Piknik rodzinny Kwiatowa

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: Zubrówka »

jednym słowem tragedia.
- Dmuchana zjeżdżalnia
- 2 koniki
- ciufcia

Ile to kosztowało ?
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: Harper »

Czego się spodziewałeś ? Darmowej wódki i koncertu Rolling Stones ? Domyślam się, że nikt Cię tam nie zaciągnął z lufą przy skroni, poszedłeś/łaś z własnej woli, więc po co się burzysz ?
smakosz1
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 21:09

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: smakosz1 »

Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co się z Wami dzieje?
Większość z WAS tylko narzeka!!! Ktoś chce dla Was coś zrobić... ktokolwiek, cokolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek, niejednokrotnie "wypruwając sobie flaki"... żeby coś się działo a prawie wszyscy tylko krytykują wszelkie inicjatywy.
Jak napisał wcześniej kolega, nawet gdyby koncert dał Rolling Stones to narzekano by, że to nie Baciary, albo za drogo, albo lokalizacja zła i etc. !!!!!!!!!!!!!
Dlatego też, cieszmy się z tego, że są jeszcze ludzie z pozytywnym myśleniem, którzy chcą coś zrobić dla tego miasta. Koniec kropka
P.s.
Moja prośba. Zastanówcie się dobrze zanim coś napiszecie na forum.
Możecie kogoś bardzo mocno zniechęcić do "ożywiania" Jasła, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi...prawda?!
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: euforia »

A mnie się podobało.
Koledzy wyżej mają rację, ciągle tylko krytyka i krytyka. Jeśli nic się nie dzieje- źle. Jeśli ktoś coś zorganizuje- źle, bo tak, śmak, owak. Wszyscy wszystko by chcieli, tylk niewiadomo co i za darmo.
Fakt- zjeżdżalnia dmuchana była jedna, trzebabyło chwilę zaczekać, ale chyba od 15 minut stania jeszcze nikomu korona z głowy nie spadła. A jeśli spadła, to trzeba było podnieść i wyjść.
2 koniki- a ktoś się całej stadniny spodziewał???
Kolejka- super:-) dzieci były zachwycone.
Poza tym, darmowa grochówka, małe place zabaw, popływaliśmy na rowerkach wodnych, można było kupić coś do jedzenia pod altaną grillową.
Czy ktoś oczekiwał darmowego, przyjezdnego lunaparku?zoo? Ludzie...opanujcie się, bo z naszego pięknego miasta robicie wiecznie narzekający zaścianek. Dlatego nie dziwię się, że ludzie boją się cokolwiek organizować, bo i tak spotykają się z murem. Rozmawiałam kiedyś z właścicielem pewnej restauracji, który organizuje spotkania, że tak je nazwę-"kulturalne" dla dorosłych i dzieci, mówił, że nie jest stąd, ale pierwszy raz spotyka się z takim sceptyzmem u ludzi, że nawet jeśli finansuje się z własnej kieszeni ciekawe "akcje", to i tak zainteresowanie jest praktycznie zerowe,
A do tego ciągła krytyka. A wiecie co jest najgorsze? Że ten człowiek ma rację :kwasny:
Ludzie, ogarnijcie się. Czy wszystko zawsze musi być na nie? Ręce opadają :(
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: Laura Diaz »

Nam się podobało. Dzieciaki zachwycone konikami i ciuchcią, tak więc jak dla mnie takie imprezy można tam robić częściej. Miejsce fajne, warunki są, to czemu nie.

Wprawdzie byłam lekko zdegustowana, gdy ciuchcia, którą wybrałam się z dzieckiem na wycieczkę, w okolicach rynku popsuła się i pasażerowie musieli wracać na Kwiatową na piechotę lub dzwonić po transport... ale w końcu pociąg ten z tego co zauważyłam, był z Krosna ;)

Impreza na plus :hurra:
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: pomelo »

Ja też nie narzekam, lux było . A ci narzekający to po co tak tłumnie walili na kwiatową trzeba było na 4 literach siedzieć w domu
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: truskawka23 »

Ludzie zawsze będą narzekać cokolwiek by się nie działo to i tak zawsze będzie źle.. :cisza:
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Piknik rodzinny Kwiatowa

Post autor: madellina »

Mnie też się podobało :) Zwłaszcza ciuchcia! Fajny pomysł :) Oby więcej takich inicjatyw i wspólnych pikników. Kto nie lubi ten niech nie krytykuje :hyhy:

W innych krajach np. Niemcy, Holandia ludzie potrafią się cieszyć z takich drobnych imprez, mają uśmiech na twarzy, są życzliwi, tańczą...po prostu się bawią. U nas przeważa sztywniactwo, obgadywanie i wyśmiewanie się z kogoś...tak byc nie powinno! :!: Cieszymy się tym, w końcu po to się organizuje takie spotkania :)
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Witam jestem nowy na forum nie wiem czy to dobry temat

Post autor: benyBek »

Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie!
ODPOWIEDZ