Forum Młodych PiS w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

masz na privie :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: czeszka »

:piwo:
Jozin pisze:masz na privie :)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Witam serdecznie moich przyjaciół z lokalnych struktur PiSjugend. Jak tam aktywność waszego cmentarnego kommando od lansu na grobach ? Śledzę uważnie lokalne media i nie ma o tym żadnej wzmianki.

A przecież wasz gruppen fuhrer sam zapewniał:

"Inicjatywa sprzątania pomników żołnierzy poległych w walce o Wolną Polskę zapewne na trwale wpisze się w kalendarium akcji organizowanych przez Forum Młodych PiS. W ten prosty sposób młodzież może oddać hołd prawdziwym bohaterom i oddać się refleksji nad losami naszej Ojczyzny - powiedział Adrian Biernacki, członek FM PiS.

źródło
http://www.jaslo4u.pl/mlodzi-spolecznie ... aslo-13895
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Jak corocznie ponawiam pytanie o cmentarną aktywność miejscowego kommando pissjugend ? Aż tak zajęci karierami ? Adrianek w Brukseli, koLesiu pochłonięty karierą w powiecie, misiu z foty robi karierę w UM,.....A miało być tak pięknie, regularnie i stale.......Buhahahaha......patrioci za dychę :ok:
adrian_biernacki
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2016, 00:27

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: adrian_biernacki »

Szanowny Jozinie,
Jak słusznie zauważyłeś obecnie mieszkam poza granicami PL. Dokładnie kilka dni temu wziąłem udział w specjalnej akcji na rzecz pamięci polskich żołnierzach, których groby znajdują się w miejscowości Evere. Z racji tego, że przygotowania odbywały się w moich godzinach pracy był to jedynie przelew na konto ze wsparciem. Jutro będę uczestniczył w procesji, na której wspólnie ze społecznością PL w Brukseli uczcimy pamięc bohaterów. Jeśli chcesz prześlę Ci kilka fotek z tego wydarzenia, bo to naprawdę świetna inicjatywa.
Więcej na temat żołnierzy, których groby znajdują się na cmentarzu w Evere znajdziesz tutaj: http://brukselanato.msz.gov.pl/pl/stale ... tMode=true

Zachęcam do lektury.

PS: O ile wiem FM PiS po moim wyjeździe chyba nie funkcjonuje w Jaśle, więc wybacz, ale trudno jest kontynuować akcję z odległości 1500km. Przykro mi, że wyzywasz innych od "patriotów za dychę" i stosujesz inne inwektywy, ale tak było, jest i będzie, więc Twoje zachowanie nie może dziwić.

Pozdrawiam serdecznie
Adrian
------------------------------
wpis pierwszy i ostatni
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Łzy wzruszenia zalały mi oczy...... :rozpacz:

Co do patriotów za dychę to sam raczyłeś zauważyć, że ich "patriotyzm" zanikł po Twoim wyjeździe a i wcześniej objawiał się tylko na rozkaz....

A twój koLeś, etatowy patriota najlepiej popisał się podczas tegorocznych obchodów święta wojska polskiego.... :padam:

Pozdrawiam z tego miejsca mojego ulubionego euroscepytka na brukselskim garnuszku :ok:

Hipos gonna hip !!!!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Sun Tzu »

Taaak.... Różni ludzie się lansują na cmentarzach... Prawda magistrze joziiin?

Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Jasne, wczoraj Pabian z Rzońcą trzepali puchami przed bramą.....
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiiin »

Witam serdecznie moich przyjaciół z lokalnych struktur PiSjugend. Jak tam aktywność waszego cmentarnego kommando od lansu na grobach ? Śledzę uważnie lokalne media i nie ma o tym żadnej wzmianki.

A przecież wasz gruppen fuhrer sam zapewniał:

"Inicjatywa sprzątania pomników żołnierzy poległych w walce o Wolną Polskę zapewne na trwale wpisze się w kalendarium akcji organizowanych przez Forum Młodych PiS. W ten prosty sposób młodzież może oddać hołd prawdziwym bohaterom i oddać się refleksji nad losami naszej Ojczyzny - powiedział Adrian Biernacki, członek FM PiS.

źródło
http://www.jaslo4u.pl/mlodzi-spolecznie ... aslo-13895
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Joziiiiin »

No jak tam? Spieszcie się bo jeszcze harcerze was ubiegną ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

Witam serdecznie moich przyjaciół z lokalnych struktur PiSjugend. Jak tam aktywność waszego cmentarnego kommando od lansu na grobach ? Śledzę uważnie lokalne media i nie ma o tym żadnej wzmianki.

