Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Felek477
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 stycznia 2010, 17:51

Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: Felek477 »

Chodzi o to iż szukam ksiąze,które są postapokaliptyczne . Jedyny tutuł jaki znam To Metro 2033, Metro 2034 i cale uniwersum Metro 2033
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: antykieckowy »

Spróbuj Kurt'a Vonnegut'a. Lektura być może nie postapokaliptyczna ale trafiająca mniej więcej w te klimaty.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18310
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: dragoness »

"Pole bitewne Ziemia" Rona Hubbarda, "Aleja potępienia" Rogera Zelaznego. Jak mi coś jeszcze wpadnie w oko, to napiszę.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: juve_fan »

A potem odpalić Jerycho w TV i przejść całą sagę Fallout'a. Po tym będziesz tylko wyczekiwać wojny nuklearnej:)

A do tematu to choć sam zatrzymałem się już na samym początku (nie lubię po prostu tego rodzaju powieści) to Komórka Kinga
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18310
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: dragoness »

Margaret Atwood "The Year of the Flood", ale nie wiem, czy w Polsce wydana. Aaaa, oczywiście jeszcze "Bastion" Kinga.
Felek477
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 stycznia 2010, 17:51

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: Felek477 »

juve_fan pisze:A potem odpalić Jerycho w TV i przejść całą sagę Fallout'a. Po tym będziesz tylko wyczekiwać wojny nuklearnej:)

A do tematu to choć sam zatrzymałem się już na samym początku (nie lubię po prostu tego rodzaju powieści) to Komórka Kinga
Czytałem ja z rok temu i tak mi sie spodobala że kupiłem w biedronce ja za 10 zł :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18310
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szukam Książek o tematyce postapokaliptycznej.

Post autor: dragoness »

Znalazłam jeszcze w zakamarkach swojej biblioteki Andre Norton "Świt 2250" i Keitha Laumer'a "The Breaking Earth", ale też raczej nie wydane po polsku.
ODPOWIEDZ