Galeria Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Galeria Jasło

Post autor: krolik »

Czy nie uwazacie aby Galeria w Jaśle byla otwarta w tygodniu od poniedziałku do soboty do godziny 22:00 a w niedziele do 20:00? Ludzie nieraz pracuja od rana do 17:00 i po przyjechaniu do domu ogarnieciu sie juz nie ma po co jechac bo jest zamknięta.
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: Galeria Jasło

Post autor: jurek1115 »

A ty byś chciał tyle pracować pewnie za najniższą krajową
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Galeria Jasło

Post autor: Anek »

w wiekszych miastach tarnow krakow rzeszow nowy sacz do 21 pracuja
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Galeria Jasło

Post autor: krolik »

Rzeszow do 22 . Ale kazdy robi za najnizsza krajowa. Wiecej jak 40 godz tyg nie moga pracowac. A jak robiaa w kauflandzie do 22 za nizsza krajowa.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Galeria Jasło

Post autor: ananasek »

Większość ludzi w galerii nie ma umowy o pracę, tylko zlecenie, więc nie obowiązuje ich tygodniowy czas pracy.

I uważam, że godziny otwarcia te, które są teraz są odpowiednie, jak na nasze małe Jasło. To nie Rzeszów.

Ciekawe czy gdybyś był na miejscu tych ludzi to nadal chciałbyś, żeby galeria była czynna do 22.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Galeria Jasło

Post autor: Anek »

A to dziwne z tym Rzeszowem bo byłam w minioną środe i tak Galeria na Baranówce do 21 , millenium hall tak samo , galeria rzeszów również... (może masz na myśli że dla pracowników do 22 )
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Galeria Jasło

Post autor: winiarz171 »

krolik pisze:Rzeszow do 22 .
Powiedz mi, która to Galeria pracuje do 22 na początek.

PO drugie oczywiście jestem za tym, żeby Galeria była do 22 jeśli ZOBACZĘ CIEBIE siedzącego na zamianach do 22. Zachęcam do wybrania się na wycieczkę nawet i do Rzeszowa w niedzielę sprawdzić jaki jest ruch po 18, może sam dojdziesz do jakichś refleksji związanych z pracą do 22.

Osobiście jestem nawet za tym żeby w niedziele galerie były zamknięte, w większości to tylko ludzie znudzeni życiem, dla których życie rodzinne to wyjazd do GALERII i przejście ją 3 razy jedną i drugą stronę. Jeśli ktoś chce i ma potrzebe nie ma problemu załatwić swoich spraw zakupowych od ponedziałku do soboty.


Pzdr.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Galeria Jasło

Post autor: ekonomista »

Wydaje mi się, że obecne godziny otwarcia są dobre. Ileż razy chodzisz na te zakupy, codziennie? Bo nie wierzę, że raz na jakiś czas nie jesteś w stanie wygospodarować sobie w tygodniu chwili na pójście do galerii. A praca tych ludzi do 22, żeby ktoś raz na ruski rok mógł sobie do niej zajrzeć w późniejszych godzinach jest bez sensu.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Galeria Jasło

Post autor: krolik »

Ok. A jezeli jest taki problem to dla czego nie mozna znalesc pracy w galerii. Chetna jestem. Porownaj sobie prace w Galeri a prace w Nowym Stylu gdzie tez robia do 22, tam pracuja caly czas a w galeri jak nie ma klijenta siedza. W Nowym Stylu na to sobie nie pozwolisz. Jestes na nogach od 14 do 22 .
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Galeria Jasło

Post autor: kociamberek »

krolik pisze: klijenta
raczej klienta :hyhy:
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Galeria Jasło

Post autor: krolik »

Uwazam ze kazdy sklep powinien byc w niedziele zamkniety., nawet spozywczy.
kotus30
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 20 lipca 2013, 16:42

Re: Galeria Jasło

Post autor: kotus30 »

krolik pisze:Ok. A jezeli jest taki problem to dla czego nie mozna znalesc pracy w galerii. Chetna jestem. Porownaj sobie prace w Galeri a prace w Nowym Stylu gdzie tez robia do 22, tam pracuja caly czas a w galeri jak nie ma klijenta siedza. W Nowym Stylu na to sobie nie pozwolisz. Jestes na nogach od 14 do 22 .
Nie pirownuj pracy w Galerii do Stylu bo to zupelnie dwie rozne branze. A jak jestes taka chetna do pracy w Galerii to rusz sie i zobacz ciagle tam kogos szukaja. Tylko zaznacz w CV ze chcesz pracowac do 22.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Galeria Jasło

Post autor: mija »

Galeria do 22? nie wiem po co , to nie spożywczak a praca w zakładach troche się różni od sklepów i ludzie pracują niekiedy na 3 zmiany bo muszą i innego wyjścia nie mają
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Galeria Jasło

Post autor: ananasek »

Nie raz i nie dwa widziałam ogłoszenie na jaslo4u że poszukują kogoś do pracy w galerii. Zresztą ja bym nie przyjęła kogoś, kto nie potrafi poprawnie pisać po polsku ... Twój klijent mówi wszystko.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Galeria Jasło

Post autor: julia1978 »

krolik pisze:Czy nie uwazacie aby Galeria w Jaśle byla otwarta w tygodniu od poniedziałku do soboty do godziny 22:00 a w niedziele do 20:00? Ludzie nieraz pracuja od rana do 17:00 i po przyjechaniu do domu ogarnieciu sie juz nie ma po co jechac bo jest zamknięta.
Bez przesady! A jak Ty się od 17 do 20 po pracy ogarniasz, to gratuluję :-D
ODPOWIEDZ