Lubisz czytać? ^^

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne

Lubisz czytać?

Bardzo
48
56%
Lubię
16
19%
Trochę
8
9%
Czasami
10
12%
Nie
1
1%
Nienawidzę
3
3%
 
Liczba głosów: 86

Karolkaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 09:56

Lubisz czytać? ^^

Post autor: Karolkaaa »

Podobno my, Polacy czytamy coraz mniej ^^
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: sieno »

wszystkiemu przyczynia się internet, ludzie całymi dniami siedzą przed komputerem i nie maja czasu czytać.
jaślanin

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: jaślanin »

Kto chce ten czyta :P
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: paulaaa »

w podstawówce czy gimnazjum lubiłam czaytać, ale teraz to już w ogóle... zgadzam się, Internet tu sporo wini ;)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: niezapominajka »

ok ok, ale przeciez w internecie tez mozna wiele przeczytac, to ze ktos nie czyta ksiazek nie znaczy ze wogole nie czyta:/ ja ksiazki uwielbiam, ale i na neta trzeba czas znalezc:)
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: TWPC »

nie lubieee :dobani: :dobani: :dobani:
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Mary »

ja uwielbiam czytać. książka to moje najlepsze lekarstwo na jesienno-zimowe wieczory :) rzeczywiście Polacy czytają coraz mniej ale w sumie to nie dziwne skoro większość osób preferuje internet lub telewizor :(
Awatar użytkownika
Akari
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 17:41
Lokalizacja: Osobnica

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Akari »

A ja uwielbiam czytać, ale trochę krucho z czasem...głównie to przez szkołę bo jakby nie było pół dnia się w niej siedzi,a potem jeszcze trzeba się jako tako przygotować.... no ale w wolnych chwilach czemu nie :) Jak dla mnie najlepsze w czytaniu jest to że ma się tak duże pole do popisu jeśli chodzi o wyobraźnie :D Kilka razy książka wciągneła mnie do tego stopnia że zapominałam o oddychaniu xD
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: dragoness »

Jak się lubi czytać, to i czas się znajdzie... Ja mam książki porozkładane strategicznie w całym domu, w kazdym pomieszczeniu. i po prostu co bym nie robiła, to jednocześnie czytam, nawet jak oglądam telewizję, co nie jest trudne, przy takim badziewiu, co nadają. Problemem ograniczającym są niestety pieniądze. Jakbym chciała kupić to co naprawdę bym chciała mieć, to poszłoby lekko kilka tysięcy. I nie mówcie mi, że można pożyczyć z biblioteki. Niektóre książki trzeba mieć, bo co, jeśli się zachce poczytać fragmencik jakiś w środku nocy?
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: lustro »

Ja uwielbiam czytać! :D Ostatnio przeczytałam książkę "Cień wiatru" ----------> Magiczna :oczami:
Awatar użytkownika
Akari
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 17:41
Lokalizacja: Osobnica

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Akari »

Wiadomo ze jak sie chce to zawsze sie czas znajdzie... heh bo to malo razy zamiast uczyc sie na sprawdziany sie czytalo xD Ale mimo wszystko fajniej sie czyta jak sie ma wszystko z głowy, nic nad toba "nie wisi", w zimie do tego jakas herbatka czy cuś i ahhh, niebo :) No przynajmniej ja tak mam :D
lukasz12344
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 27 marca 2010, 11:15

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: lukasz12344 »

No ja też bardzo lubie czytać jak książka fajna to sie nawet przestać nie chce. Dużo lepiej spędzić czas nad książką niż bezsensownie patrzeć w telewizor. Myśle że sie zgodzicie.
Awatar użytkownika
Akari
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 17:41
Lokalizacja: Osobnica

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: Akari »

Popieram, popieram :)
Za to pamiętam jak kilka lat temu pojechałam na obóz i zabrałam ze sobą książkę no i leże sobie na plaży czytam w najlepsze a tu podchodzi do mnie taki chłopak z mojego obozu i z taką miną zdziwienia i jakby lekkiego obrzydzenia patrzy na mnie jak na UFO i mówi: " pogieło cie,to ty czytasz na wakacjach??? ". Ta mina była zabójcza, pamiętam ją do dziś :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: dragoness »

Oj nietety, to coraz częstsze jest. Ludzie, którzy czytają, traktowani są jak mutanty. Polecam książkę 451 stopni Farenheita Raya Bradbury. Nasza "cywilizacja" do tego zmierza wielkimi krokami.
reggaerulez
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 14:00

Re: Lubisz czytać? ^^

Post autor: reggaerulez »

ja lubię czytać fantasy i przygodowe. Przeczytałem wszystkie części HP i Władce Pierścieni.Ostatnio czytałem.
Bardzo polecam "Achaje" Andrzeja Ziemiańskiego,książka jest podzielona na 3 tomy,naprawdę warto ja przeczytać,wciąga xD
ODPOWIEDZ