U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
boska
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 marca 2014, 18:01

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: boska »

PORAŻKA,,,Odwiedziliśmy Restaurację "U Schabińskiej'" kilka dni temu,z pełną nadzieją i pustym żołądkiem.Zamówiłam zupę"Góra Karpacka z chrupiącymi kamykami" czyli najzwyklejszy niesmaczny barszcz z gałką starych ziemniaków najprawdopodobniej odgrzewanych w mikrofalówce oraz michę pierogów w której nie doszukałam się ani jednego pieroga z kaszą gryczaną. Mój mąż natomiast zamówił schab z koscią i puree ziemniaczane,,hhhh tylko to puree to były dokładnie te same stare ziemniaki które dostałam w barszczu.Nie trzeba być kucharzem aby odróżnić CHRUPIĄCE KAMYKAMI od PUREE a to co myśmy dostali nie były to ani kamykami ani puree..... :dobani: Pewno pani Gessler byłaby zawiedziona gdyby wpadła na obiad bez zapowiedzi.Widać oprócz zdjęcia pani Magdy Gessler po rewolucjach nie pozostało nic.......ale najważniejsze-reklama jest. Polecam Restaurację KEKS super świeże jedzonko,miła obsługa i zawsze dużo ludzi...Boska z Zakopanego
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Mars1024 »

Do Boskiej >>>>>> TAK COŚ SIĘ TAM ZŁEGO DZIEJE PANI ZABRAŁA GŁOS , LECZ CO JAKIS CZAS TO JEST JAK JEST.
ALE BYŁEM W ZAKOPANYM I ODWIEDZIŁE JEDNĄ Z RESTOŁRACJI I CO KWAŚNICA TAK WYCHWALANA TO DOPIERO PORAŻKA ( JAK BY KTOŚ OPŁUKAŁ WIADERKO PO KWASZONEJ KAPUSCIE >>>>>> POPROSTU WSTYT :wsciekly:
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Konrad Walczak »

boska pisze:PORAŻKA,,,Odwiedziliśmy Restaurację "U Schabińskiej'" kilka dni temu,z pełną nadzieją i pustym żołądkiem.Zamówiłam zupę"Góra Karpacka z chrupiącymi kamykami" czyli najzwyklejszy niesmaczny barszcz z gałką starych ziemniaków najprawdopodobniej odgrzewanych w mikrofalówce oraz michę pierogów w której nie doszukałam się ani jednego pieroga z kaszą gryczaną. Mój mąż natomiast zamówił schab z koscią i puree ziemniaczane,,hhhh tylko to puree to były dokładnie te same stare ziemniaki które dostałam w barszczu.Nie trzeba być kucharzem aby odróżnić CHRUPIĄCE KAMYKAMI od PUREE a to co myśmy dostali nie były to ani kamykami ani puree..... :dobani: Pewno pani Gessler byłaby zawiedziona gdyby wpadła na obiad bez zapowiedzi.Widać oprócz zdjęcia pani Magdy Gessler po rewolucjach nie pozostało nic.......ale najważniejsze-reklama jest. Polecam Restaurację KEKS super świeże jedzonko,miła obsługa i zawsze dużo ludzi...Boska z Zakopanego
Jadam tam zawsze jak jestem w Jaśle. BARSZCZ się nie zmienił i zawsze jest taki sam - czyli pyszny! Bylem tam pierwszy raz następnego dnia jak pojechała pani Magda M. i i bywam do dziś! zawsze jako zupę biorę właśnie barszcz. Fenomenalny jest. Rozmawiałem kiedyś z właścicielem i wiem, że są po certyfikacji i nie mogą sobie pozwolić żeby produkt pt. BARSZCZ czy też "Góra Karpacka z chrupiącymi kamykami" były inne każdego dnia - tego wymaga certyfikat dla dań regionalnych. I tak jest bo nie jadłem tego pierwszy raz a smak jest nie zmienny! Zgadzam się też z kolegą powyżej, że w każdym lokalu w Zakopanem kwaśnica smakuje inaczej - i to jest dramat.
Ja polecam Schabińską bo jest to lokal, który ma faktycznie kuchnię regionu. Do keksa to można jedynie na kawę wpaść i tyle... na tym polega tzw. "Magia Rynku" (i na tym jedzie ta knajpa). Jedzenie zdecydowanie "u Schabińskiej"! Ostatnio jak byłem zamówiłem coś z nowych dań a mianowicie hamburgera. Niech znany McDonald i inne kicze uczą od tej restauracji. MEGA PORCJA, MEGA WOŁOWINA, MEGA SMAK! Jeden z najlepszych hamburgerów na Podkarpaciu! POLECAM "SCHABIŃSKĄ" !!! :super: :super: :super: :super:
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: clashtorny »

