Budowa komendy policji w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: T135 »

Czy wie ktoś na jakim etapie jest budowa jasielskiej komendy policji za ponad 30 ml zł? O sprawie było głośno w 2013r a teraz cisza.

Komenda miała powstać w okolicach kauflandiu (za nim). W chwili obecnej coś na tej działce się dzieje, czyżby ruszyła budowa? Czy to jakaś inna inwestycja?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: Jaslanin2010 »

Komenda miała powstać za Kauflandem, ale to nie na tej działce. Te prace które tam trwają związane są z nowym obiektem handlowym.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: T135 »

Aha, rozumiem. A trwają jakieś prace na działce gdzie miała powstać komenda?
Chodzą plotki, że komenda ma jednak powstać w budynku gazociągów przy floriańskiej, ale pewnie to tylko plotki.
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: Jaslanin2010 »

Też słyszałem o tym budynku po gazownictwie. Szczerze mówiąc budynek idealny pod komendę i jeśli miałby stać pusty to lepiej go wykorzystać właśnie w taki sposób, bez potrzeby budowania nowego budynku policji.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: areo1234 »

ale powiedzcie tak szczerze, czy w Jaśle jest potrzebna Komenda za 30 mln zł??
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: piotrek »

jeśli POwstrzyma za pysk ciapatych z rozdawnictwa UE, to jak najbardziej. Jeśli nie, to POtrzebna jest szwagrowi "który robi w budowaniu komend", kogoś, jakiegoś POlityka ...
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: areo1234 »

nie lepiej by było te 30 mln przeznaczyć na coś innego a nie na norkę dla Panów???
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: T135 »

według mnie jest w Jaśle za dużo policjantów. W żadnym innym mieście policja nie jest tak "upierdliwa" jak w Jaśle. Mieszkańcy zamiast się czuć bezpicznie, czują się przez nich "osaczeni" bo tylko czają się z blankietem mandatowym za jakieś śmieszne przewinienie typu papieros w miejscu publicznym, czy przejście nie na przejściu dla pieszych na drodze o zerowym ruchu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: dragoness »

T135 pisze:według mnie jest w Jaśle za dużo policjantów. W żadnym innym mieście policja nie jest tak "upierdliwa" jak w Jaśle. Mieszkańcy zamiast się czuć bezpicznie, czują się przez nich "osaczeni" bo tylko czają się z blankietem mandatowym za jakieś śmieszne przewinienie typu papieros w miejscu publicznym, czy przejście nie na przejściu dla pieszych na drodze o zerowym ruchu.
Mieszkam w Jaśle od 90 roku. Nie miałam do czynienia z policja ANI RAZU w takim charakterze jak przytoczony. Ciekawe, nie?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: T135 »

Ok należysz do 1 procenta zadowolonych z jasielskiej policji osób. Pozostałe 99 ma odmienne zdanie.

Choć sądząc po Twojej ilości postów, nie wychodzisz z przed komputera, więc ciężko mieć styczność z policją :padam:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: dragoness »

T135 pisze:Ok należysz do 1 procenta zadowolonych z jasielskiej policji osób. Pozostałe 99 ma odmienne zdanie.

Choć sądząc po Twojej ilości postów, nie wychodzisz z przed komputera, więc ciężko mieć styczność z policją :padam:
Ulżyło ci? Zazdrościsz podzielności uwagi i umiejętności organizowania sobie czasu? Cóż... nic na to nie poradzę. I rozumiem, że to Ty jesteś te 99%, bo jakoś to policzyłeś chyba? Aha, jeszcze jedno. Nie wiedziałam, że wystarczy wyjść z domu, żeby dostać mandat. Niezły z Ciebie koza(cze)k.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
T135 pisze:według mnie jest w Jaśle za dużo policjantów. W żadnym innym mieście policja nie jest tak "upierdliwa" jak w Jaśle. Mieszkańcy zamiast się czuć bezpicznie, czują się przez nich "osaczeni" bo tylko czają się z blankietem mandatowym za jakieś śmieszne przewinienie typu papieros w miejscu publicznym, czy przejście nie na przejściu dla pieszych na drodze o zerowym ruchu.
Mieszkam w Jaśle od 90 roku. Nie miałam do czynienia z policja ANI RAZU w takim charakterze jak przytoczony. Ciekawe, nie?
To są problemy ludzi, którzy czas wolny spędzają na stadionach. Normalnych obywateli tak nie trzepią bo i po co. Ja mieszkam w Jaśle od urodzenia i miałem oczywiście jakieś tam kontakty z policją. Raz za picie piwa na środku ronda wlepili mi mandat (jakoś mnie nie pobili ani później nie prześladowali) a poza tym to zazwyczaj grożą palcem za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym miejscu, kilka razy mnie złapali ale jeszcze nigdy za to mandatu nie dostałem.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: ajaks1 »

T135 pisze:według mnie jest w Jaśle za dużo policjantów. W żadnym innym mieście policja nie jest tak "upierdliwa" jak w Jaśle. Mieszkańcy zamiast się czuć bezpicznie, czują się przez nich "osaczeni" bo tylko czają się z blankietem mandatowym za jakieś śmieszne przewinienie typu papieros w miejscu publicznym, czy przejście nie na przejściu dla pieszych na drodze o zerowym ruchu.
Wykroczenia trzeba umieć popełniać, jak ktoś na oczach policji przechodzi w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym świetle, to jest idiotą, niech płaci. :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: Sun Tzu »

T135 pisze:Ok należysz do 1 procenta zadowolonych z jasielskiej policji osób. Pozostałe 99 ma odmienne zdanie.

Choć sądząc po Twojej ilości postów, nie wychodzisz z przed komputera, więc ciężko mieć styczność z policją :padam:
Mając parę razy do czynienia z jasielską policją osobiście oraz będąc świadkiem paru zachowań policjantów, uważam, że buda zbita z desek nieheblowanych byłaby najlepszym dla nich lokum!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Budowa komendy policji w Jaśle

Post autor: dragoness »

A ja uważam, że budynek w którym teraz się gnieżdżą, to porażka.
ODPOWIEDZ