Park Linowy

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Park Linowy

Post autor: m.g »

Moim zdaniem 5 zł to nie majątek, do takiego parku nie chodzi się codziennie. Rozumiem opłatę, przecież to są takie rzeczy, że na pewno będzie trzeba coś wymienić, podreperować, zrobić jakaś konserwację, zwłaszcza, że będzie używane a nic przecież nie jest wieczne. Ważne jest bezpieczeństwo więc wszystko musi być na tip-top. Mam tylko nadzieję, że jak jest opłata to i poziom tego miejsca też będzie wysoki (chodzi mi o utrzymanie czystości itp.).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Park Linowy

Post autor: dragoness »

Jak już pisałam, nie chodzi o kwotę, tylko o zasadę. Skoro park linowy jest finansowany przez UM, gdzie o opłatach nie wiedzą, to jakim prawem narzuca je p. Baniak, czyli MOSiR, podlegający również UM?
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Park Linowy

Post autor: karoluch25 »

Zgadzam się z tym w 100% ale jak wiadomo miasto jest biedne a na paragonie ładnie pisze opieka instruktora a nie wstęp czy coś takiego. Również słyszałem że ma być darmowy , ale w obecnych czasach nic nie ma za darmo.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Park Linowy

Post autor: Pemek94 »

Owszem 5 zł to nie majątek i niech ta opłata będzie ;) A różnica w informacjach pokazuje tylko jaki mamy burdel wszędzie xD
Marianna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 22:00

Re: Park Linowy

Post autor: Marianna »

Dziś około godziny 11:10 miała miejsce taka sytuacja: Instruktor (szczupły, wysoki w okularach korekcyjnych z czarną ramką) wygonił mnie z toru BMX za brak kasku. Ok. Miał rację bo tak napisane jest w regulaminie, ale to że w czasie gdy jeździł tam mój 8 letni syn jacyś robotnicy ganiali po torze z motykami i grabiami już mu nie przeszkadzało. Po chwili syn chciał przejść trasę na parku linowym i tu okazało się, że trzeba zapłacić za przeszkolenie 5zł. Poinformowano nas również o innych warunkach: wiek, wzrost itp. Kiedy tak słuchaliśmy tego kazania ... odwracam się i widzę jak zieloną trasę przechodzi gruby facet z dzieckiem, które miało najwyżej 3 lata i 100cm wzrostu. Pytam więc pana instruktora jak to jest, że my nic nie możemy a ten facet sobie chodzi z malutkim dzieckiem bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i wniesienia wcześniej opłaty. Odpowiedź instruktora zwaliła mnie z nóg: TEN GRUBY Z DZIECKIEM TO SYN KIEROWNIKA WIĘC SOBIE MOŻE WEJŚĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Ręce opadają ale ja tego tak nie zostawię.
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Park Linowy

Post autor: pomelo »

MARIANNA popieram w 100% normalnie wszędzie układy nawet na parku linowym :zly: co do opłaty to zawsze tak jest że obiecują za free a potem i tak się płaci :(
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Park Linowy

Post autor: bond »

Marianna pisze:Dziś około godziny 11:10 miała miejsce taka sytuacja: Instruktor (szczupły, wysoki w okularach korekcyjnych z czarną ramką) wygonił mnie z toru BMX za brak kasku. Ok. Miał rację bo tak napisane jest w regulaminie, ale to że w czasie gdy jeździł tam mój 8 letni syn jacyś robotnicy ganiali po torze z motykami i grabiami już mu nie przeszkadzało. Po chwili syn chciał przejść trasę na parku linowym i tu okazało się, że trzeba zapłacić za przeszkolenie 5zł. Poinformowano nas również o innych warunkach: wiek, wzrost itp. Kiedy tak słuchaliśmy tego kazania ... odwracam się i widzę jak zieloną trasę przechodzi gruby facet z dzieckiem, które miało najwyżej 3 lata i 100cm wzrostu. Pytam więc pana instruktora jak to jest, że my nic nie możemy a ten facet sobie chodzi z malutkim dzieckiem bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i wniesienia wcześniej opłaty. Odpowiedź instruktora zwaliła mnie z nóg: TEN GRUBY Z DZIECKIEM TO SYN KIEROWNIKA WIĘC SOBIE MOŻE WEJŚĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Ręce opadają ale ja tego tak nie zostawię.
po pierwsze skad wiesz ile to dziecko miało lat i wzrostu ...dwa Ci robotnicy wykonuja prace w okreslonym czasie i jak korzystajacy z parku nie przeszkadzaja to moga spokojnie tam sobie byc...a z opiekunem można tam wejsc (moze P. marianna chciała dziecko same puścić) To że duma zostala urażona to nie powód zeby płakać na forum jak to tam jest źle.....i odgrazanie sie tez raczej nie na miejscu
Marianna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 22:00

Re: Park Linowy

Post autor: Marianna »

