Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Kudłaty »

a czemu numer zamazany czeba było pokazać i date jeszcze i godzinę o której to było:)
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Grunwald »

http://www.nacjonalista.pl/2012/03/04/j ... a-mo-i-ub/


Kolejny popis Jasielskiej milicji...
Mam nadzieje że NOP nie pozostawi tej sprawy płazem !
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: beti »

dobry temat,sama duzo bym opowiedziala,ale napomne ostatnia przygode z nimi,otoz dostalam mandat ktory nie musial byc wypisany,ale ze to mlody gogus byl i myslal ze go bede blagac,bo o to mu chodzilo,to ja sie wkurzylam,bo obojetne mi juz bylo czy dostane drugi to im wygarnelam co mysle,jak byscie widzieli ich minke,super bylo,skoro mialam zaplacic mandat to przynajmniej wygadalam sie i ,jesli bedzie okazja tez sobie nie odmowie.......[.mimo to potrzebni sa],pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Kamyk »

Ja też dostałem mandat za przejście przez jednię nie po pasach (swoją drogą niesłusznie, bo w tym miejscu nie było w odległości 150m żadnego przejścia), ale nie miałem czasu się kłócić, bo spieszyłem się na zakończenie roku do szkoły. Jechało dwóch młodych gliniarzy i zachowywali się jakby co najmniej z FBI byli, :cwaniak: wielcy cwaniacy. Na początku poprosiłem grzecznie, żeby szybciej wypisywał mandat, bo się spieszę. To ten zamiast wypisać szybciutko i mnie "puścić wolno" to niczym gliniarz z filmów amerykańskich zaczął mi jakieś regułki pitolić o możliwości nie przyjęcia mandatu itd, itp. Czekałem ponad 20 minut zanim łaskawie wypisał. :cisza: W między czasie parę ostrych słów w ich kierunku poleciało i miałem też telefon od koleżanki. Jak usłyszeli w jaki sposób opowiadam jej to co mi się przydarzyło to się tak krzywo popatrzyli, że myślałem, że dostanę jeszcze mandat za obrazę. Wielcy Panowie się znaleźli :krzeslem: Nie omieszkałem im powiedzieć "Co, nabijacie mandaty, żeby na wakacje było?" Żaden nie odezwał się słowem, haha :D
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: 7AmA »

Nie żeby było na wakacje, tylko żeby utrzymać dupska w robocie. Nie rozumie po co ta norma i punkty za spisania/mandaty i Bóg wie co jeszcze. Zamiast się cieszyć, że przestępczość spada, mniejsza ilość wykroczeń itd to szukają i wlepiają kwity na siłę. Szkoda, że jeden z drugim nie wie co to znaczy robić tydzień na spłacenie mandatu, albo oddanie części wypłaty przez ich "widzimisię". Nawet pod Buckingham Palace policjant podejdzie i każe owinąć browar w papierek, albo odejść. A u nas? Robią z siebie kretynów latając za małolatami po krzakach na wałach żeby tylko wlepić mandat, za który i tak zapłaci ciężko pracujący ojciec- ŚMIECH NA SALI !!
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: baflo »

jest marzec, a ja wyłapałem już 16 pkt i to nie od drogówki, a od prewencji, nie za prędkość a za brak świateł. fakt mój błąd ale ani razu nie dali pouczenia tylko walili punktami i lepami jak pojebani. niestety tak mam tak w firmowym samochodzie że światła włączają się automatycznie, w moim starym polo nie.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: johny3050 »

baflo pisze:jest marzec, a ja wyłapałem już 16 pkt i to nie od drogówki, a od prewencji, nie za prędkość a za brak świateł. fakt mój błąd ale ani razu nie dali pouczenia tylko walili punktami i lepami jak pojebani. niestety tak mam tak w firmowym samochodzie że światła włączają się automatycznie, w moim starym polo nie.
Na to jest tylko jedna rada: wsiadając do samochodu myśl o jego prowadzeniu i wszystkim co z tym jest związanie a nie o d...e marynie.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Seba Kotlina »

Ja od początku roku od naszej straży miejskiej już 6 punktów otrzymałem z ich "śmietnika". Człowiek odpowiadający za flotę samochodową w mojej firmie dostaje 4-5 zdjęć od SM tygodniowo. Ewenement na skalę krajową. Straż Miejska zmieniła profil działalności.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: T135 »

przeczytajcie sobie na jednym z konkurencyjnych portali co się działo na ostatniej sesji Rady Miejskiej. W jasielskiej policji robi się niezłe przekręty z tego co widać..
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Kudłaty »

w naszym kraju kierowca jest bandytą,łatwiej chyba schować się za krzakami i wlepiać mandaty bo przekroczyło się prędkość o 10km/h
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: ajaks1 »

