Operator Play

Wydarzenia i komentarze z Jasła
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Operator Play

Post autor: borsuk 1.8 »

W heyah nigdy nie było problemu z zasiegiem
wojak
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 4 marca 2015, 22:50

Re: Operator Play

Post autor: wojak »

Polecam sieć Orange, nigdy nie miałem problemów z zasięgiem:)
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Operator Play

Post autor: borsuk 1.8 »

Dlatego jeszcze 18 doładowań i uciekam z Play
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: Operator Play

Post autor: jurek1115 »

A może to wina telefonów że nie macie zasięgu, bo ja jestem w w play już ze trzy lata i nie narzekam na zasięg .
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Operator Play

Post autor: borsuk 1.8 »

jurek1115 pisze:A może to wina telefonów że nie macie zasięgu, bo ja jestem w w play już ze trzy lata i nie narzekam na zasięg .
W domu mam 5 tel z play i wszystkie mają problem z zasięgiem
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Operator Play

Post autor: Krzysiek92 »

No a jesli pojedziesz w inne miejscowosci to tak samo masz jak u siebie w domu ze brak zasiegu na wszystkich telefonach ? Czy tylko w twoim miejscu zamieszkania?
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Operator Play

Post autor: mchloek »

winiarz171 pisze:Fajnie, tylko nikt nie powie, że PLAY nie ma priorytetu na te sieci. Co to znaczy? że jeśli na nadajniku np sieci T-mobile jest przeciążenie to najpierw mogą z niej skorzystać abonenci sieci T-mobile, dopiero później play. Poza tym jeśli łapie nam choć 1 kreska playa, z automatu nasz telefon się do niej loguje, bez znaczenia że np PLUS ma full zasieg.Więc zasięg 4 sieci to czysty chwyt marketingowy.
AA i zasięg ORANGE trzeba włączyć samemu na infolinii bądź w salonie, z automatu ni będziecie go mieć.
Qrcze ja mam Play i automatycznie telefon przeskakuje mi na najmocniejszą sieć , także nie do końca zgadzam sie z tym co napisałeś. Przeważnie mam połączenie z nadajnika Plus-a . Może przez to , że mieszkam w centrum. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Operator Play

Post autor: mchloek »

wojak pisze:Polecam sieć Orange, nigdy nie miałem problemów z zasięgiem:)
Ojj nie , nie miałam właśnie Orange przed przejściem na Play i musiałam zmienić bo zasięg to była masakra. Jak pojechałam z mężem do Wisły to w hotelu mogłam zapomnieć o dzwonieniu.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Operator Play

Post autor: borsuk 1.8 »

mchloek pisze:
winiarz171 pisze:Fajnie, tylko nikt nie powie, że PLAY nie ma priorytetu na te sieci. Co to znaczy? że jeśli na nadajniku np sieci T-mobile jest przeciążenie to najpierw mogą z niej skorzystać abonenci sieci T-mobile, dopiero później play. Poza tym jeśli łapie nam choć 1 kreska playa, z automatu nasz telefon się do niej loguje, bez znaczenia że np PLUS ma full zasieg.Więc zasięg 4 sieci to czysty chwyt marketingowy.
AA i zasięg ORANGE trzeba włączyć samemu na infolinii bądź w salonie, z automatu ni będziecie go mieć.
Qrcze ja mam Play i automatycznie telefon przeskakuje mi na najmocniejszą sieć , także nie do końca zgadzam sie z tym co napisałeś. Przeważnie mam połączenie z nadajnika Plus-a . Może przez to , że mieszkam w centrum. Pozdrawiam.
Jak to zrobic żeby sam przeskakiwał
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Operator Play

