Bieganie

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Bieganie

Post autor: juve_fan »

dirtyang3el pisze:
juve_fan pisze:
kolorowaanka pisze:Skoro tak mówicie, to może na wiosnę spróbuję po raz kolejny :) Teraz nie ma sensu, bo pogoda jest taka, że i tak ciągle łapię jakieś przeziębienie :-/
Najlepiej biega się w zimie. Nie wiesz co tracisz.

mozesz to bardziej objasnic dlaczego lepiej ?
Hartowanie organizmu to jedna sprawa. Mroźne i świeże powietrze to kolejny plus. Poza tym ja osobiście mam większą motywację do biegania w zimie i traktuję to w sposób bardziej ekstremalny, co na pewno dodaje mi pałeru podczas pojawiających się oznak krytycznych organizmu. Przebiec 10km w promieniach słońca przy akompaniamencie śpiewu ptaków to fajne uczucie, ale pokonać tą trasę przy padającym śniegu w mroźnych warunkach jest już zupełnie innym doznaniem. No i to spojrzenie ludzi mówiące: "co to za idiota, biega w zimie" również jest dla mnie bezcenne:)

Aha i jeśli chodzi jeszcze o różnice to w zimie nie mam problemu z zatokami a i krzywa przegroda nosa jakoś mniej doskwiera przy oddychaniu w trakcie, jak i po treningu.
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Bieganie

Post autor: DanielR625 »

Jak ktoś ma problemy z zatokami to nie da rady przy minusowych temp? próbowałem oddychać ustami a nie nosem i przebiegłem kawałek to myślałem że padne... okropny ból płuc... nawet nie wiem jak to nazwać... może hartowanie organizmu pomoże?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Bieganie

Post autor: juve_fan »

DanielR625 pisze:Jak ktoś ma problemy z zatokami to nie da rady przy minusowych temp? próbowałem oddychać ustami a nie nosem i przebiegłem kawałek to myślałem że padne... okropny ból płuc... nawet nie wiem jak to nazwać... może hartowanie organizmu pomoże?
Nie widzę związku między płucami a zatokami.
ODPOWIEDZ