Nowa sygnalizacja świetlna

Wydarzenia i komentarze z Jasła
gsg9
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:57
Lokalizacja: Jasło

Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: gsg9 »

Jaka jest Wasza opinia na temat nowej sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych w centrum miasta?
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: kleszczkleszcz »

korki w godzinach szczytu takie ze masakra
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: serjtankian »

babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: babell »

Trzeba będzie zainwestować w takie rejestratory jazdy bo ludzie chodzą jak barany, na pamięć Jak się kogoś potrąci to będzie czarne na białym. Innego wyjścia nie widzę, co widać na filmiku powyżej
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: japonka12 »

serjtankian pisze:a ludzie ślepi...

https://www.youtube.com/watch?v=nrFknANmKCg
zgadzam się, ludzie chodza na pamięć, jak swiete krowy, dziś jechałam wiec wiem. Kolejny raz zaskakuje mnie glupota ciemnoty ludzkiej bo owa istnieje.
Ludzie tylko się prosza by ich trzepnąć samochodem, może wtedy by ich to cos nauczylo.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: japonka12 »

a skoro kierowcy placa za przejazd na niedozwolonym swielte to przechodnie tym bardziej powinni placic. Korki sa a nawet jeśli ma się zielone to przez baranow trzeba stać dalej
pawel1556
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lipca 2013, 21:22

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: pawel1556 »

Bez komentarza... Co wy na to żeby w nocy wy*ebać je w pi*du?
Primer
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 14 lipca 2006, 10:11
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: Primer »

Tzn? Światła są dobre. To przechodnie chodzą jak barany po łące. Gdyby jeden z drugim popatrzył/a na kolor światła jaki ma, ruch przebiegałby płynnie, a tak jest jak przed montażem świateł.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: dragoness »

Primer pisze:Tzn? Światła są dobre. To przechodnie chodzą jak barany po łące. Gdyby jeden z drugim popatrzył/a na kolor światła jaki ma, ruch przebiegałby płynnie, a tak jest jak przed montażem świateł.
Dokładnie. Piesi przechodzą jak barany, a kierowcy czekają, żeby zrobiło się bardziej zielone. :zdegustowany:
Awatar użytkownika
firebow
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 września 2011, 22:03

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: firebow »

no fajne te światełka ale czy aż tak potrzebne skoro ludzie i tak chodzą jak chcą.. Może postawić tam ze dwóch policjantów z dużą ilością bloczków mandatowych i inwestycja się zaraz wróci ;] a tak serio to fajna sprawa tylko czy nie było by bezpieczniej zlikwidować przejście koło filarów? i zostawić tylko to koło playa? tak wiem dłuższa droga itp. ale czy tak by nie było bezpieczniej moi drodzy?
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: czarna30 »

Widzę, że nie tylko Ja mam takie odczucia co do pieszych. Nie raz i dwa zauważyłam że nagle ktoś przełazi , nawet córka dziewięcioletnia zwróciła uwagę na to , że nawet nie popatrzą !! A co potem mówią ? Pani/e jechał jak szalony a w tv głupie reklamy" kierowco zwolnij" !!
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: japonka12 »

firebow pisze:no fajne te światełka ale czy aż tak potrzebne skoro ludzie i tak chodzą jak chcą.. Może postawić tam ze dwóch policjantów z dużą ilością bloczków mandatowych i inwestycja się zaraz wróci ;] a tak serio to fajna sprawa tylko czy nie było by bezpieczniej zlikwidować przejście koło filarów? i zostawić tylko to koło playa? tak wiem dłuższa droga itp. ale czy tak by nie było bezpieczniej moi drodzy?
może i tak byłoby lepiej ale ludzie i tak przechodziliby w starym miejscu (bo kiedyś było tam przejście). Psa prędzej nauczysz czegos nowego niż tępego człowieka :)
Awatar użytkownika
firebow
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 września 2011, 22:03

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: firebow »

japonka12 pisze:
firebow pisze:no fajne te światełka ale czy aż tak potrzebne skoro ludzie i tak chodzą jak chcą.. Może postawić tam ze dwóch policjantów z dużą ilością bloczków mandatowych i inwestycja się zaraz wróci ;] a tak serio to fajna sprawa tylko czy nie było by bezpieczniej zlikwidować przejście koło filarów? i zostawić tylko to koło playa? tak wiem dłuższa droga itp. ale czy tak by nie było bezpieczniej moi drodzy?
może i tak byłoby lepiej ale ludzie i tak przechodziliby w starym miejscu (bo kiedyś było tam przejście). Psa prędzej nauczysz czegos nowego niż tępego człowieka :)
wystarczyło by dac tam barierki żeby nie można było przejść i moze by to też coś dało ;]
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: kuba1975 »

a gdzie jest straz miejska .. co tylko umia rozstawiac fotoradar i przysylac zdjecia z ul. k. wielkiego
a moze by ruszyli [...] i nauczyli by chodzic pieszych na zielonym a nie na czerwonym
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: ananasek »

Postawić tam mundurowych, niech się w końcu na coś przydadzą :/ a jak by mi ktoś tak wyszedł przed maskę na zielonym to chyba wyszłabym z auta i za włosy zaciągnęla spowrotem na chodnik. :rotfl:
ODPOWIEDZ