Forum jest po to aby się na nim wypowiadać, dzielić informacjami. Dziś bez ogródek uświadomiono mi, że "plecy" trzeba mieć wszędzie - nawet na parku linowym jak się chce ominąć regulamin. I nie szkoda mi 5 zł. Chodzi o to że jedni mogą cokolwiek a inni NIE. A skąd wiem ile miało wzrostu...? A stąd że mój syn ma 130cm i jak stoi obok niego ktoś kto nie sięga mu nawet po pachy z całą pewnością mogę powiedzieć że jest co najmniej 30 cm niższy. A w całym powyższym wywodzie nie chodziło mo o to ile kto ma wzrostu itp ale o to że to co się dzieje w tym chorym kraju jest niewyobrażalne. Jakiś koleś informuje mnie "prosto w pysk" że synalek kierownika ma tu inne prawa. To tyle w tym temacie.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Park Linowy

Post autor: bond »

z uzyskanych niedawno informacji mniemam ze pani to troche pokoloryzowała....podobno było tak ze ów pracownik poszedł do swojego kantorka na moment a Ci państwo (kierownik i jego syn) sami poczuli sie do wejścia na trase parku to co miał ich żdzierać w połowie trasy?
Marianna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 22:00

Re: Park Linowy

Post autor: Marianna »

bond pisze:z uzyskanych niedawno informacji mniemam ze pani to troche pokoloryzowała....podobno było tak ze ów pracownik poszedł do swojego kantorka na moment a Ci państwo (kierownik i jego syn) sami poczuli sie do wejścia na trase parku to co miał ich żdzierać w połowie trasy?
Bzdura. Gadali sobie zanim weszli na trasę.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Park Linowy

Post autor: bond »

Marianna pisze:
bond pisze:z uzyskanych niedawno informacji mniemam ze pani to troche pokoloryzowała....podobno było tak ze ów pracownik poszedł do swojego kantorka na moment a Ci państwo (kierownik i jego syn) sami poczuli sie do wejścia na trase parku to co miał ich żdzierać w połowie trasy?
Bzdura. Gadali sobie zanim weszli na trasę.
Mogli gadać o wszystkim ale nie koniecznie o samym wejściu na trase trase....a ten kierownik sam mógł sie porządzić ;p;p;p
kwadratowy_arbuz
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 22:27

Re: Park Linowy

Post autor: kwadratowy_arbuz »

Marianna pisze:
bond pisze:z uzyskanych niedawno informacji mniemam ze pani to troche pokoloryzowała....podobno było tak ze ów pracownik poszedł do swojego kantorka na moment a Ci państwo (kierownik i jego syn) sami poczuli sie do wejścia na trase parku to co miał ich żdzierać w połowie trasy?
Bzdura. Gadali sobie zanim weszli na trasę.
No niestety, tak to już jest. Żyjemy w państwie prawa i "regulaminów". Mamy ludzi równych i równiejszych a wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Olej to, bo szkoda nerwów.
Tip Top
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2013, 09:41

Re: Park Linowy

Post autor: Tip Top »

bond pisze:z uzyskanych niedawno informacji mniemam ze pani to troche pokoloryzowała....podobno było tak ze ów pracownik poszedł do swojego kantorka na moment a Ci państwo (kierownik i jego syn) sami poczuli sie do wejścia na trase parku to co miał ich żdzierać w połowie trasy?
dokladnie tak było.

czyżby Panni Marianna chce komuś zrobić na złość i korzysta z każdej nadarzającej się okazji???? :ok: :super:

a kierownik z synem niech nauczą się czytać tabliczek informacyjnych, bo jak widziałem tam tabliczka jest przed każdą trasą.

w tym jasłe nic nigdy nie bedzie bo ludzie są zbyt zawistni :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :hurra: :hurra: :hurra:
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Park Linowy

Post autor: mała111 »

opłata za dziecko jest totalnie nie na miejscu pomijając fakt,że Pan Baniak zrobił sobie państwo w państwie skoro już chce zarabiać niech ustali opłaty z głową bo nijak się ma żółty szlak dla dzieciaka do czerwonego dla dorosłego :| a opłata jest ta sama ,sprytne dziecko pokona go w przeciągu 5min. więc nie przesadzajmy z taką opłatą,nie wspomnę ,że większość korzystających z tej rozrywki to dzieci w wieku szkolnym więc teoretycznie powinny mieć zniżkę,a płacą tyle co osoby dorosłe :mur: Paranoja!
Tip Top
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2013, 09:41

Re: Park Linowy

Post autor: Tip Top »

doszly mnie sluchy że Pani Marianna jest płci męskiej i uf tego dnia był z dzieckiem na rowerku :chytry: :chytry:
gratuluje podszywania się pod imieniem kobiety i pokazania się jako pospolity tchórz, gratulacje odwagi i przykładu dla dzieci ;) :cool: :cwaniak:
z pewnoscią jako rodzic jesteś dumny z tego :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
ODPOWIEDZ