ogłoszenia na jaslo4u

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: ewelina24 »

hejka
czy nie sadzicie że wkurzające jest to iż na stronie poświęconej na ogłoszenia np. dam prace znajdują sie zupełnie inne typu "tanie ksero", "tłumaczenia", "pożyczki" itp
moim zdaniem osoba która "akceptuje" ogłoszenia powinna od razu takie coś usuwać... i wszystkim byloby łatwiej szukać czegokolwiek....
Piotrek1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 października 2008, 01:12

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: Piotrek1988 »

Jestem tego samego zdania ! Ogloszenia powinny byc sortowane...sprzedam do sprzedam ...wynajme do wynajme itd..bedzie o wiele latwiej wyszukac tego czego sie chce ! ;)
Awatar użytkownika
kania
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 22:55

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: kania »

Zgadzam się z tym ;) , mam wrażenie, że osoba która akceptuje dane ogłoszenie wcale nie czyta czego ono dotyczy :zly: . A jeśli czyta to powinna odpowiednio je posegregować, a nie akceptować wszystkiego jak leci... :wstyd:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: kasiuńcia »

Wszystko ma swój cel, moi drodzy.
Otóż ogłoszenie np." Duuuuuużeee paczki" nie znalazło się przypadkowo w dziale "Dam pracę" albo innym równie często uczęszczanym.Osoba, która je zamieszcza celowo daje je tam, gdzie najwięcej ludzi zagląda.To istna reklama.
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: Czarny Lotos »

Z tymi ogłoszeniami to jest niezły bajzel :znudzony: - powinni to segregować
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: KoKoszka »

Dołączam się do wypowiedzi innych.Ogłoszenia powinny być wyselekcjonowane wtedy łatwiej możemy znaleźć to co nas interesuje bo w tym chaosie to trudno czasem znaleźć odpowiednie oferty.My jako użytkownicy tego portalu domagamy się porządku :):) :D :D
danieljusz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:30

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: danieljusz »

Oczywiście jestem tego samego zdania, że powinien być porządek z ogłoszeniami. Czasami naprawdę trudno poszukać odpowiednie ogłoszenie w danym dziale.
Miejmy nadzieję, że to się zmieni.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: myosotis »

Czy jest jakiś moderator na "Ogłoszenia Jasło4u"? Powoli robi się to denerwujące bo połowa ogłoszeń jest nie w tych kategoriach co powinna! Kto wogóle akceptuje te ogłoszenia. Np. masa suki ślubnych znajduje się w dziale "Odzież" a przecież jest kategoria "Odzież ślubna"
Może podzielić odzież na męską i damską, chyba nie byłoby to złym rozwiązaniem.
Jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie ;)
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: LEximax »

Racja z tymi sukienkami, ale kiecka do kiecki podobna. Więc nie ma się co dziwić, że ktoś nie zauważył że to zły dział. W każdym razie poprawiłem, postaramy się by w przyszłości do tego nie dochodziło.

Natomiast nie zgodzę się że połowa ogłoszeń jest w złych działach. Przejrzałem przed chwilą wszystkie ogłoszenia i myślę że nie więcej niż 5% było w złym i głównie były to właśnie te sukienki. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, poproszę o konkretne przykłady (linki).

Większość odzieży z tego co widzę jest damska, więc mały ma to sens.

W każdym razie dziękuje za sugestie.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: myosotis »

Z tą połową to może przesadziłam, i dzięki za szybką interwencję ;) :ok:
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: myosotis »

Compoland
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 21:16

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: Compoland »

Ja może nie w sprawie ogłoszeń, ale w sprawie moderowania forum się wypowiem (bez zakładania nowego tematu :P)...
Z ogłoszeniami jest ładny bajzel, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto swoją reklamę wklei do zupełnie nie pasującego działu :)

A co forum, to na serio mam już dość zdublowanych postów (patrz wyżej), błędów ortograficznych, nic nie mówiących tematów, albo wątków w złych kategoriach... Od czego na forum jest 10 moderatorów, w tym 5 globalnych? :)
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: ogłoszenia na jaslo4u

Post autor: basia_85 »

Jak to jest z moderatorem ogloszeń? W regulaminie jest napisane, że ogloszenie zostanie dodane nie później niż w ciągu 24h. Pomijając fakt, że ja czekam już ponad 28h...to na stronie głównej w zakładce "najnowsze" znajdują się ogłoszenia niedzielne!!! Mamy środę... Jeżeli ja przestrzegam regulaminu, to oczekuję tego samego z drugiej strony. Czyż nie?? Pozdrawiam :zalamany:
ODPOWIEDZ