wydział komunikacji numerki

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

wydział komunikacji numerki

Post autor: winiarz171 »

Hej. Mam pytanie może ktoś wie o co chodzi. Jak wiadomo kolejki w tym wydziale są ogromne i bycie o 7:30 nic nam nie daje bo numerki są pozajmowane. Słysząc stwierdzenia ze trzeba być już po 5 w kolejce tak też uczyniłem. Na drugi dzień byłem pierwszy i co sie okazało? Że numerki są wydawane dopiero od nr 8. Co z pierwszymi siedmioma? Zdziwienie moje było jeszcze większe gdyż będąc pozniej ok godz 11, patrze- a tam obsługiwany nr 2. Pytam się czy ktoś wie gdzie tu jakaś logika dla normalnych osób czekających po te bilety?
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: a-tatutek »

Może tak jak w UP numerek możesz sobie zarezerwować w biletomacie. Na każdy dzień przypada 6 numerków do rezerwacji, tyle że są dawno powybierane, a te wolne są na terminy 3-4 tyg później. Poza tym chyba system wywoływania nr jest taki, że jeżeli się nie zgłosi nikt z tym nr to wywołuje następne i po jakimś czasie znowu zaczyna wołać od ostatniego nieobecnego do kolejnego jaki się zgłosi.
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: byku89 »

mam pytanie. czy orientuje się ktoś jak jest z odbiorem nowego dowodu rejestracyjnego? obecnie mam tymczasowy. czy po odbiór dowodu też trzeba wybierać numerek i stać w tej kolejce czy jest inna procedura?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: słoneczko »

po odbiór dowodu rejestracyjnego idzie się do innego pokoju, nie tam gdzie trzeba numerki. Nie wiem ktory to pokój ale jest on bodajże na przeciwko kasy, zresztą na drzwiach jest informacja :)
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: yorker »

134486457 - zadzwoń, zapytaj...
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: Akasha »

Czy ktoś ostatnio był rejestrować samochód? Jak wcześnie trzeba iść aby dostać sie do kolejki po numer?
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: Krzysiek92 »

Znajoma byla wczoraj rejestrowac samochod. Byla.juz w wydziale o godzinie 7 rano i miala 56 numerek.
Ale na jaka godzine miala to nie powiem.bo nie wiem.pozdrawiam :)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: kuba1975 »

Akasha pisze:Czy ktoś ostatnio był rejestrować samochód? Jak wcześnie trzeba iść aby dostać sie do kolejki po numer?
dzwonisz i umawiasz sie na konkretny dzien...
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: borsuk 1.8 »

Biurokracja co zrobić
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: Akasha »

kuba1975 pisze:
Akasha pisze:Czy ktoś ostatnio był rejestrować samochód? Jak wcześnie trzeba iść aby dostać sie do kolejki po numer?
dzwonisz i umawiasz sie na konkretny dzien...
NAJBLIŻSZY TERMIN 5 MAJ :), REWELACJA :rozpacz:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: T135 »

winiarz171 pisze:Hej. Mam pytanie może ktoś wie o co chodzi. Jak wiadomo kolejki w tym wydziale są ogromne i bycie o 7:30 nic nam nie daje bo numerki są pozajmowane. Słysząc stwierdzenia ze trzeba być już po 5 w kolejce tak też uczyniłem. Na drugi dzień byłem pierwszy i co sie okazało? Że numerki są wydawane dopiero od nr 8. Co z pierwszymi siedmioma? Zdziwienie moje było jeszcze większe gdyż będąc pozniej ok godz 11, patrze- a tam obsługiwany nr 2. Pytam się czy ktoś wie gdzie tu jakaś logika dla normalnych osób czekających po te bilety?

Jak wiadomo w Urzędzie Pracy, Wydziale Komunikacji, Starostwie pracuje wielu urzędników. Którzy mają wielu znajomych i po prostu wybierają im numerki jeszcze przed przyjściem osób. :)
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: LESSER »

Byłem 2 tyg.temu gdzieś o 7:30 numerek miałem 40 gdzieś na 11 ale faktem jest że w kolejce po numerki co druga prawie osoba pracująca w tym budynku.....
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: michalr607 »

Prawda jest taka że taki twór jak wydział komunikacji to już dawno powinien zniknąć.
Tablica rejestracyjna powinna być przypisana dożywotnio do danego samochodu i tyle.
Samo wydanie dowodu rejestracyjnego tak jak w Anglii przez pocztę. A urzędasy do roboty a nie
pierdzenie w stołki.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wydział komunikacji numerki

Post autor: dragoness »

Przepisy dotyczące rejestracji samochodu to jakaś porażka. To ONI powinni sprawdzać, czy samochód jest legalny. Powinna wustarczyć faktura i tyle, a nie WSZYSTKIE umowy sprzedaży.
ODPOWIEDZ