Wystrój wnętrz

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

lingmulf
Początkujący
Początkujący

Re: Wystrój wnętrz

Post autor: lingmulf » 21 sierpnia 2017, 12:31

W kuchni i łazience fototapeta się nie sprawdza. Nawet taka z wersją ochronną szybko zacznie odchodzić pod wpływem wilgoci. Dużo korzystniej wypada za to szkło! W http://mbbszklo.pl/oferta/szklo-dekoracyjne możecie zamówić dowolne tafle szkła z wybranym nadrukiem. Sądzę, że to bardzo oryginalny sposób na urozmaicenie wnętrza!

daria24
Debiutant
Debiutant

Post autor: daria24 » 23 sierpnia 2017, 10:54

Jeśli chodzi o płytki polecam domino ceramika :) prezentują się rewelacyjnie

eni
Początkujący
Początkujący

Post autor: eni » 5 września 2017, 20:19

Wystrój wnętrz to nie taka prosta sprawa, osobiście spędziłam wiele czasu, aby dopracować plan urządzenia mojego mieszkania.
Bardzo przydał się mi wtedy katalog z przykładami aranżacji przy wykorzystaniu konkretnych systemów meblowych.
Teraz też zajrzałam do nowego Katalogu https://www.brw.com.pl/katalogi/ bo chcę odmienić wystrój sypialni i co znalazłam?
Nie tylko piękne zdjęcia, mnóstwo propozycji, ale również porady ekspertów.

Awatar użytkownika
anka765
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: anka765 » 14 września 2017, 19:58

Mam zle doswiadczenia z meblami BRW - powiedzmy z tymi z budzetowej polki. A jesli juz ktos ma pieniadze na meble to ma duzo wiekszy wybor niz sieciowki.

monia989
Debiutant
Debiutant

Post autor: monia989 » 15 listopada 2017, 15:35

Całkiem spoko fotel ;) a co powiecie na taką lampę do niego?

Obrazek

Czarny abażur w salonie, to dla mnie nieodzowny element wystroju , zobaczcie jeszcze taki: lampywdomu.pl/abazur-jusc-czarny.html
czarny aba.jpg

Lucjan
Debiutant
Debiutant

Post autor: Lucjan » 8 stycznia 2018, 13:14

Lampa super, podobną widziałem jak byłem w abrze w Krośnie, https://www.abra-meble.pl/dekoracje/dod ... pod-29423/, idealnie pasuje do czarnych foteli w salonie.

kiniak
Debiutant
Debiutant

Post autor: kiniak » 10 stycznia 2018, 15:21

W Abrze jest sporo fajnych rzeczy, to prawda :)

Ellie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ellie » 7 lutego 2018, 17:30

Ja swoją kuchnię właściwie blat do kuchni zamawiałam z lublin zakład kamieniarski i jestem zadowolona. To najlepsza inwestycja, chociaż czekała mnie wakacje.

Ellie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ellie » 12 lutego 2018, 16:19

Ja swoją kuchnię właściwie blat do kuchni zamawiałam z lublin zakład kamieniarski i jestem zadowolona. To najlepsza inwestycja, chociaż czekała mnie wakacje.
Ten zakład kamieniarski robi również nagrobki, więc dwa w jednym.

karol907
Debiutant
Debiutant

Post autor: karol907 » 12 lutego 2018, 16:44

Te lampy na trójnogach to rzeczywiście hit :D ja sama skusiłam się na taką w salonie, ale wygląda tak - Obrazek

nosnakwinte
Debiutant
Debiutant

Post autor: nosnakwinte » 15 lutego 2018, 12:53

Ostatnio kupowałem dla siebie krzesła i fotele, zamawiałem przez Internet u sprawdzonego sprzedawcy i muszę powiedzieć, że jeśli ktoś ma jeszcze opory z kupnem mebli online, nie ma się czego obawiać. Żadnych problemów.

lauraC
Debiutant
Debiutant

Post autor: lauraC » 10 marca 2018, 16:09

Ja jednak z dystansem zamawiam meble - bo jednak chodzi o meble a nie o koszulkę za 20 zl... Staram sie kupowac porzadne rzeczy jesli chodzi o wyposazenie mieszkania - na kilka lat a nie na rok. Jak zamawiam przez neta to zazwyczaj ze sprawdzonych zrodel. A ostatnio nawet bylismy w salonie agaty - upatrzylismy fotel a ze byl klopot u nas z transortem to zamowilismy przez neta. Poszlo sprawnie i terminowo

Awatar użytkownika
salaterka00
Bywalec
Bywalec

Post autor: salaterka00 » 12 marca 2018, 10:39

Witam :)
Chcę się dopytać odnośnie blat do stołu. Bardzo mi się podobają szklane blaty https://www.italiastyle.pl/sklep/akceso ... blaty.html i wiem że są bardzo w modzie, jednak gdy w domu jest 2 małych dzieci to taki blat nie jest niebezpieczny?

magalens
Debiutant
Debiutant

Post autor: magalens » 12 kwietnia 2018, 14:59

To bardzo rozlegly temat ktorego nie da sie opisac w jednym watku. Wszystko zalezy od tego jakim budzetem dysponujemy oraz czy chcemy go zrealizowac we wlansnym zakresie czy korzystajac z uslug jakiejs firmy. Przy tej drugiej opcji mozemy spokojnie pomnozyc ceny materialow razy dwa. Sama chetnie bym cos zrobila ze swoim tarasem. Kiedys tam moj maz zakladal deski .. niestety dobrze ich nie zaimpregnowal. Warunki atmosferyczne plus korniki zrobily swoje i wszystko bedzie do wymiany. Co proponujecie na ich miejsce? W sieci popularne sa ostatnio roznego rodzaju plytki drewnopodobnoe np. https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-na-taras/ Po krotszym przemysleniu to w sumie duzo w tym racji. Pytanie tylko czy trzeba je jakos specjalnie zabezpieczac jesli chodzi o fugi? Bo w sumie to one moga byc jedynie podatne na zabrudzenia. Milo jakby ktos bardzie doswiadczony sie wypowiedzial. Pozdrawiam

kristopher21
Debiutant
Debiutant

Post autor: kristopher21 » 22 kwietnia 2018, 13:55

Ja uważam, że przed kupnem mebli trzeba się dokładnie zastanowić jakie one mają być i jakim celom służyć, w końcu muszą być funkcjonalne i służyć nam latami. Przed ich kupnem warto poczytać na czym skupić uwagę przy wyborze mebli. Ciekawy poradnik na temat doboru mebli np. na dla dzieci w wieku szkolnym i nie tylko znalazłem jakiś czas temu tutaj http://www.foteleobrotowe.com.pl/urzadz ... la-ucznia/. Może jakieś informacje będą przydatne :)

ODPOWIEDZ