Gdzie kupić TV nC+

Wydarzenia i komentarze z Jasła
eLPeeR
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:23

Gdzie kupić TV nC+

Post autor: eLPeeR »

Jak w temacie - doradzcie gdzie kupić TV nC+. Są ponoć 2 punkty w galerii i biedronce na rondzie. Gdzie lepsza obsługa i doradztwo, jeśli ktoś z was ma jakieś doświadczenia to podzielcie się nimi. Ponoć w galerii jest lepiej, takie pogłoski słyszałem.
sw6
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 26 lutego 2008, 19:11
Lokalizacja: jasło\rzeszów

Re: Gdzie kupić TV nC+

Post autor: sw6 »

jeśli już tak bardzo chcesz nc to dzwoń na infolinie tam zawsze lepsze oferty mają -pana w gallerjji jasło nie polecam krzyczy że tak drogo bo taki mamy klimat
yogee
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 października 2011, 14:17

Re: Gdzie kupić TV nC+

Post autor: yogee »

sw6 pisze:jeśli już tak bardzo chcesz nc to dzwoń na infolinie tam zawsze lepsze oferty mają -pana w gallerjji jasło nie polecam krzyczy że tak drogo bo taki mamy klimat
Ja zdecydowanie polecam galerię. Dziwi mnie trochę Twoja opinia co do tego iż tam jest nie miło bo taki mamy klimat. Paru moich znajomych podpisało tam umowy i są bardzo zadowoleni. Chwalą sobie obsługę w galerii. Pan jest zawsze przygotowany i fachowo odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie spotkał się nikt aby krzyczał. Co do cen to faktycznie mają drogo, ale skoro ktoś chce oglądać nC+ to zawsze może sobie dobrać pakiet odpowiedni do swoich finansów. Dziś sam podpisałem umowę na najniższy pakiet za 19,90. Super oferta nigdzie takiej nie znajdziesz. Otrzymałem fachowe informacje i dlatego się zdecydowałem z resztą z polecenia moich znajomych. Co do biedronki to nie wypowiem się bo nie był tam nikt kogo znam. Infolinii natomiast nie polecam - wlepią Ci jakieś dodatkowe kanały i później martw się jak je wyłączyć.
Reasumując ja polecam galerię - sam miałem tam przyjemność podpisania umowy i jestem bardzo zadowolony podobnie jak moi znajomi.
ODPOWIEDZ