Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
szymek9876
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2010, 23:48

Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: szymek9876 »

Witam, mam 18 lat i nie potrafię pływac niestety. Samemu nie chce sie uczyc bo to trudne i wgl ciezko samemu jest to opanowac. mozecie zaproponowac mi dobra szkole plywania ? jesli chodzi o koszty to zeby bylo jak najtaniej w miare bo nie mam zbyt wiele pieniedzy. Kolega powiedzial mi ze na opanowanie 2 styli trzeba okolo 10 lekcji(10 godzin), wiec wyszloby minimium 200zł. A ja chcialbym opanowac to jak najszybciej zeby wyszlo mnie to najtaniej. Wystarczy styl żabka i kraul, . bardzo prosze o pomoc.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: carlo07 »

Jeżeli jesteś kompletnie zielony w pływaniu to na trochę lekcji musisz pochodzić żeby opanować przynajmniej podstawy, a jeśli coś tam umiesz pływać i chcesz tylko technicznie dopracować style to myślę że nie musisz iść na wiele lekcji.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: jaslanka »

Wszystko zależy od Twoich predyspozycji motorycznych. Jak jesteś sprawny to ... być może 10 lekcji wystarczy. Ale nie sądzę żebyś wyrobił się w 200 zł. Musisz wziąść pod uwagę koszt lekcji no i wstęp na basen. Jeśli chcesz mogę ci podać numer telefonu do gościa co uczy pływać na pw.
szymek9876
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2010, 23:48

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: szymek9876 »

OK, prosze o ten numer telefonu. A jakie koszty ? Musze sie nauczyc koniecznie, nawet jesli mam wydac na to wiecej niz 200zł.
Potrafie przeplynac basen przykladowo lecz na bezdechu..., nie potrafie nabierac powietrza, zabka tez mi nie wychodzi
american
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 2 stycznia 2010, 12:03

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: american »

czesc zadzwon do Sławka 694916924 wszystkiego sie dowiesz
najlepiej bedzie jak sie sam wszystkiego dowiesz co cie interesuje
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: 123dj »

A ja polecam Irka, pracuje jako ratownik na basenie, bardzo kulturalny i miły człowiek z super podejściem, mnie uczył pływać i jestem bardzo zadowolony. Wystarczy podejść na basen, na kasie zapytać czy jest na basenie i Panie z kasy zawołają. Pozdrawiam
szymek9876
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2010, 23:48

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: szymek9876 »

A ten irek to jak wygląda? ile czasu zajela ci nauka plywania ?;]
Jamir
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2008, 18:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: Jamir »

Polecam ŁUKASZA SZUMCA - KANIA
Jamir
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2008, 18:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: Jamir »

Polecam ŁUKASZA SZUMCA - KANIA. Super nauczyciel i człowiek z olbrzymim poczuciem humoru. Jego nr telefonu 501 346 745
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: 123dj »

Ja brałem lekcje doskonalające a było ich 3 bo pływałem wcześniej. Ale zapisałem do Irka mojego chrześniaka, który nigdy nie pływał i po dosłownie paru lekcjach zaczął sam pływać, nie wiem.. chyba po 7 lekcjach. Wszystko zależy od tego jaką masz kondycję, ale na początek polecam żabkę i pływanie na plecach. A Irek to taki niski, łysy Pan, bardzo uprzejmy.
szymek9876
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2010, 23:48

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: szymek9876 »

No kojarze tego IRKA. Wysportowany jestem, ćwicze(pompki, podciaganie, brzuszki, gram w pilke wiec kondycje mam). Mam na basenie podejsc do niego i zapytac ? a moze ma ktos nr do niego ?
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: 123dj »

Tak, podejdź do Irka, ja też tak poszedłem do Niego i bardzo miło mnie przyjął. A o tel pytaj u Pań na kasie bo ja nie mam
Fryto
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 października 2010, 11:05

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: Fryto »

Stary, chodzilem na lekcje plywania i nauczylem sie na plecach jedynie plywac, potem przestalem, bo nie mialem czasu. Na wakacjach natomiast siedzialem caly czas w wodzie z okularami i sobie nurkowalem, bo bylem dzieckiem wiec sie poprostu bawilem w wodzie, ze tak powiem. Po tygodniu nagle sprobowalem troche przeplynac i sie okazalo, ze sie wogole nie mecze, bo tak mialem oddech od nurkowania przyzwyczajony. W tej chwili plyne 800m kraulem i potem 200 zabka bez przerwy. Osobiscie nie polecam lekcji. Wystarczy troche zaangazowania i checi, no i ciezkiej pracy, no chyba ze to wlasnie z tym masz problemy, to wtedy bez lekcji sie nie obejdzie niestety.
szymek9876
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2010, 23:48

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: szymek9876 »

Chęci to mam:) Ostatnio(od 4miesiecy) dla poprawy sylwetki zaczalem ćwiczyc pompeczki, podciaganie itp. efekty zadowalające. Ale w moim wieku nie mam czasu na samodzielna naukę, muszę sie nauczyc plywac dobrze, co najmniej 2-3 stylami podstawowymi.
Tylko moje pytanie, pan Irek jest mily b go kojarze, lecz czy branie lekcji nauki plywania u ratownika jest lepszym rozwiązaniem niż branie lekcji plywania u kogos z ogloszenia ? nie wiem czy dobrze mysle ale ratownik jest szkolony do ratowania a nie do nauczania... Pytam bo po prostu chce sie nauczyc w miare szybko chodzi o koszty, bo place z wlasnej kieszeni za ciezko zarobione pieniadze.
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Dobra szkoła pływania, czekam na propozycję;]

Post autor: 123dj »

Słuszne pytanie... uczyć, powiedzmy profesjonalnie i legalnie, może osoba która ma do tego odpowiednie kompetencje, tzn posiada stopień instruktora pływania. Irek posiada takie uprawnienia i parę innych osób które uczą pływać też posiadają.
Polecam kilka lekcji pływania, bo zaczniesz świadomie pływać, ale i tak w tym wszystkim najważniejszy jest ruch a nie leżenie przed telewizorem
ODPOWIEDZ