U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: kociamberek »

Magdzia ma profil na fejsie więc weź jej podeślij te zdjęcia
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Człowiek Legenda »

Właśnie takie pierogi jak na załączonym wyżej zdjęciu przynieśli mojemu dziecku. Jak zobaczyliśmy- to nam się jeść odechciało!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: CYNGIEL »

Czy chodzenie do tego lokalu jest obowiązkowe? ;) ;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mija »

Pewnie nie jest , ale Ci którzy piszą opinie już na pewno tak szybko tam nie wrócą , po zjedzeniu takich smakołyków to z pewnością trzeba się podzielić opinią na forum : :dobani:
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Mecenas »

Witam Ja tam byłem tylko na jednej imprezie zorganizowanej (wesele) i jedzenie naprawdę było dobre, to było 2,5 rok temu. Ale od jakiegoś roku słyszałem coraz gorsze opinie o jedzeniu w tym lokalu. A te zdjęcia to już jest dla mnie kulminacja... Tak fatalnie wyglądające jedzenie... Tragedia.... Myślę, że sporo potencjalnych klientów tam na pewno nie pójdzie na obiad czy kolację... Ja na pewno nie!!!
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: kociamberek »

Swoją drogą podziwiam tych którzy wychwalali tą knajpę, byłem tak kilka dni po rewolucjach i juz wtedy nie było zachwytu, schabowy był jak podeszwa a pierogi wyglądały jak te na zdjęciach
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: maverik »

Nie polecam po ostatniej wizycie u Schabińskiej to jednak wole stracić czas i samemu sobie zrobić dobre jedzenie
dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2015, 18:16

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dawid.jaslo »

jedzenie może nie jest najgorsze ale obsługa tragedia. powinni zastanowić się nad kulturą i szacunkiem. Widziałem jak goscia oszukali na ok 50 zł bo był troche wstawiony.

* osobiscice polecam PANORANA na pck. tak powinna wyglądać restauracja.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: ruda33 »

W Jaśle są jeszcze inne resteuracje więc nikt tam Was nie ciągnie na siłe ,po co tam chodzić i kompromitować się zdjęciami i płakać ile się wydało.
Sporo osób pisze i mówi że jedzenie złe to każdy to wie ,a idzie chyba z ciekawości więc po co póżniej narzekać.
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Endriu997 »

ruda33 pisze:W Jaśle są jeszcze inne resteuracje więc nikt tam Was nie ciągnie na siłe ,po co tam chodzić i kompromitować się zdjęciami i płakać ile się wydało.
Sporo osób pisze i mówi że jedzenie złe to każdy to wie ,a idzie chyba z ciekawości więc po co póżniej narzekać.
Zgadzam się z tym.
Mało tego - zrób jeden z drugim w domu zdjęcie Z ODLEGŁOŚCI 5cm jakiegokolwiek mięcha albo pieroga przygotowanego własnoręcznie - ocenimy czy wygląda apetycznie.
Skąd wiadomo, że umieszczone zdjęcia są akurat z TEJ restauracji?? Jak wstawię zdjęcie krowiego łajna i napiszę, że to z jasielskiej pizzerii to też wszyscy uwierzą?

Żenada! Krytykuje tylko konkurencja i zakompleksione nieroby (średnia wieku pewnie z 17 lat), nie potrafią NIC i mają czas na siedzenie przy kompie na pejsbuku i tym forum i tylko krytykowanie WSZYSTKIEGO co komuś się udaje!
Knajpy, lokale weselne, kamerzyści, zespoły, lekarze, fryzjerzy, mechanicy... wszystko jest za drogie i złe! :)
Nie bronię tej knajpy ale mniej jadu dobrzy ludzie :)
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Mary »

Ja się osobiście cieszę, że wiele osób udziela się w tego typu wątkach - nie bywam regularnie w każdym barze czy restauracji , a dzięki opiniom z forum mniej więcej potrafię wywnioskować jakie miejsca omijać szerokim łukiem. A odnośnie zarzutów bezpodstawnej krytyki to każdy kto ma trochę oleju w głowie odróżni posty wykreowane przez kogoś z konkurencji od postów zwykłych klientów , którzy stracili kupę kasy w restauracji a dostali rozgotowane pierogi :dobani:
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Endriu997 »

Mary pisze:... nie bywam regularnie w każdym barze czy restauracji , a dzięki opiniom z forum mniej więcej potrafię wywnioskować jakie miejsca omijać szerokim łukiem....
No to siedź dalej w domciu na forum, nigdzie nie wychodź bo przecież tu samą prawdę piszą :)
Wnioskuj na podstawie opinii z jaslo4u :)
Pozdrawiam.
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Mary »

Czy ja napisałam , że nie wychodzę z domu ? Słowo klucz - regularnie :) Byłam w tej restauracji zaraz po rewolucjach- szału nie było a po tych wpisach , które są tu zamieszczane widzę, że nic się w tym temacie nie zmieniło.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: marzenka24 »

Ja wolę nie sugerować się do końca opiniami ludzi z forum, bo niejednokrotnie opinie mogą być specjalnie zaniżone/zawyżone. Najlepiej samemu się przekonać ;)
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: BodeineBrazy »

Niestety smutne jest to, że podział na "kulinarnej" mapie Jasła wyznacza woń trzydniowego spalonego oleju.
Strona północna to przede wszystkim spalenizna z "Manufaktury" odczuwalna już od okolic szpitala, natomiast im bliżej centrum tym bardziej czuć "aromaty" dawnej stołówki ZUS pod MPM-emem.Oczywiście wiele zależy od wiatru.
Zaprawdę powiadam wam, że w Jaśle nie ma czegoś co chociaż przypomina podejściem do klienta, produktu i etyki pracy restauracje.
To, że coś wam smakuje to raczej wynik niewyrobionego smaku, zepsutego w skutek szybkiego stylu życia gustu czy braku edukacji.
Z wielką, nieskrywaną radością zauważam, że coraz większą wagę w mediach czy książkach przywiązuje się do edukacji spożywczej to może za 10, 20 lat się coś zmieni w tej materii bo w tej chwili w Jaśle i okolicach nie miałbym czego polecić na wyjście na obiad czy kolacje.
ODPOWIEDZ