Gdzie na tenisa ziemnego?

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

Czy ktoś z użytkowników forum orientuje się gdzie w Jaśle lub okolicach można pograć w tenisa ziemnego? Najlepiej w miarę przyzwoitej cenie, ponieważ cena na Mosirze trochę mnie odstrasza ... 15 zł / h.
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: kamileek96 »

Może na Orlika?
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

A czy orientuje się ktoś jak to jest z kortami tenisowymi na Rafinerii?
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: edaa10 »

maciek_11 pisze:A czy orientuje się ktoś jak to jest z kortami tenisowymi na Rafinerii?
tam jest taki plac za stadionem, trzeba mieć swój sprzęt, nic się nie płaci , zakładasz siatkę i pykasz nawet cały dzień :)
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

Sprzęt mam. Tylko, że wczoraj zjeździłem całe Jasło i kompletnie nic. Na ogródku sami członkowie SMTZ, MOSiR rezerwacja, sporo kasy i trzeba liczyć na pogodę.

A powiedz skoro coś wiesz, tam jest otworzone w ciągu dnia?
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: edaa10 »

Nie wiem jak teraz, ale w ubiegłe wakacje chodziłam tam bardzo często, czasem nawet tak po 8 rano i było otwarte
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: Mała_Miczitanka »

Skoro macie problem z kortem to może spróbujcie na orliku obnizyć siatkę na sam dół (o ile się w ogóle da) na boisku do kosza i staki i tam sobie pograć :) Nie wiem czy to w ogóle jest realne ale rzucam propozycję :P
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: edaa10 »

I jeszcze na orliku w Brzostku można pograć za darmo, tylko trzeba wcześniej sobie zarezerwować. Tam nawet sprzęt za darmo udostępniają
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: jaselko »

Czy ktoś z użytkowników forum orientuje się gdzie w Jaśle lub okolicach można pograć w tenisa ziemnego? Najlepiej w m
iarę przyzwoitej cenie, ponieważ cena na Mosirze trochę mnie odstrasza ... 15 zł / h. Jeżeli 15 zł za godzinę wynajęcia kortu Cię odstrasza to wybacz -czy po 7,5 na "twarz"to aż tak dużo?
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

Nie wiem co sugerujesz... Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że za ok 20 zł można wynająć tor do gry w kręgle, to jest to zdecydowanie za drogo. Biorąc pod uwagę, że wynajmuję tor, którego utrzymanie jest droższe, oraz sprzęt. Na jasielskim MOSiRZe płacę jedynie za kort. A jedyne czym oni się tam przejmują to żeby był suchy ..
tomekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 15:11

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: tomekk »

@jaselko:
Nie wiem, dlaczego dziwi Cię że to dla kogoś dość sporo pieniędzy. Załóżmy, że chcemy grać 2h żeby się trochę chociaż zmęczyć, tak z 3 razy w tygodniu żeby nie przesadzać. To jest 180zł miesięcznie na głowę. To nie jest tak znowu mało.
Co do samego tematu to również jeździłem w tamtym roku czasem do rafinerii. nie rozszyfrowałem ich systemu ale raz było zamknięte (dość niewygodne przeskakiwanie przez ogrodzenie), raz otwarte. Swoją drogą jaki jest sens zamykać taki stadion/obiekt w dzień? Nie wiem jak jest w tym roku.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: Levitt »

Grałem ostatnio mecz na stadionie rafinerii i na tym placu za boiskiem, dokładnie kort tenisowy. Jest on otwarty, a jeśl i jest zamknięty to trzeba to pana iść który przebywa w budynku obok stadionu i kort jest oczywiscie za darmo. Przynajmniej tak było.
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: kamileek96 »

Mała_Miczitanka pisze:Skoro macie problem z kortem to może spróbujcie na orliku obnizyć siatkę na sam dół (o ile się w ogóle da) na boisku do kosza i staki i tam sobie pograć :) Nie wiem czy to w ogóle jest realne ale rzucam propozycję :P

O to mi chodziło właśnie , przecież tak się właśnie gra w tenisa na orliku ;)
Z obniżeniem siatki nie ma problemu , przynajmniej w Kołaczycach ;)
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

Najprawdopodobniej wybiorę się na Rafinerię zobaczyć. Skoro mówicie, że to jest pełnowymiarowy kort.
Na orliku byłem, ale raczej nie chciałbym zajmować we dwójkę całego boiska dzieciakom

Ps. kamilek - wybuduj parę miejsc pracy w tej Twojej Sieklówce bo wysokie bezrobocie
karamba
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 25 lutego 2011, 17:10

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: karamba »

Osobiście nie gram tenisa ale moi znajomi namiętnie jeżdżą do Brzostku i są bardzo zadowoleni .
ODPOWIEDZ