watek dr zamorski

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: watek dr zamorski

Post autor: smerfetka1718 »

Niby dlaczego miałby stawac przed sadem ... nigdy nie slyszalam o nim choćby jednej złej opinii a co dopiero takie zarzuty ... :szok: :szok: :szok: :szok:
basiuuulenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 listopada 2013, 12:28

Re: watek dr zamorski

Post autor: basiuuulenka »

Za co niby? Może ktoś wreszcie wyjaśni sprawę jeśli ktoś wie raz na zawsze i nie bedzie domysłów i plotek?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: watek dr zamorski

Post autor: walentyna »

uważam że w jasle nie ma lepszego ginekologa od doktora Zamrskiego
manda
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2015, 10:00

Re: watek dr zamorski

Post autor: manda »

ja potwierdzam, nie ma w jaśle lepszego. W Krośnie również bo Pan doktor miał również pacjentki z Krosna
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: watek dr zamorski

Post autor: kajcia »

boss pisze:Ludzie czy Wy "ślepi" jesteście????
Bardzo dobrze,że już nie przyjmuje jako ginekolog. Powinien stanąć przed sądem!!!
Do boss zastanów się człowieku zanim coś napiszesz na forum publicznym.Co chcesz zyskać oskarżając Pana doktora??
I niszcząc czyjeś dobre imię.Nie jesteś sądem wiec lepiej zachowaj takie uwagi dla siebie.
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: Jowita »

boss pisze:Ludzie czy Wy "ślepi" jesteście????
Bardzo dobrze,że już nie przyjmuje jako ginekolog. Powinien stanąć przed sądem!!!

Ci, którym doktor Zamorski "przeszkadzał", też mają rodziny, znajomych itd. Oni też (jak widać) będą się udzielać na forum i z oczywistych powodów chwalić doktora nie będą. Ciekawa jestem, czy ci, którzy tak krzyczą o stawianiu doktora przed sądem, stają czasem przed lustrem... i czy tak spokojnie mogą sobie samym spojrzeć w oczy...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: watek dr zamorski

Post autor: avicularia »

JUż mam dość czytania jakiś wydumanych plotek i niedomówień. Ta napiszcie prosto z mostu a nie jakieś pieprzenie. Najgorsze jest to,że zostałam bez lekarza, bo niby do kogo można teraz iść :/
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: Jowita »

avicularia pisze:JUż mam dość czytania jakiś wydumanych plotek i niedomówień. Ta napiszcie prosto z mostu a nie jakieś pieprzenie. Najgorsze jest to,że zostałam bez lekarza, bo niby do kogo można teraz iść :/
Np. do doktora Zamorskiego :)
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: watek dr zamorski

Post autor: mnk »

Jeśli pan doktor będzie przyjmował dalej w przychodni to super. Problem jest taki, że nie będzie go w szpitalu i ciekawe jak tam będą traktowane jego pacjentki? Wiadomo że to czy doktor prowadzący ciąże ma dyżury w szpitalu ma bardzo duże znaczenie.
matylda123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 listopada 2012, 13:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: matylda123 »

Nie liczcie na to że będziecie traktowane dobrze albo chociaż przeciętnie... wręcz przeciwnie... przykładem jest wizyta u pana P do którego poszłam po odwołaniu doktora Zamorskiego bo podobno jest "w porządku"... otóż w porządku było owszem ale do momentu kiedy padło Zamorski... wtedy doktorowi zacisnęły się pięści i o mało nie zaczął zgrzytać zębami ze złości po czym obalił wszystkie zalecenia doktora Z czym wyraźnie dał mi do zrozumienia że doktor jest "niekompetentny"...w konsekwencji musiałam badania zrobic prywatnie... dodam że doktor Z miał rację w tej sytuacji... nie rozumiem dlaczego go tak szkalują.. powinni brać z niego przykład wtedy na pewno mieliby sporo pacjentek no ale to co skoro lepiej niszczyć życie komuś innemu...
manda
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2015, 10:00

Re: watek dr zamorski

Post autor: manda »

Współczuje dziewczynom które są w ciąży i zostały bez lekarza bo na prawdę nie bardzo jest do kogo iść. Moją ciążę prowadził dr Zamorski ale nie było go niestety na dyżurze jak rodziłam..niestety ;-( dlatego poród miałam koszmarny i skończyło się depresją po tym porodzie. Polecam jeszcze w razie"w" dr. Mejze. Zastępowała dr Zamorskiego parę razy w poradni. Przyjmowała mnie również do szpitala. Na prawdę w porządku kobieta...
matylda123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 listopada 2012, 13:11

Re: watek dr zamorski

Post autor: matylda123 »

Dodam jeszcze że ktokolwiek miał do czynienia z Doktorem nigdy nie uwierzy w te podłe pomówienia a jedynie nabierze niechęci do wszelkich jasielskich "specjalistów z powołania" oraz władz szpitala przede wszystkim bo jak widać dyrekcji nie zależy na prawdzie uczciwości i dobru pacjenta a skoro ktoś nie jest w porządku w takiej sytuacji to ja mocno zastanawiam się nad sensem pracy takiej osoby... ludzie przypomnijcie sobie co przysięgaliście.. zdaje się że w przysiędze jest mowa o wzajemnym szacunku... szkoda że układy i kasa jest ważniejsza i muszą cierpieć ludzie...
manda
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2015, 10:00

Re: watek dr zamorski

Post autor: manda »

jak widać nie warto być uczciwym i lekarzem z powołania... szkoda mi Pana doktora bo nie zasłużył sobie na to wszystko. Ja w każdym razie nie zamierzam chodzić do nikogo innego!
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: watek dr zamorski

Post autor: smerfetka1718 »

Ja jak leżałam w szpitalu po porodzie, to dr Zamorski był jedynym lekarzem który sprawdzał wszystko, z oglądaniem szycia po nacięciu krocza włącznie ... nawet położna po obchodzie tak niby żartem powiedziała '' no dziewczyny, ale się wam trafiło, nikt inny tam po porodzie nie zagląda ... '' .
manda
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2015, 10:00

Re: watek dr zamorski

Post autor: manda »

słynie z dokładności i nie przeoczy niczego.. to tylko dobrze o Nim świadczy
ODPOWIEDZ