TRENER PERSONALNY

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

Witam, chciałam zapytać o jakiegoś dobrego trenera personalnego z Jasła lub okolic? :) Chodzi mi o kogoś z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Oczekuje też dobrze ułożonej i dobranej diety.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: luc »

Podsumujmy: chodzi ci o byle psychologa lub podobnego szarlatana bez doświadczenia i dietetyka w jednej osobie.O kogoś z wielkim ego który uważał się będzie za małomiasteczkowego specjalistę od czegoś,co nawet w dużych miastach jest obiektem nadużyć:
http://www.nasalony.pl/fitness/z-trener ... oniecznosc
Na rynku jest wielu trenerów, którzy sami mianowali się coachami. Nie mają ukończonych kursów ani dużego doświadczenia i korzystają na naiwności klientów.
Dietetyka (profesjonalnego) możesz szukać na przykład tym temacie (choć wątpię):
viewtopic.php?f=110&t=12737&hilit=dietetyk
Albo najlepiej googlując czy udając się do przychodni i pytając.Najlepiej,by dietetyk to nie był jakiś narwaniec,tylko lekarz medycyny.

A motywować cię może równie dobrze ktoś z twoich rodziców/mąż/narzeczony/chłopak :P
Książki psychologiczne czy te NLPowskie możesz sobie poczytać sama,przynajmniej będzie profesjonalniej i więcej zapamiętasz :) Wszak jak uczy Konfucjusz:
"Powiedz mi, a zapomnę, Pokaż mi, a zapamiętam, Pozwól mi zrobić, a zrozumiem" - dlatego lepiej,byś sama zaangażowała się w nauczenie się tego,czego potrzebujesz. A jeśli uważasz,że "nie masz czasu",to musisz się nauczyć znaleźć swój czas.Zaufaj sobie.

Tej to krótkiej (no jak na mnie :P :rotfl: ) porady udzielam całkowicie bezinteresownie i za darmo.DOCEŃ TO.Inaczej docenisz tą radę dopiero po wydaniu całej góry pieniędzy na coś dla ciebie zbędnego.
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

Dzięki, ogólnie ćwicze sama i dobrze mi to wychodzi, tylko chodzi o to że czasami przydałaby się rada kogoś doświadczonego w zakresie zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Moje pytanie w sumie jest z czystej ciekawości, czy jest w Jaśle ktoś godny polecenia w ogóle :P
Awatar użytkownika
pphk
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 6 marca 2010, 17:06
Lokalizacja: Jasło/Bieździedza

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: pphk »

https://www.facebook.com/pages/Trener-P ... 68?fref=ts
Polecam tego Pana . zna się na treningu i na diecie również bo studiuje dietetyke ;)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarni-fan 1910 »

no to moze Aneta i Hubert Kaminscy z Mosiru.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarna30 »

czarni-fan 1910 pisze:no to moze Aneta i Hubert Kaminscy z Mosiru.
Ha ha ona na pewno .....plotkara jak nic , obgaduje, tych, których ćwiczy i to równo !!.....mało profesjonalne !!! nie polecam jej...
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarni-fan 1910 »

czarna30 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:no to moze Aneta i Hubert Kaminscy z Mosiru.
Ha ha ona na pewno .....plotkara jak nic , obgaduje, tych, których ćwiczy i to równo !!.....mało profesjonalne !!! nie polecam jej...
no to ci musiala zalezsc za skore ?.
suami
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 grudnia 2014, 21:30

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: suami »

makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: makrela88 »

Hehe ktoś poleca Artura plisia? Heh pozdro dlatego co będzie z nim ćwiczył...naprawdę zero pojęcia, to już lepszy jest Głowacki Kamil ale też nie polecam.
naprawiacz1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 15:35

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: naprawiacz1 »