boska pisze:PORAŻKA,,,Odwiedziliśmy Restaurację "U Schabińskiej'" kilka dni temu,z pełną nadzieją i pustym żołądkiem.Zamówiłam zupę"Góra Karpacka z chrupiącymi kamykami" czyli najzwyklejszy niesmaczny barszcz z gałką starych ziemniaków najprawdopodobniej odgrzewanych w mikrofalówce oraz michę pierogów w której nie doszukałam się ani jednego pieroga z kaszą gryczaną. Mój mąż natomiast zamówił schab z koscią i puree ziemniaczane,,hhhh tylko to puree to były dokładnie te same stare ziemniaki które dostałam w barszczu.Nie trzeba być kucharzem aby odróżnić CHRUPIĄCE KAMYKAMI od PUREE a to co myśmy dostali nie były to ani kamykami ani puree..... :dobani: Pewno pani Gessler byłaby zawiedziona gdyby wpadła na obiad bez zapowiedzi.Widać oprócz zdjęcia pani Magdy Gessler po rewolucjach nie pozostało nic.......ale najważniejsze-reklama jest. Polecam Restaurację KEKS super świeże jedzonko,miła obsługa i zawsze dużo ludzi...Boska z Zakopanego
O jeden post od razu hejt na Schabińską i superlatywy dla Keksa :D Pamiętaj że Keks jako restauracja to pomyłka z powodu braku pomysłu na nią ;) i to w Keksie robi się i robiono przekręty np z ziemniakami z poprzedniego dnia :D do starych trochę śmietany i masła i od razu są świeżutkie ale i to nie uważam za przekręt bo każdy w domu tak robi ale oczywiście wymaga jakości od restauracji a sam w domu nie robi nic lepiej :P A do Schabińskiej się wybiorę z ciekawości i wtedy dam obiektywny osąd w tym temacie i radzę zrobić podobnie hejterom którzy nigdy nie byli ale z opowiadań znajomych i rodziny się wypowiadają ;)
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: jasmin »

clashtorny pisze:
boska pisze:PORAŻKA,,,Odwiedziliśmy Restaurację "U Schabińskiej'" kilka dni temu,z pełną nadzieją i pustym żołądkiem.Zamówiłam zupę"Góra Karpacka z chrupiącymi kamykami" czyli najzwyklejszy niesmaczny barszcz z gałką starych ziemniaków najprawdopodobniej odgrzewanych w mikrofalówce oraz michę pierogów w której nie doszukałam się ani jednego pieroga z kaszą gryczaną. Mój mąż natomiast zamówił schab z koscią i puree ziemniaczane,,hhhh tylko to puree to były dokładnie te same stare ziemniaki które dostałam w barszczu.Nie trzeba być kucharzem aby odróżnić CHRUPIĄCE KAMYKAMI od PUREE a to co myśmy dostali nie były to ani kamykami ani puree..... :dobani: Pewno pani Gessler byłaby zawiedziona gdyby wpadła na obiad bez zapowiedzi.Widać oprócz zdjęcia pani Magdy Gessler po rewolucjach nie pozostało nic.......ale najważniejsze-reklama jest. Polecam Restaurację KEKS super świeże jedzonko,miła obsługa i zawsze dużo ludzi...Boska z Zakopanego
O jeden post od razu hejt na Schabińską i superlatywy dla Keksa :D Pamiętaj że Keks jako restauracja to pomyłka z powodu braku pomysłu na nią ;) i to w Keksie robi się i robiono przekręty np z ziemniakami z poprzedniego dnia :D do starych trochę śmietany i masła i od razu są świeżutkie ale i to nie uważam za przekręt bo każdy w domu tak robi ale oczywiście wymaga jakości od restauracji a sam w domu nie robi nic lepiej :P A do Schabińskiej się wybiorę z ciekawości i wtedy dam obiektywny osąd w tym temacie i radzę zrobić podobnie hejterom którzy nigdy nie byli ale z opowiadań znajomych i rodziny się wypowiadają ;)
Ta, jakaś Boska z Zakopca specjalnie zarejestrowała się na jasielskim forum by opluć jakąś miejscową knajpę.... A wiarygodna jest jak Pinokio ;)

