...
Omi
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2017, 12:18

Re: DUZE Koszty za ogrzewanie os.Na Kotlinę-JSM podzielnik I

Post autor: Omi »

Ja już się spotkałem z bardzo różnymi opiniami na ten temat. W praktyce koszty da się to chyba jednak stwierdzić jedynie już po wprowadzeniu, a wtedy już nie da się wycofać.
ODPOWIEDZ