Siłownia MOSiR

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: julia1978 »

johny3050 pisze: Żeby otworzyć taką siłownie z fitness klubem to aby się jako tako pomieścić z wszystkim - potrzeba minimum 800 - 1000 m2. Dodatkowo cena karnetu w takiej siłowni jak na Jasło niech zacznie się od powiedzmy 100 zł (przy podpisaniu umowy na rok, bo tak jest to robione na tych siłowniach jak to określasz z prawdziwego zdarzenia). Myślisz że w Jaśle znajdzie się powiedzmy z 400 osób które takie karnety wykupią ? Jeśli nie, to taki interes szkoda otwierać, bo szybko padnie, a 40 tys. to nie jest jakaś wielka kwota, aby opłacić wszystkich instruktorów, pracowników, spłatę kredytu za sprzęt, dzierżawę za lokal (pewnie lwia część z tych 40 tysięcy, a jeśli ktoś jest w posiadaniu swojego tak dużego lokum to w sumie plus) itd.
Nie mam pojęcia, czy znajdzie się tyle osób, nigdy nie interesowałam się tym tematem od takiej strony. Cena karnetu w granicach 100zł dla mnie jest ok, ale to dla każdego sprawa indywidualna. Ja bardzo lubiłam siłownię na przeciwko sklepu Lewiatan i strasznie żałowałam, kiedy ją zamknięto.
kamcio8080
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:19

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: kamcio8080 »

Wczoraj znalazłem ulotkę informującą o otwarciu Akademii sportu na ulicy Baczyńskiego. Otwarcie jest dzisiaj. Wie ktoś coś na ten temat?
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: serjtankian »

Też dzisiaj dostałem ulotkę. Ta nowa siłownia jest tam gdzie było Da Grasso.
haxu
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 stycznia 2012, 19:35

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: haxu »

Nowa siłownia?. Orientuje sie ktos jakies ceny i czy warto tam zaglądnac? :hyhy:
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: avicularia »

Na części aerobowej KONIECZNA jest klimatyzacja, bo w taką pogodę jak teraz idzie :cenzura: oszaleć. Jest na części do ćwiczeń siłowych, gdzie przebywają głownie faceci. Pytanie moje brzmi Dlaczego tylko tam?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Roel_1910 »

Byl ktos w Akademii sportu jak to wyglada od wewnatrz ? Z tego co pamietam jak byla tam pizzera to nie bylo za duzo miejsca.
rower5115
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2012, 11:22

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: rower5115 »

Chciałem zapytać jak wygląda ten karnet na siłownie "mosir" . Dostaję się jakiś karnet, czy wpisuje na jakąś listę ? Czy może jeszce cos innego?
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Adi666 »

rower5115 pisze:Chciałem zapytać jak wygląda ten karnet na siłownie "mosir" . Dostaję się jakiś karnet, czy wpisuje na jakąś listę ? Czy może jeszce cos innego?
masz tylko paragon , a Twoje dane wpisane są do zeszytu i za każdym razem się podpisujesz później.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Mała_Miczitanka »

Mam pytanie dotyczące nowej siłowni na Baczyńskiego. Był ktoś tam ?
19JKS10
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 18:49

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: 19JKS10 »

troche sprzetu jest na pewno nie tyle co na mosirze, karnet na miecha 70 zeta a jak przyjdziesz z kumplem to 15 zeta znizki a jak ogarniesz 2 kolegow to masz chyba miecha za friko i dla cwiczacych herbatka lub zimny napoj za darmo :)
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: u-ka »

Nowa siłownia na Baczyńskiego ....uważam ,ze jest OK.... dużo sprzętu ,fajny klimat ,karnety po 60zł. czyli dobra cena i różne promocje ,polecam !!!!!!
Eisblume
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 10 września 2011, 17:36

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Eisblume »

Trzeba miec ukomczone 18 lat zeby chodzic na silownie ? Chodzi mi oczywiscie o te w Jasle :)
lepidoptera
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 21:18

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: lepidoptera »

... czyli TAK, bo nie wiem czy ogarniam :) Jest karnet, który płacę - a póżniej się podpisuję? Ale podpis skłądam kiedy? w dni kiedy jestem na siłowni? czy jak? Bo skoro mam karnet (paragon) to po co jeszcze jakiś podpis? Proszę o wyrozumiałoś :) dopiero mam zamiar zacząć ...
Pan Woytek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 18:26

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Pan Woytek »

lepidoptera pisze:... czyli TAK, bo nie wiem czy ogarniam :) Jest karnet, który płacę - a póżniej się podpisuję? Ale podpis skłądam kiedy? w dni kiedy jestem na siłowni? czy jak? Bo skoro mam karnet (paragon) to po co jeszcze jakiś podpis? Proszę o wyrozumiałoś :) dopiero mam zamiar zacząć ...
Przy wejściu jest okienko, za nim Pani, podajesz jej imię i nazwisko, wyszukuje Cię na liście, na której się podpisujesz i wsjo :]
Podpisujesz się każdorazowo przy wejściu na silownię :]
demotywator0211
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 lutego 2013, 07:44

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: demotywator0211 »

u-ka pisze:Nowa siłownia na Baczyńskiego ....uważam ,ze jest OK.... dużo sprzętu ,fajny klimat ,karnety po 60zł. czyli dobra cena i różne promocje ,polecam !!!!!!
Również POLCEAM siłownie na Baczyńskeigo
ODPOWIEDZ