Jeżeli naprawdę chcesz np. schudnąć czy też zmienić swoją sylwetkę to idź do prawdziwego specjalisty lub dietetyka który się na tym NAPRAWDĘ zna!
Odradzam tzw. trenerów personalnych bo to jest nabijanie kasy na ludziach którzy maja z czymś naprawdę problem i posiadają duża motywację aby to zmienić ( co jest najważniejsze w tym wszystkim ) Płacenie co miesiąc komuś takich kwot za coś co naprawdę być może pomoże Ci ale za dość długi czas jest bez sensu! NACIĄGACTWO!!!! nie chce tu wymieniać o kogo mi chodzi dokładnie ale w postach powyżej zostali Ci "trenerzy" wymienieni...
Dzisiaj Ci powiem jedz to czy tamto za miesiąc jedz co innego a za trzy dopiero zaczniemy trenować a za cztery miesiące Ci pokaże jak trenować...grosz do grosza...
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: makrela88 »

Naprawiacz masz święta racje, zgadzam się z tobą w 100 % tak jak powiedziałeś tylko nsciagaja kasę i śmieją się potem ile to zarobili na klientach
#AllanWąs#
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 11:57

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: #AllanWąs# »

Witaj Katdeluna !!!
Temat bliski mojemu sercu, więc postanowiłem założyć konto żeby coś może podpowiedzieć.
Moim skromnym zdaniem powinnaś sobie zdecydowanie odpuścić temat trenera personalnego. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać lepiej na tysiąc osiemset sposobów, np. w rozwój domowej siłowni, suplementy lub lepsze jakościowo jedzenie.
Dlaczego odpuścić?
Na poziomie rekreacji czy redukcji masy, jesteś w stanie sobie poradzić sama, natomiast jasielscy trenerzy personalni to osoby, które skomplikują Ci nawet tak prostą sprawę jak odchudzanie, rozkładając Ci białka na gramy i kilogramy suchej masy ciała,opowiedzą o katalizie reakcji kwasów karboksylowych i rozpiszą dietę z kurczaka na ampicylinie opowiadając o ilości żelaza w szpinaku i o tym, że badacze źle przesunęli przecinek (sic!).
Po prostu to biznes jak każdy inny.
Jeśli chcesz skończyć odmierzając 65 gram ryżu na wadze z nosem wsadzonym na sfd.pl to polecam :
https://pl-pl.facebook.com/pages/Trener ... 9855539568
http://www.trenerosobistyjaslo.pl/
http://www.twojtrenerosobisty.com.pl/
Zakładki oferty i cennik.
Polecam jednak zdrowy rozsądek i dietę zbilansowaną. Szkoda pieniędzy na jedną nawet godzinę z naszymi trenerami. Nie dajcie się wykiwać. Siłownie objaśni wam kolega lub bywalcy a jak się wkręcicie to zadziała samoedukacja.
Pozdrawiam.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: czarna30 »

czarni-fan 1910 pisze:
czarna30 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:no to moze Aneta i Hubert Kaminscy z Mosiru.
Ha ha ona na pewno .....plotkara jak nic , obgaduje, tych, których ćwiczy i to równo !!.....mało profesjonalne !!! nie polecam jej...
no to ci musiala zalezsc za skore ?.
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: katdeluna »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Głównie założyłam wątek z ciekawości czy są jacyś profesjonalni trenerzy u nas w Jaśle, bo tak jak pisałam wyżej już od jakiegoś czasu ćwiczę sama i nie narzekam, są to treningi tylko w domu na własnym sprzęcie (hantle, drążek, piłka, kółko), teraz myślę też o tym żeby poszerzyć swój trening o siłownie :) Którą z jasielskich siłowni polecacie?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: TRENER PERSONALNY

Post autor: Roel_1910 »

Nie rozumiem po co pytać o takie rzeczy na forach, wejdz sobie na strony internetowe, przeglądnij opinie i metamorfozy, umów się, spotkaj, pogadaj i widzisz czy ktoś się zna na tym co robi czy nie. To, że ktoś kto z takim trenerem, a tym bardziej z tymi osobami stycznośći nie miał napiszę bzdury, aby kogoś obsmarować, w wiekszości przypadków jest to zwykła zazdrość i "ból du+py"a napewno to normalne na naszym pięknym forum :) i w naszym pięknym mieście :)

Trenerzy już byli, czas na siłownie :hyhy:
ODPOWIEDZ