GRY PLANSZOWE W JAŚLE

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
bratan
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 lipca 2014, 19:49

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: bratan »

Mam nadzieję, że nadzorca forum okaże się wyrozumiały za podbijanie postów, odświeżam temat. Kończy się weekend więc pora myśleć o kolejnym ;) Czy ktoś pisze się na spotkanie przy stoliku po ciężkim tygodniu w najbliższą sobotę?
żo.be
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 20:56

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: żo.be »

Czy w Jaśle można gdzieś wypożyczyć gry planszowe? Ktoś pół roku temu wspominał o którymś z jasielskich lokali, o który chodziło i czy to jeszcze aktualne?
bratan
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 lipca 2014, 19:49

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: bratan »

W miejscowym lokalu poza chińczykiem i kartami o niczym ambitniejszym nie słyszałem. Wiem za to, że kilka gier w kolekcji posiada Miejska Biblioteka Publiczna w JDKu. Choć posiadane gry skierowane są do najmłodszych, w zbiorze znajduje się m.in. Kolejka :) Pani zajmująca się tam mediami jest otwarta na współpracę, więc jeśli tylko zbierze się choć najmniejsza grupa 2-3 osób, okazja do zagrania jest w jednym z pomieszczeń biblioteki.
joki49
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwietnia 2019, 11:53

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: joki49 »

Widzę , że stary post może ktoś zajrzy w maju przeprowadzam sie do Jasła jeżeli ktoś by chciał w coś zagrać możemy się gdzieś umówić na granie.
Takumiku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 06:59

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: Takumiku »

Pytanie w co grasz - RPG-i, karcianki, bitewne, przygodowe. Próbowałem kiedyś tu zebrać ekipę, pare osób się zgłosiło ale jak przyszło co do czego to nie było z kim zagrać
joki49
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwietnia 2019, 11:53

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: joki49 »

RPG raczej nie. Bitewniaki ,karcianki, euro jak najbardziej. Mozlżna umówić się na Keyforga karcianka mam dwie talie więc można spokojnie zagrać. Chyba , że masz inne propozycję.
joki49
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwietnia 2019, 11:53

Re: GRY PLANSZOWE W JAŚLE

Post autor: joki49 »

Hej utworzyłem na fejsie grupe i stornę Planszówki Jasło , żeby lepiej sie komunikować myślę , że to troche szybsze od forum. Jakby ktoś nie mial fejsa tutaj też będziemy cos wrzucać jeżeli znajdą sie chętni.
ODPOWIEDZ