Post autor: mchloek »

borsuk 1.8 pisze:
mchloek pisze:
winiarz171 pisze:Fajnie, tylko nikt nie powie, że PLAY nie ma priorytetu na te sieci. Co to znaczy? że jeśli na nadajniku np sieci T-mobile jest przeciążenie to najpierw mogą z niej skorzystać abonenci sieci T-mobile, dopiero później play. Poza tym jeśli łapie nam choć 1 kreska playa, z automatu nasz telefon się do niej loguje, bez znaczenia że np PLUS ma full zasieg.Więc zasięg 4 sieci to czysty chwyt marketingowy.
AA i zasięg ORANGE trzeba włączyć samemu na infolinii bądź w salonie, z automatu ni będziecie go mieć.
Qrcze ja mam Play i automatycznie telefon przeskakuje mi na najmocniejszą sieć , także nie do końca zgadzam sie z tym co napisałeś. Przeważnie mam połączenie z nadajnika Plus-a . Może przez to , że mieszkam w centrum. Pozdrawiam.
Jak to zrobic żeby sam przeskakiwał
Ustawienia telefonu --> wybierz sieć ---> automatycznie plus musisz włączyć ROAMING KRAJOWY (nie kosztuje nic)
mortycia
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2015, 17:09

Re: Operator Play

Post autor: mortycia »

mchloek pisze:
mortycia pisze:miałam Play bo był tańszy ale po paru miesiącach zrezygnowałam bo co chwila nie miałam zasięgu i jakieś dziwne komunikaty pojawiały mi sie na telefonie ale może to wina miejsca zamieszkania???
Dziwne, gdyż Play, jako jedyny operator korzysta ze wszystkich dostepnych z innych sieci nadajników. Wystarczy w ustawieniach telefonu zmienić na roaming krajowy i zasięg powinien być wszędzie tam gdzie jest z innych sieci.

chodziłam po serwisach ustawiali mi w telefonie żeby wszystko działało jak trzeba a i tak nic sie nie poprawiło i to nie wina telefonu bo próbowałam na czterech różnych i w końcu zrezygnowałam i przeszłam do innej sieci i teraz wszystko działa jak trzeba
mortycia
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2015, 17:09

Re: Operator Play

Post autor: mortycia »

jurek1115 pisze:A może to wina telefonów że nie macie zasięgu, bo ja jestem w w play już ze trzy lata i nie narzekam na zasięg .

chodziłam po serwisach ustawiali mi w telefonie żeby wszystko działało jak trzeba a i tak nic sie nie poprawiło i to nie wina telefonu bo próbowałam na czterech różnych i w końcu zrezygnowałam i przeszłam do innej sieci i teraz wszystko działa jak trzeba
gaduła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 01:03

Re: Operator Play

Post autor: gaduła »

borsuk 1.8 pisze:
brooklin pisze:Witam.

przeszedłem do Play po 7 latach T-Mobile i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o taryfy, jakość połączeń itp.

Przenieśli mi numer z Karty na Abonament. Oczywiście T-Mob nie chciał numeru oddać czekałem 6 tygodni.

A zasięg, nie musisz korzystać z sieci Play, równie dobrze możesz sobie ustawić sieć T-Mobile, Orange czy Plus żeby uniknąć przełączania się między sieciami podczas rozmowy.

Tylko pamiętaj, aby podczas podpisywania umowy zastrzec sobie aby do Ciebie nie dzwonili z sieci proponując "super promocje".
z T-Mob potrafili dzwonić 2-3 razy dziennie.
Próbowałem ręcznie ustawić siec i nic to nie dało
Oddaj telefon do naprawy...
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Operator Play

Post autor: borsuk 1.8 »

Tel jest ok na innych sieciach zasięg jest ok
Bernadetta12
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 29 marca 2015, 11:27

Re: Operator Play

Post autor: Bernadetta12 »

wojak pisze:Polecam sieć Orange, nigdy nie miałem problemów z zasięgiem:)
Orange??? Masakra! Mam i tylko skończy mi sie umowa i rezygnuję! Jedno wielkie oszukaństwo, kolosalne rachunki, już nie mówie o rzekomym internecie, ktory mial mi starczyć na cały miesiac a po dwóch wcale nie czesto korzystam jestem już bloknięta i jeszcze te simlock, kto o nim słyszal? tylko w orange takie cuda sie dzieją. Drugi telefon mam w play na karte i nie narzekam, na pewno jak w orange skonczy mi sie umowa to przeniosę.
ODPOWIEDZ