Mydlarnia u Franciszka

Wydarzenia i komentarze z Jasła
agata16
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2013, 13:45

Mydlarnia u Franciszka

Post autor: agata16 »

Mieliście okazje odwiedzić Mydlarnie u Franciszka? Jesteście zadowoleni z kosmetyków Słyszałam, że świetne są kosmetyki na prezenty :) proszę o informacje na temat tego sklepu :)
Marzena Wal
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:16

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: Marzena Wal »

Tak byłam w Mydlarni u Franciszka jakiś czas temu, poleciła mi ten sklep znajoma, która też tam kupuje. Można znaleźć tam kosmetyki naturalne, i coś ciekawego na prezent. Kupiłam tam mydło na wypadanie włosów, nie pamietam nazwy ale pomogło. Pani, która mnie obsługiwała wiedziała o czym mówi zapewniając, że powinno poskutkować :)

Mają fajne olejki do cery :)
oliwka1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:43

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: oliwka1234 »

Zrobiłam prezent mamie i kupiłam w Mydlarni u Franciszka jeden z olejków arganowych BIO , jest z niego bardzo zadowolona :)
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: Nevka »

A w jakiej cenie jest ten olejek ponieważ go używam ale zamawiam przez internet na portalu aukcyjnym.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: avicularia »

Ja dawniej od czasu do czasu pozwalałam sobie na luksus kosmetyków ze ,,Starej Mydlarni".,, Mydlarnia u Franciszka"troszkę zerżnęła nazwę, ale faktycznie mają równie dobre produkty, byłam oczywiście sprawdzić ( oburzona jak można zrobić podróbę ,,Starej Mydlarni"). Pani w sklepie była niezwykle miła, pokazała mi wszystkie kosmetyki, odpowiedziała na wszystkie pytania o składnikach z jakich są produkowane kosmetyki, dała popróbować balsamów, tak,że byłam miło zaskoczona. Ceny nie są niskie, ale nie mogą być niskie , skoro używa się naturalnych składników. Ogólnie pozytyw.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: japonka12 »

Ja nie jestem zorienowana, możecie napisac na jakiej ulicy jest ta Mydlarnia?
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: ewela1591 »

ta mydlarnia znajduje się na ulicy Kościuszki zaraz przed płytą ryku.
Faktycznie ceny wysokie ale cóż eko... Ciekawe czy bardzo się różnią od wspomnianej Starej Mydlarni?
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: hao »

Pozwolę sobie na wredną autoreklamę, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.... ;P www.masloshea.com.pl
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: lalunia1990 »

Jak dla mnie bardzo dobre kosmetyki.. ekspedientki potrafią świetnie doradzić i dobrać odpowiedni kosmetyk do rodzaju cery ;)) ulica Kościuszki 3 (obok jubilera) a tak poza tym z tego co zdążyłam się dowiedzieć można się spodziewać w okresie przedświątecznym rabatów na prezenty !
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: greentea »

kupowałam kilka rzeczy tam i muszę powiedzieć że jestem zadowolona :) mydło (nie znam się ale zatopione w gąbce dość szorstkiej) po użyciu pod prysznicem skóra jak po bardzo dobrym pilingu a do skóra pachnie przepięknie :) balsamy również mam takie większe pudełeczko od kilku ładnych miesięcy a nawet połowy nie zużyłam jest takie wydajne
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: czarna_kropeczka »

również, korzystam z w/w kosmetyków i jestem bardzo zadowolona a do tego jak już wcześniej wspomniano świetny pomysł na prezent dla kogoś komu "już nie wiadomo co kupić" :) panie w mydlarni ( mówię akurat o rzeszowskiej mydlarni) bardzo ładnie zapakują i prezent idealny. Sama dostałam taki i byłam do tego stopnia zadowolona, że zaczęłam robić tam zakupy :) POLECAM
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: lalunia1990 »

Ktoś powiedział ze drogo... Hmm skoro kupuje mydło (na problemy skórne) płace za nie okolo 30 zł a używam codziennie przez około trzy miesiące! To uważam ze jest mega wydajne a nie drogie ;) i naprawde skuteczne ! wiec warto sie wybrać i zobaczyc bo nie sposób chodzić od drzwi do drzwi dermatologów i wydawać fortune :p
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Mydlarnia u Franciszka

Post autor: Magladenka »

Hao, jaką autoreklamę? Czy Ty jesteś masłem Shea? Chyba chciałeś powiedzieć: kryptoreklamę (co zresztą, w tym przypadku i tak byłoby błędem).
ODPOWIEDZ