Co dalej z kinem "Syrena"?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: piotrek »

z dzieciństwa pamiętam jeszcze "Kolejarza", chodziłem też do Syreny wiele lat temu, teraz będzie? kino w JDK?
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: GCN »

Właśnie się zastanawiam czy to kino w JDK będzie przynosiło zyski.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: zielony87 »

Zyski :?: Jakie zyski :?: Ot włodarze ustalili że przecież tak nie może tak być,żeby w Jaśle nie było kina ;) :D 12 zł ustawili reglamentowaną cenę i wszystko pięknie ładnie,tylko zwracam uprzejmie uwagę na to,że przy takich cenach to kina się nie utrzyma bez budżetowej pomocy,ale i chętnych aż tylu pewnie nie będzie.Sondy sondami ale regularnie działające kino :?: A co z budynkiem "Syreny" :?: Nie wiem.Może tam zrobią kostnicę,prosektorium czy zakład pogrzebowy,zważywszy że ładnie ta sala nie wyglądała i nie pachniała jak tam ostatnim razem (całe lata temu) byłem... A może coś innego wymyślą :?: W komentarzach do artykułu o tym czytałem że jakąś urzędniczą przybudówkę czy magazyn mogą zrobić.Jak dla mnie nieważne czy będą tam składować zwłoki czy papierzyska od tej pory tak czy siak Syrena to będzie martwy punkt.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: piotrek »

W budynku Syreny można też zrobić BiedaDonkę - chyba nie ma centrum a miejscówka niezła :)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: rkoh »

to kino Syrena już nie funkcjonuje? ;) poważnie pytam, bo długo mnie nie było w Jaśle, a dawno tam nie zaglądałem
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: GCN »

Wygląda na to, że nie działa. Co do kina w JDK to może to nie jest całkiem chory pomysł bo sala w JDK i tak jest utrzymywana dla innych potrzeb więc kino to nie będzie dodatkowy koszt, a jeżeli już to niewielki.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

czy będą tam składować zwłoki ?

Post autor: warez »

zielony87 pisze:... czy będą tam składować zwłoki ...
Ty będziesz miał gratis - może Twoje nie będą bardziej śmierdziały niż obecnie istniejący zapach. :orany:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: zielony87 »

GCN pisze:Wygląda na to, że nie działa. Co do kina w JDK to może to nie jest całkiem chory pomysł bo sala w JDK i tak jest utrzymywana dla innych potrzeb więc kino to nie będzie dodatkowy koszt, a jeżeli już to niewielki.
No jeśli ekran będzie zwijany czy coś w tym stylu to w sumie może i coś z tego będzie - jeśli to nie jest przeróbka na kino tylko salka wielofunkcyjna to to może świetnie działać ! Ale przy tych kwotach to nie wiem czy będzie łatwo,bo ludzie dużo niestety piracą a repertuar w kinie Syrena też nie był przed zamknięciem zachwycający...
warez pisze:Ty będziesz miał gratis - może Twoje nie będą bardziej śmierdziały niż obecnie istniejący zapach
Warez wiesz co,tam naprawdę niezbyt fajnie pachniało,mi ten zapach przypominał jakąś kryptę.Może mam zbyt czuły węch,no nie wiem.A póki co do grobu się nie wybieram wiec za takie gratisy nie,dzięki...
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: Parasol »

Seans spędzony w tym kinie w czapce i rękawiczkach - bezcenne. Było to chyba z 6 lat temu. Więcej tam nie poszedłem.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: antykieckowy »

zielony87 pisze:Zyski :?: Jakie zyski :?: Ot włodarze ustalili że przecież tak nie może tak być,żeby w Jaśle nie było kina ;) :D 12 zł ustawili reglamentowaną cenę i wszystko pięknie ładnie,tylko zwracam uprzejmie uwagę na to,że przy takich cenach to kina się nie utrzyma bez budżetowej pomocy,ale i chętnych aż tylu pewnie nie będzie.Sondy sondami ale regularnie działające kino :?: A co z budynkiem "Syreny" :?: Nie wiem.Może tam zrobią kostnicę,prosektorium czy zakład pogrzebowy,zważywszy że ładnie ta sala nie wyglądała i nie pachniała jak tam ostatnim razem (całe lata temu) byłem... A może coś innego wymyślą :?: W komentarzach do artykułu o tym czytałem że jakąś urzędniczą przybudówkę czy magazyn mogą zrobić.Jak dla mnie nieważne czy będą tam składować zwłoki czy papierzyska od tej pory tak czy siak Syrena to będzie martwy punkt.
Wybory idą a maluczcy zastanawiają się dlaczego 12 zł i czy to ma sens :oczami:

@kino Syrena
Zburzyć, zaorać i postawić pomnik. Najlepiej papieżowi albo Kaczyńskiemu.
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: ser_dziurawiec »

zielony87 pisze: No jeśli ekran będzie zwijany czy coś w tym stylu to w sumie może i coś z tego będzie - jeśli to nie jest przeróbka na kino tylko salka wielofunkcyjna to to może świetnie działać ! Ale przy tych kwotach to nie wiem czy będzie łatwo,bo ludzie dużo niestety piracą a repertuar w kinie Syrena też nie był przed zamknięciem zachwycający...
Da się. Wystarczy popatrzeć na kino w Krośnie. Należy do sieci kin studyjnych. Jakość obrazu bardzo dobra, repertuar praktycznie bieżący, tylko fotele mniej wygodne niż te w JDK. W dodatku za 14 zeta i tylko 5 minut reklam. Nie jak w dużych kinach, gdzie bilet 25 i pół godziny reklam.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: czeszka »

MAm pytanie-czy w Jasle działa jakies kino?
Czy sa seanse?
Czu można gdzies coś pooglądać? Bilety rezerwowowac???????????
Jest coś czy nie???? :szok:
voldemort
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sierpnia 2014, 09:17

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: voldemort »

piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Co dalej z kinem "Syrena"?

Post autor: piotrek »

ODPOWIEDZ