Ja osobiście nie chadzam do lokali państwa Schabińskich bo nie daję im zarobić ze swoich powodów....
kaczor33
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 marca 2014, 22:10

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: kaczor33 »

Miałem sposobność być w tej restauracji przy okazji spotkań z podróżnikami które przeniosły się z "Pod Skały" do "U Schabińskiej" i powiem tak że jedzenie było smaczne i było go wyjątkowo duże, może nie powiem że to najlepsza w knajpa w jakiej byłem ale z drugiej strony nie ma do czego się przyczepić więc polecam
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: karolciak507 »

Miałam miejsce być w tej restauracji , i powiem że właściciel się chamsko zachował , ponieważ ,,zrobił w konia " państwa młodych i zostali bez pokoju dla siebie jak i dla rodziny żeby mogli dzieci położyć spać jak i również się przebrać. Potrzebował właściciel pokoi dla gości pani G. co rewolucję robiła , bo ona wykonała tel że bedzie tego dnia i pokoje trzeba mieć wolne a gości weselnych olać za przeproszeniem , Ja negatywną opinie wystawiam ...
ramzes.44
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 20:21

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: ramzes.44 »

Kiedy właściciel był w restauracji tojeszcze jakoś było, może bez fajerwerków ale nie ma co narzekać,to nie Warszawa tylko Jasło.
Ostatnio gościłe ze znajomymi na Dancingu, to był koszmar - wódki nie można dostać w koszu z lodem bo kosze i maszynę do lodu zabrał właściciel do Krosna, kucharz też poszedł do Krosna więc na kuchni nie można wszystkiego dostać :( jak dziewczyny zamówiły drinki to dostały sok pomarańczowy z wódką , wszystko ciepłe bo lodu ocywiście nie ma:) ale skasował za wyborne drinki. przy stoliku obok para piła sobie piwko i po jakimś czasie mieli cały stolik butelek bo nie miał kto pozbierać, naprawdę po rewolucjach było spokojnie ale teraz lokal upadł, samym zdjęciem Magdy klientów nie pozyska :(
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: beti »

ja w koncu bylam na kolacji z mezem,hmmm myslalam ze bardziej mnie zachwyci ale nie bylo czym,sala jak sala kolor widoczny,bufet nic specjalnego ,zas najwazniejsze to jedzenie i porazka,czym sobie pojesc,owszem degustowac mozna ale tym sie nie mozna najesc,karta kiepska,danie zimne i biedne,rosol to chlapy bez smaku,porazka,jesli to karta pani g,to brak slow,rozumiem ze dan mniej to mniej staroci,ale kiepsko to wyglada,osobiscie nie wybiore sie tam juz,bo i po co.......ci panstwo powinni sie zdecydowac czy prowadzenie restauracji czy dozywianie dzieci w szkolach,bo z tym tez nie ma rewelacji......
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mija »

U Schabińskiej nie stety porażka na całego :zalamany: Byliśmy kilka razy za każdym razem zamawialiśmy inne potrawy ale jakoś szału nie było,jedynie gołąbki z kaszą nam smakowały reszta dań nic specjalnego .Po ostatniej sobotniej imprezie gdzie brakło lodu , drinki które zamówiliśmy to zwykły sok i troche wódki przypominały raczej jakieś chlapy , obsługa tłumaczyła się , że impreza w Krośnie i dlatego nie dysponują nawet lodem .Ogólnie lokal bardzo przyjemny lecz po rewolucjach chyba już nic nie zostało. :szok:
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: ekonomista »

Dokładnie, karta uboga, nic dla siebie nie znalazłam, więc obróciłam się na pięcie i zmieniłam lokal.
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Zubrówka »

Potwierdzam totalna porażka. Jedzenie niesmaczne culicy się jak intruzi.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: piotrek »

bo "rewolucje" są ale w brzuchu, jak wrócisz do domu ...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: ajaks1 »

Podobno w nowym sezonie nie będzie kuchennych rewolucji tylko Geslerowa ma jeździć na kontrole po knajpach, w których te rewolucje prowadziła.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dragoness »

Państwo Schabińscy chyba za wiele srok usiłują za ogon złapać. Nakupili knajp, masarni i chyba powoli tracą nad tym kontrolę.
ODPOWIEDZ