chrypka u dziecka

Wydarzenia i komentarze z Jasła
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

chrypka u dziecka

Post autor: beti »

Witam,mam pytanko czy ktoras z mam i nie tylko mam miala problem z chrypka u dziecka,jesli tak to co wam pomoglo?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: chrypka u dziecka

Post autor: T135 »

Najlepiej nie kombinować, tylko udać się do dobrego laryngologa - dla dziecka polecam. dr Janusza Kalisza. Jeśli chrypka utrzymuje się dłuższy czas, nie ma na co czekać bo mogą to być np polipy na gardle, przerośnięty migdał lub brodawczaki krtani.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: chrypka u dziecka

Post autor: wiolka666 »

Nie strasz odrazu ile dziecko na dni tą chrypke moj mały tez miał pare dni sama przeszła
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: chrypka u dziecka

Post autor: T135 »

nie straszę, mówię, że jeśli chrypka utrzymuje się dłuższy czas, np powyzej 3 tyg to koniecznie trzeba się zgłosić do laryngologa.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: chrypka u dziecka

Post autor: beti »

moj ma ponad trzy tyg,zaczelo sie w to zimno przed upalami,wieczorami biegal,szalal i tak go wzielo,najpierw tylko wieczorem po calym dniu,potem w dzien troche i tak jest,dodam ze bardzo duzo gada i wrzeszczy jak mu cos nie spasuje,duzo nadwyreza glos...najpierw dawalam homeovox i voxpax ale nic,bylam u lekarza dostal nebbud do inhalacji ,larimax i thonsilan,moze dwa bylo lepiej ale znow glosik podnosil glos inny jakby mutacje mial,odstawilam te leki i daje syrop prawoslazowy,zapisalam sie do laryngologa i bardzo sie denerwuje ,oby nic powaznego....dodam,ze od kwietnia ciagle go lapalo gardlo i drogi oddechowe,moze to cos z alergia bo ja mam alergie i jego w tym samym czasie lapalo tak samo jak przeziebienie to wyglada,ale nie wiem ,mysle i mysle,dzieki za odpowiedz....
ODPOWIEDZ