DO kamyka

Jesteś totalnie rąbnięty, jak przechodziłeś w miejscu nie dozwolonym przez ulicę to normalne jest że popełniłeś wykroczenie i należy ci się mandat, a ty smarkaczu wyskakujesz z takimi głupimi tekstami, świadczącymi tylko o niskim ilorazie twojej inteligencji. A gdyby smarkaczu szczylku potrąciło cię auto podczas przechodzenia w miejscu nie dozwolonym??? Nie przyszło ci to do twojego głupiego łba, wy szczylki z gimnazjów czy z innych zawodówek to jesteście mocni tylko w gębie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:DO kamyka

Jesteś totalnie rąbnięty, jak przechodziłeś w miejscu nie dozwolonym przez ulicę to normalne jest że popełniłeś wykroczenie i należy ci się mandat, a ty smarkaczu wyskakujesz z takimi głupimi tekstami, świadczącymi tylko o niskim ilorazie twojej inteligencji. A gdyby smarkaczu szczylku potrąciło cię auto podczas przechodzenia w miejscu nie dozwolonym??? Nie przyszło ci to do twojego głupiego łba, wy szczylki z gimnazjów czy z innych zawodówek to jesteście mocni tylko w gębie.
A nie można powiedzieć to samo, tylko grzeczniej? Bo takie teksty świadczą o poziomie piszącego.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: T135 »

ajaks1 pisze:DO kamyka

Jesteś totalnie rąbnięty, jak przechodziłeś w miejscu nie dozwolonym przez ulicę to normalne jest że popełniłeś wykroczenie i należy ci się mandat, a ty smarkaczu wyskakujesz z takimi głupimi tekstami, świadczącymi tylko o niskim ilorazie twojej inteligencji. A gdyby smarkaczu szczylku potrąciło cię auto podczas przechodzenia w miejscu nie dozwolonym??? Nie przyszło ci to do twojego głupiego łba, wy szczylki z gimnazjów czy z innych zawodówek to jesteście mocni tylko w gębie.
Ty pewnie byłeś tym psem który wypisywał ten mandat. śmieszna jest ta jasielska policja i tyle, osmieszaja sie wypisujac mandaty za przechodzenie nie na przejsciu dla pieszych. sami parkuja jak swiete krowy, robia co im sie podoba... wypisują mandaty za bzdetne sprawy zamiast przestępców ścigać, wielcy bohaterzy. pokończyli technikum zaocznie, na maturach jakoś im sie udało ściągnąć i mają sie za agentów csi haha, a to zwykłe śmieszne pioneczki.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Jak Wygląda Praca Jasielskiej Policji

Post autor: Grunwald »

Milicja w Jasle jest wygodna poprostu i tyle na reke młody pies dostaje pewnie juz około 2000 zł na początek to już wyobrażam sobie sumie jaką otrzymuje po kilku latach a człowiek który pracuje ciezko 10 godzin fizycznie i zdarzy mu się jakies bandyckie zachowanie na parwde wpływajace na zagrozenie w ruchu powietrznym i lądowym jak nie zapięcie pasów czy też przekroczenie prędkości o 10 km/h płaci 200 zł mandatu gdzie zarobi na parwde cięzko pracując 1200/1800 zł a nie jeżdzac samochodem na paliwku wszytkich podatników. Milicja nie do końca rozumie w Polsce że tak na parwde to My Polacy dajemy im prace i to oni sa dla Nas nie my dla nich czy ich wyścigu szczurów o podlizanie sie komendantowi. Po 2 myśle że niema co tez milicji Jasielskiej porównywać do Polskiej bo 90% milicjantów z Jasła na Krakowskim osiedlu mieliby bardzo ciepło i mokro i chyba trzebaby było zmienic spodnie aaaaa co do prowokacji i sapania haha jak to ma miejsce w Jasle to zyczyłbym im powodzenia ....

Więc do czego dąże milicja w Polsce ma za dobrze ludzie na pawaja do nich niechecia za to ze kompletnie nic nie robia zarobki maja przynajmniej o 1000 zł za wysokie poziom ich kultury nie odbiega w ogóle od poziomu nacpanych zomowców... i tak własnie szybko dochodzimy do wniosku ze to wszystko jest szczera prawdą....
ODPOWIEDZ