Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: ser_dziurawiec »

Wczorajszy odcinek z Emilem w Jaśle.
http://www.youtube.com/watch?v=iQubNs_1YtA
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: yorker »

Szanowny komendant chyba powinien iść już na emeryturę, bo wygląda na dość zmęczonego pracą...przebija go tylko "strażnik" z Kołaczyc
...
i to poszło na całą Polskę... co za wstyd!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: dragoness »

Na emeryturę powinni iść tylko ci, co uczciwie pracuję, a nie "chorują" przez rok, albo dłużej, a potem jedynie "wypierdują" dziurę w stołku.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Public Enemy »

A ci 40-letni emeryci wojskowi.Ma ok 3 tys emerytury i jeszcze dorabia na pół etatu sobie na tym samym miejscu pracy??Siedzi nadal i blokuje miejsce pracy komuś młodemu..Przez takich młodych emerytów w tym kraju zawsze bedzie bida..
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Jozin »

yorker pisze:Szanowny komendant chyba powinien iść już na emeryturę, bo wygląda na dość zmęczonego pracą...przebija go tylko "strażnik" z Kołaczyc
...
i to poszło na całą Polskę... co za wstyd!
To wyślijmy go na emeryturę jesienią.....
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: zielony87 »

Pomysł całkiem niezły :P Ale Pan w Sweterku hitowy przebił jednak komendanta,OMG nie spodziewałem się,że aż tak póki nie ujrzałem tego na własne oczy :rotfl: W każdym razie cała Polska to widziała.Trochę wstyd.Ale i dużo prawdy jak to u nas wszystko wygląda nie tylko w SM... FEUDALNY SKANSEN z SM kasującą myto zamiast dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i o porządek,urzędnikami z "ich" pokojami,rodzinami przeznaczonymi do rządzenia itd...
Ostatnio zmieniony 4 maja 2014, 12:54 przez zielony87, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Jozin »

zielony87 pisze:Pomysł całkiem niezły :P Ale Pan w Sweterku hitowy przebił jednak komendanta,OMG nie spodziewałem się,że aż tak :rotfl:
W każdym razie cała Polska to widziała.Trochę wstyd.Ale i dużo prawdy jak to u nas wszystko wygląda nie tylko w SM...
FEUDALNY SKANSEN z SM kasującą myto zamiast dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i o porządek...
Ale w chamstwie szeryf jest nie do pobicia. Żeby na spokojnego człowieka siepaczy napuszczać....... Żenua.

Jakby dobrze nakręcić kampanię pod to referendum to mogło by się udać pogonić tych czarnych nierobów.... :ok:

Nawet nie wiedziałem, że chłopakom udało się wywinąć z tego ;)
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: zielony87 »

Ale on wkroczył do JEGO biura :rotfl: :rotfl: :rotfl: ESENCJA Polskiego Feudalizmu urzędniczego. Żeby to tylko tak w SM było. Oni "Pany" my "raby"... Żałosne jest to,że szeryf nie jest jedynym przykładem takiego podejścia w tym mieście i w innych.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Jozin »

Brakowało tylko by zlali go gazem, spałowali, skuli i rzucili na glebę. Mam nadzieję, że ten program będzie gwoździem do trumny tej , tfu, formacji..
W tym jednym jedynym punkcie zgadzam się z Kurowską, choć nie bez obrzydzenia, ale jednak....
SM na bruk !!! Wyjdzie taniej niż łupienie fotoradarem.
bialypolonez
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2014, 11:42

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: bialypolonez »

Polubcie fanpage Pana w sweterku z bialego radiowozu :)

https://www.facebook.com/bialypolonezstop
Awatar użytkownika
Kykv
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lipca 2013, 19:16

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Kykv »

Piętnować to w ch.. Kto choć raz miał z nimi przyjemność "rozmawiać" ten wie co to za buraczane ryje są. Współczuję ludziom którzy mają takich za sąsiadów i z wielkim bólem muszą codziennie podawać takiemu rękę na powitanie.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: Public Enemy »

To sa wszystko pseudo służby ludzie..I główkę zbyt wysoko noszą.Powinna być tylko Policja i koniec!!W Kołaczycach raz zaparkowałem auto w rynku,na 5 min dosłownie a ten już mnie na monitoringu ujrzał i leci w moja strone wypisac mandat.Dosłownie leciał a nie szedł..Szok kto to finansuje.Przez takie własnie "elitarne slużby" zwykli ludzie nienawidzą swoich burmistrzów.Na bruk z tym.
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: banita »

Polak Polakowi zawsze zawali kopa,okradnie,okłamie,oczerni i do komunii pójdzie.
Dlaczego kierowca jest wrogiem państwa? Bo jest bez brony i z reguły bezradny z bandą biurokratów i pilnujących porządku w państwie.
ROSYJSKA RULETKA :wstyd:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: dragoness »

Potrzebny jest komendant z prawdziwego zdarzenia, a nie taki miękki klusek jak teraz. Wziąć za pysk towarzystwo, żeby była SM jak w Rzeszowie, na przykład.
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Emil łowca fotoradarów w Jaśle

Post autor: byku89 »

Przykład z Rzeszowa, tam nikt się nie czepia SM, bo robi TO CO POWINNA !
Załączniki
Bez tytułu.jpg
ODPOWIEDZ