Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: mela »

Witam, od jakiegos czasu planuje zakup mieszkania na Gamracie i chciałam sie dowiedzieć głownie od ludzi tam mieszkających jak to jest z tym Gamratem- jest coś bezpieczniej i spokojniej niż dawniej? Bardzo proszę o opinie na ten temat- polecacie czy jednak szukać spokojniejszego miejsca???
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: km_1981 »

Mieszkałem tam ponad rok, nie jest źle, czasem młodzież sobie pośpiewa i pokrzyczy prokibicowskie przyśpiewki ale generalnie nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nie prowokował, nawet późnym wieczorem.
77doc
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 20:44

Re: Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: 77doc »

Kupinem mieszkanie na tym osiedlu 6 lat temu. Mieszkamy razem z żoną i dzieckiem. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Jest o wiele spokojniej niż w samym Jaśle. Cicho i spokojnie, ruch samochodów nie przeszkadza, nie ma problemów z miejscem parkingowym. Sporo zieleni, plac zabaw, boisko, przychodnia lekarska, kilka sklepów, apteka. Przed zakupem miałem podobne obawy.
To-Masz1980
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2017, 13:59

Re: Mieszkanie na osiedlu Gamrat

Post autor: To-Masz1980 »

Mieszkalem ma kosciuszki i szkolnej. Lat ma 40 wiec cos juz tam przezylem w Jasle i tez duzo złego słyszalem o gamracie. 2 lata temu kupilismy z zona miezzkanie 3 pokojowe za 50% ceny rynkowej takiego samego mieszkania z centrum miasta. Dysponujac autem nie widze zadnego problemu bo to raptem 4-5km do scislego centrum. Busy tez lataja co chwila. Kupujac mieszkanie kierowalem sie generalnie cena. Apteka,plac zabaw,boiska,stacja paliw,centrum,biedronka,poczta i przychodnia sprawiaja ze podstawowe sprawy zalatwisz na miejscu. Co do bezpieczenstwa to wiecej chamow mieszkalo na szkolnej. Wiem co mowie bo spedzilem tam 7 lat. Na gamracie cisza i spokoj. Zero awantur. Na kosciuszki tez nie brakowalo pijusow,podpalanych koszy, awantur i policji ale jakos mniej ludzie wtwdy narzekaja a jak stalo sie cos na gamracie to nagonka od patoli i bandziorow. Bzdura. Tak ze nie kierujcie sie stereotypami i nie powielajcie zaszłoscie z lat 90tych bo wtedy zle sie dzialo na kopernika krasinskiego czy baczynskiego. Bylo minelo. Jestes na etapie kupna mieszkania to nawet sie nie zastanawiac tylko korzystac z okazji bo ceny do dzis potrafia milo zaskoczyc. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