cieknący dach na basenie w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mysia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 19:19

cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: mysia »

Dzisiaj, będąc na basenie zauważyłam, że z dachu leje się woda. Spoglądając do góry trudno nie zauważyć zacieków na "sklejce". Ciekawa jestem, kiedy dyrekcja basenu w Jaśle zainteresuje się cieknącym dachem na basenie - czy aby nie zagraża to bezpieczeństwu Użytkowników i gdzie są odpowiednie służby, które powinny dbać o bezpieczeństwo??? Mam nadzieję, że zainteresują się wcześniej niż wydarzy się coś złego.
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: awesome »

Zorientują się za późno, bo ktoś, kto to zauważył wolał napisać o tym na forum internetowym niż zgłosić to do osoby za to odpowiedzialnej
mysia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 19:19

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: mysia »

A według Ciebie od czego jest forum???? Bo według mnie, im więcej osób będzie zauważało pewne sprawy - tym szybciej ktoś odpowiedni się o nich dowie. Twoim zdaniem zgłoszenie tego faktu Pani sprzedającej bilety byłoby odpowiednim ruchem? Przecież codziennie pracuje na basenie kilkanaście osób i to oni w pierwszej kolejności mają obowiązek zareagować.
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: Sven »

Napiszta do posła Żelichowskiego , to spec od dachów , wyjaśni wam że od dachu jest kominiarz .
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: awion »

a skąd wiesz że dach przecieka?? Może to po prostu wilgoć i się skrapla?? :kwasny:
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: JURT »

mysia pisze:A według Ciebie od czego jest forum???? Bo według mnie, im więcej osób będzie zauważało pewne sprawy - tym szybciej ktoś odpowiedni się o nich dowie. Twoim zdaniem zgłoszenie tego faktu Pani sprzedającej bilety byłoby odpowiednim ruchem? Przecież codziennie pracuje na basenie kilkanaście osób i to oni w pierwszej kolejności mają obowiązek zareagować.
Lepiej jak byś zadzwoniła do Państwowej Straży Pożarnej i powiadomiła ich o tym. Pewnie by rozwiali Twoje wątpliwości lub sprawdzili by basen czy wszystko jest ok. Tym bardziej że były obfite opady śniegu.
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: Mars1024 »

Tak To PRAWDA (JEŚLI NIEBA nie widać ) A JEST RÓŻNICA TEMPERATUR to tak się dzieje
ALE CO SZYBKO I TANIO TO TAK JEST :wsciekly:
ZAPRASZAM do BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ ( Termo Bania ) , I TAM JEST ZROBIONE TAK ŻE NIC NIE KAPIE ( ALE DACH TO TRZEBA ZOBACZYĆ JAK JEST WYKONANY , A RÓŻNICA TEMPERATURY JEST ZNACZNA ) >>>. wybieg na zewnątrz i TE WIDOKI >>>>>>>>> . A JA W CIEPŁEJ WODZIE Z WIDOKIEM NA ZAŚNIEŻONE GÓRY . NAPRAWDE WARTO >>>>> I NIEZAPOMNIANE CHWILE >>>>>>>>> BEZ CHLORU W WODZIE :ok:
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: Zubrówka »

A Pan niezastąpiony Baniak wrócił ze zwolnienia ??
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: kapustajestpusta »

Mars1024 pisze:Tak To PRAWDA (JEŚLI NIEBA nie widać ) A JEST RÓŻNICA TEMPERATUR to tak się dzieje
ALE CO SZYBKO I TANIO TO TAK JEST :wsciekly:
ZAPRASZAM do BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ ( Termo Bania ) , I TAM JEST ZROBIONE TAK ŻE NIC NIE KAPIE ( ALE DACH TO TRZEBA ZOBACZYĆ JAK JEST WYKONANY , A RÓŻNICA TEMPERATURY JEST ZNACZNA ) >>>. wybieg na zewnątrz i TE WIDOKI >>>>>>>>> . A JA W CIEPŁEJ WODZIE Z WIDOKIEM NA ZAŚNIEŻONE GÓRY . NAPRAWDE WARTO >>>>> I NIEZAPOMNIANE CHWILE >>>>>>>>> BEZ CHLORU W WODZIE :ok:
Co Ty wiesz o Białce...za 2h płacisz 50 zł i kąpiesz się w rosole z ludzi. :super: "Dach trzeba zobaczyć jak jest zrobiony" hahaha chodziłeś po dachu???
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: awesome »

To może zrobimy strajk przed basenem? To teraz w modzie, wtedy na pewno zauważą problem, co Ty na to mysia?
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: Mars1024 »

JESTEM ZA I TAK NIE MOŻE BYĆ .
ALE CO MYŚLICIE O LODOWYCH CHODNIKACH (NIE ODSNIEŻONYCH (nie posypanych )
MIEJSCAMI JEST BARDZO ŚLISKO :wsciekly:
ALE DZIWNE BO NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM PATROLU straży miejskiej ??????????
pytam dokogo ta działka należy :orany:
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: wojteek3 »

Mars1024 pisze:JESTEM ZA I TAK NIE MOŻE BYĆ .
ALE CO MYŚLICIE O LODOWYCH CHODNIKACH (NIE ODSNIEŻONYCH (nie posypanych )
MIEJSCAMI JEST BARDZO ŚLISKO :wsciekly:
ALE DZIWNE BO NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM PATROLU straży miejskiej ??????????
pytam dokogo ta działka należy :orany:
Podpinam się sam dziś byłem świadkiem jak na chodniuku pod Starostwem Powiatowym kobieta się poślizneła że w wyniku miała całe czoło rozcharatane całą zakrwawioną wzieło pogotowie. Raczej powinnoi dawać przykąłd w starostwie, może niema kto posypać ? - zapraszam na I piętro tam jest pełno chętnych do pracy
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: CYNGIEL »

Dyrektor Baniak wróci z chorobowego to dach przestanie cieknąć. ;)
Hektor
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 07:50

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: Hektor »

P.Baniak wrócił aby zareklamować zimowe ferie ,, żenada" taki program dla dzieci i młodzieży,siatka,noga,judo a przecież to ferie zimowe.Panie Baniak weź się do roboty a nie wypisuj pierduł po portalach i nie uprawiaj kryptoreklamy ,że robisz to co lubisz jaki pan taki kram ,teraz czas na dach bo ściana też kiedyś się zawaliła .Czy władze miejskie uczynią coś z problemem MOSiR w Jaśle na czele którego jest człowiek który nie powinien być.!!!
voldemort
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sierpnia 2014, 09:17

Re: cieknący dach na basenie w Jaśle

Post autor: voldemort »

w którym miejscu cieknie?
ODPOWIEDZ