A przecież wasz gruppen fuhrer sam zapewniał:

"Inicjatywa sprzątania pomników żołnierzy poległych w walce o Wolną Polskę zapewne na trwale wpisze się w kalendarium akcji organizowanych przez Forum Młodych PiS. W ten prosty sposób młodzież może oddać hołd prawdziwym bohaterom i oddać się refleksji nad losami naszej Ojczyzny - powiedział Adrian Biernacki, członek FM PiS.

źródło
http://www.jaslo4u.pl/mlodzi-spolecznie ... aslo-13895
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

Jak co roku o tej porze, witam serdecznie moich przyjaciół z lokalnych struktur PiSjugend. Jak tam aktywność waszego cmentarnego kommando od lansu na grobach ? Śledzę uważnie lokalne media i nie ma o tym żadnej wzmianki.

A przecież wasz gruppen fuhrer sam zapewniał:

"Inicjatywa sprzątania pomników żołnierzy poległych w walce o Wolną Polskę zapewne na trwale wpisze się w kalendarium akcji organizowanych przez Forum Młodych PiS. W ten prosty sposób młodzież może oddać hołd prawdziwym bohaterom i oddać się refleksji nad losami naszej Ojczyzny - powiedział Adrian Biernacki, członek FM PiS.

źródło
https://www.jaslo4u.pl/mlodzi-spoleczni ... 95#!/Firmy
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: krzysztof1 »

Jozin ale ty masz zryty beret. Biernacki aktualnie robi karierę w Brukseli.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

Skąd wy się bierzecie?
adrian_biernacki
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2016, 00:27

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: adrian_biernacki »

Jozin.1 pisze: 29 października 2020, 20:21 Jak co roku o tej porze, witam serdecznie moich przyjaciół z lokalnych struktur PiSjugend. Jak tam aktywność waszego cmentarnego kommando od lansu na grobach ? Śledzę uważnie lokalne media i nie ma o tym żadnej wzmianki.

A przecież wasz gruppen fuhrer sam zapewniał:

"Inicjatywa sprzątania pomników żołnierzy poległych w walce o Wolną Polskę zapewne na trwale wpisze się w kalendarium akcji organizowanych przez Forum Młodych PiS. W ten prosty sposób młodzież może oddać hołd prawdziwym bohaterom i oddać się refleksji nad losami naszej Ojczyzny - powiedział Adrian Biernacki, członek FM PiS.

źródło
https://www.jaslo4u.pl/mlodzi-spoleczni ... 95#!/Firmy
Szanowny Panie,
Mój znajomy podesłał mi przed momentem wiadomość, że uprawia Pan autopromocję wykorzystując moje nazwisko. Co do zasady nie odpowiadam anonimowym użytkownikom, wylewającym hejt w sieci, ale z racji powagi tematu, w tej sytuacji nie mogę być bierny.

W 2016 roku wraz ze swoją rodziną przeprowadziłem się do Belgii (uspokajam, że planuję wkrótce powrót do Polski). Od tego czasu co roku udzielam się w akcjach związanych z upamiętnieniem żołnierzy polskich pochowanych na cmentarzach w kraju ze stolicą w Brukseli (m.in. żołnierzy z 1. Dywizji Pancernej gen. Maczka na cmentarzu w Lomel). Dwa razy moje działania miały charakter wyłącznie prywatny, natomiast w ubiegłym roku oraz w obecnym było to i będzie powiązane z obowiązkami służbowymi.

Od dawna nie należę do FM PiS i nie mam pojęcia, czy ta struktura w Jaśle nadal funkcjonuje. Proszę więc zwolnić mnie z obowiązku corocznego raportowania o działaniach w mieście, które oddalone jest od mojego stałego miejsca zamieszkania o 1500km. Jednocześnie zachęcam wszystkich młodych ludzi do podejmowania tego typu inicjatyw, ponieważ jak mawiał znany autorytet: naród nie dbający o swoją przeszłość nigdy nie ma przyszłości.

Na tym kończę tę dyskusję a Panu Jozinowi dziękuje za pamięć i proszę aby w sytuacji kiedy przytacza moje nazwisko na forum publicznym informował mnie o tym w wiadomości prywatnej. Dzięki powiadomieniu mailowym będę miał przynajmniej świadomość, że ktoś używa moich danych osobowych w swoich infantylnych wojenkach forumowych. Nie obiecuję, że odpowiem, ale tego wymaga kultura by nie mówić o nikim za jego plecami. Będę zobowiązany.

Pozdrawiam serdecznie
Adrian Biernacki
ODPOWIEDZ