torbiel w piersi

Wydarzenia i komentarze z Jasła
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

torbiel w piersi

Post autor: beti »

Witam dziewczyny ktore maja ten problem,mam pytanie czy ktoras z was ma taki problem i do jakiego lekarza chodzicie,co jaki czas ? Itp..
lala
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:56

Re: torbiel w piersi

Post autor: lala »

Nie mam torbiela ale mam guzka w piersi biobsja wyszla dobrze, ale ide usunac do szpitala poniewaz rosnie i zeby sie nie zezlosliwil to wole go usunac tak tez mi doradzil dr. Fliszkiewicz i dr. Feldo.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: torbiel w piersi

Post autor: beti »

faktycznie lepiej usunac,a fliszkiewicz to jaka ma specjalnosc,bo feldo to usg i mila babka...osobiscie chodze do pani pykosz od dwoch lat bo mam torbiele,najpierw jedna,po kilku miesiacach pojawila sie druga a teraz ostatnio juz trzecia,ale jest tak mala,ze pani doktor opisala,ze najprawdopodobniej zmiana torbielowata,troche mnie to przestraszylo najprawdopodobniej,tamte dwie mam3na 4 mm i nie powiekszaja sie tak opisala,mimo to czlowiek ma nerwy okropne,bo nie ma lekarstwa na to,tylko moze zniknie a moze i nie,bo kobiety z tym zyja czasem nawet nie wiedzac,tylko przypadkiem sie dowiaduja,nie wiem czy powinnam pojsc do innego jeszcze lekarza,pani doktor kontrole ustala co rok,ale i tak chodze wczesniej.....
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: torbiel w piersi

Post autor: beti »

Lala,jesli mozesz napisz cos wiecej o tym doktorze,dzieki
monia19109
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2015, 18:28

Re: torbiel w piersi

Post autor: monia19109 »

Witam. Ja usuwałam guzek z piersi w szpitalu u doktora Fliszkiewicza i jak najbardziej tego Pana polecam. Ma specjalizację chirurg onkolog. Uprzejmy i kompetentny lekarz.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: torbiel w piersi

Post autor: beti »

Hej,masz jakies namiary do tego pana? Moze powinnam sir tam przebadac,przyjmuje prywatnie czy na fundusz?
monia19109
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2015, 18:28

Re: torbiel w piersi

Post autor: monia19109 »

Ja byłam na NFZ w chir medzie na Jana Pawła Ale ze skierowaniem od gin.
lala
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:56

Re: torbiel w piersi

Post autor: lala »

ja mialam skierowanie od ginekologa. idz do gina niech ci da powiedz jaka jest sprawa. i tak bedziesz czekac chwile bo ja czekalam do niego miesiąc duzo ma pacjentow
lala
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:56

Re: torbiel w piersi

Post autor: lala »

prywatnie przyjmuje w trzczinicy ale nie mam namiarów
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: torbiel w piersi

Post autor: beti »

Juz chodze do pani pykosz i to gin mi ja polecil,wiec raczej prywatnie yrzeba sie tam udac,dzieki za info....
ODPOWIEDZ