Jazda konna

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Re: Jazda konna

Post autor: Iskierka95 »

konqa pisze: Stajnia za szpitalem ( i Kauflandem) to Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie a nie Galicja. Oprócz ciekawego terenu, przede wszystkim można się nauczyć JEŹDZIĆ konno a nie "podróżować na koniu" prawie to samo, ale prawie robi dużą różnicę :oczami: Poza tym polecam również stajnie Regietów, Trzcinica u p. Rolka.
W Trzcinicy jest fajnie, problemem jest ujeżdżalnia daleko od stajni, brak prądu... xD
Teraz wiem, że JSJ jest za Kauflandem a Galicja w Bieździedzy. I muszę zaprzeczyć - w JSJ nic sięnie nauczysz, co najwyżej klepać tyłek.
Regietów, trochę daleko, na rekreacji w zastępie też zbyt dobrze nie uczą, pozwalają dzieciakom praktycznie na wszystko, konie twarde w pysku... Indywidualna jazda całkiem niezła. Nie wiem jak jest tam z tym klubem Jaśmin, miałam jeździć, ale stwierdziłam, że wolę sięoddać turystyce konnej. ^^ O, a jeśli chodzi o turystykę - tereny w Regietowie rządzą ;D
Jeśli chcecie się uczyc jeździć to najblizej i najprędzej u pana Śliża, mają świetne konie. Ja, tak jak mówiłam, jeżdżę w Pasikoniku w Umieszczu i jest git. Zamierzamy dużo terenować. :hyhy:
enek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 21:48

Re: Jazda konna

Post autor: enek »

Jest jeszcze dość duża stajnia przy szkole w Nowym Żmigrodzie, mają tam różne konie -hucuły i duże . Super tereny :) :)
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Jazda konna

Post autor: a-tatutek »

A czy ktoś z was orientuje się gdzie można trenować rajdy długodystansowe??
Tutaj w okolicach jeszcze nie byłam w żadnej stadninie, a zdałoby się podtrzymać formę :/
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Jazda konna

Post autor: dragon »

a-tatutek pisze:A czy ktoś z was orientuje się gdzie można trenować rajdy długodystansowe??
Tutaj w okolicach jeszcze nie byłam w żadnej stadninie, a zdałoby się podtrzymać formę :/
W pobliżu Jasła chyba nie ma takiej możliwości. Najprędzej w stronę Rzeszowa np. w Kielnarowej - tam na 100% konie biorą udział w rajdach.
Nelies
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2011, 20:19

Re: Jazda konna

Post autor: Nelies »

Odświeżam temat. :)
Bardzo interesuję się końmi. Niestety nie stać moich rodziców na naukę jazdy.
I mam pytanie. Polecicie jakąś szkółkę jeździecką czy coś gdzie mogę się nauczyć darmowo za pomoc? Oczywiście niedaleko Jasła.
Z góry dziękuję, bardzo mi na tym zależy. :)
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Jazda konna

Post autor: pipi86 »

w Umieszczu jest Gospodarstwo Agroturystyczne PASIKONIK. może tam zapytaj? ;)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Jazda konna

Post autor: dragon »

Nelies pisze:Odświeżam temat. :)
Bardzo interesuję się końmi. Niestety nie stać moich rodziców na naukę jazdy.
I mam pytanie. Polecicie jakąś szkółkę jeździecką czy coś gdzie mogę się nauczyć darmowo za pomoc? Oczywiście niedaleko Jasła.
Z góry dziękuję, bardzo mi na tym zależy. :)
Zapytaj u P. Śliża w Kaczorowach
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Jazda konna

Post autor: JURT »

Zapytaj też w szkole w Nowym Żmigrodzie może tam będzie możliwość darmowej nauki.
Nelies
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2011, 20:19

Re: Jazda konna

Post autor: Nelies »

A moglibyście do tego Pana Śliża podać numer? Byłabym wdzięczna, bo nie mogę znaleźć.
A do Umieszcza mnie nie wezmą, bo jestem za młoda (12 l.) i nigdy nie miałam do czynienia z końmi, a oni nie mają czasu, żeby przy mnie stać i mnie uczyć. :(
Nelies
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2011, 20:19

Re: Jazda konna

Post autor: Nelies »

Ok, juz numer mam, niestety nie przyjmą mnie, ponieważ już takich mają...
A czy w Dębowcu jest nauka? :)
enek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 21:48

Re: Jazda konna

Post autor: enek »

W Nowym Żmigrodzie w szkolnej stajni, :) uczniowie szkoły mają darmowe jazdy, oczywiście muszą też popracować przy przydzielonych koniach. Osoby spoza szkoły mogą wykupić jazdy,( 25 zł )
LadyMusic
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 5 maja 2011, 15:19

Re: Jazda konna

Post autor: LadyMusic »

Ma ktoś może nr tel. do pana Śliża? Lub do tej stajni w Nowym Żmigrodzie? Byłabym bardzo wdzięczna za podanie nr..I czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć w jakiej cenie są lekcje jazdy konnej w tych stadninach?
karolcia111
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2011, 19:11

Re: Jazda konna

Post autor: karolcia111 »

witam moge polecić wam fajne miejsce gdzie można się nauczyć jezdżić konno.Fajne konie ,fajne tereny,fajni ludzie.
Tam można pojeżdzić za pomoc i za mała kasę (15zł) w terenie (rzeka,lasy ) :hurra: mają małe i duże konie.
Wybierzcie się do Kunowej koło Skołyszyna polecam :ok:
LadyMusic
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 5 maja 2011, 15:19

Re: Jazda konna

Post autor: LadyMusic »

Mam pytanie.Gdzie jest ta stadnina za Kauflandem/szpitalem? Bo probowalam tam dzisiaj trafic i nic nie widzialam.Dojechalam do jakichs cyganow i tyle..Moglby mi ktos wytlumaczyc jak tam dojechac?
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Jazda konna

Post autor: dragon »

LadyMusic pisze:Ma ktoś może nr tel. do pana Śliża? Lub do tej stajni w Nowym Żmigrodzie? Byłabym bardzo wdzięczna za podanie nr..I czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć w jakiej cenie są lekcje jazdy konnej w tych stadninach?
nr telefonu do P. Śliża: 511724825
ODPOWIEDZ