Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: kasiuńcia »

Jasło też będą kojarzyć z zaściankowością i ludźmi posiadającymi ograniczone pole widzenia, biorącymi wszystko na serio, nawet taką kulturę masową, w jakiej uczestniczy Michał Szpak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: dragoness »

A także z bezinteresowną zawiścią.
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: aff »

kasiuńcia pisze:Jasło też będą kojarzyć z zaściankowością i ludźmi posiadającymi ograniczone pole widzenia, biorącymi wszystko na serio, nawet taką kulturę masową, w jakiej uczestniczy Michał Szpak.
Bo jest zaściankiem.
Kultura masowa? Niee, to nie ma wspólnego nic z kulturą, to czysta rozrywka, czyt. show dla kasy.
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Woytec »

kasiuńcia pisze:Jasło też będą kojarzyć z zaściankowością i ludźmi posiadającymi ograniczone pole widzenia, biorącymi wszystko na serio, nawet taką kulturę masową, w jakiej uczestniczy Michał Szpak.
Dobrze powiedziane. To nie my się wstydzimy Michała Szpaka tylko On się wstydzi jaślan :)
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: jackisback »

A ja powiem tak, takiego wstydu dla Jasła nikt jeszcze nie przyniósł jak Michał S. Teraz będą kojarzyć Jasło jedynie z transseksualizmem bo chyba nikt nie zaprzeczy że Michał wygląda jak traswestyta.
To chyba jakaś marna prowokacja. Czy wy wszyscy, którzy komentujecie Michała i jego wygląd podczas jego występów go oglądacie, czy słuchacie? Gość ma powalający głos, i osiągnie wiele, mam nadzieję, że nagra świetną płytę. Można nie popierać jego zachowania się, ale wpierw należy patrzeć na głos i interpretację tekstu no i oczywiście osobowość(którą z trójki finałowej miał największą), a wygląd, sposób ubioru? Są tylko marnym dodatkiem do całej reszty.
Piotr.Chojecki
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 4 stycznia 2011, 10:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Piotr.Chojecki »

Wstyd, to kraść i łamać pozostałe z 10 przykazań. Przeczytałem dzisiaj informację na temat Michała i zszokował mnie poziom wypowiedzi na jego temat. Chamskich, prostackich, obelżywach o poziomie który nie tylko sięgnął dna, ale i puka od spodu. Jeśli taki jest poziom większości młodych mieszkańców Jasła, to gratuluję. Wpisy pełne agresji, frustracji i kto wie czego jeszcze. Zrozumiałbym, gdyby te wpisy pochodziły od zawistnych nastolatków, którzy jeszcze mają małe doświadczenie życiowe, ale gdy zobaczyłem podobne od ludzi dorsłych, to ręce mi opadły. Wpisy dotyczące wyglądu Michała mają się jak pięść do nosa. A ciekawe co by powiedzieli wielcy anonimowi opluwacze - napinacze gdyby zobaczyli zdjęcia z lat 80 - tych takich polskich zespołow jak Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, czy Oddział Zamknięty? A z zagranicznych artystów wymienię tylko Kiss, Davida Bowie, Queen, Depeche Mode, Michaela Jacksona, czy Placebo. Wygląd sceniczny muzyka jest jego wyborem i nikogo nie powinno obchodzić jak wygląda, ale jak śpiewa. Skoro doszedł do miejsca 2, to oznacza, że ludzie go "kupili". Poza tym muzycy, prezentują inny stopień wrażliwości i to trzeba i należy podkreślić. "I sława i chwała i wiążę sobie krawat". :ok:
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Maxmaks »

Podpisuje sie pod tym co napisał Piotr obiema rękami....więcej tolerancji by się przydało.
Michał czekam na płytę i mam nadzieję, że pojawisz się na dni Jasła ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: lato »

Watek z rozmowy z prowadzącym program panem Kużniarem dotyczący jednego z uczestników....
Co zrobiłeś Michałowi Szpakowi, że chodził do gazet i żalił się na ciebie?
Podobno usłyszał, jak rozmawialiśmy na jego temat w prywatnej rozmowie. Ale nie użyłem tego wulgarnego słowa, które przytaczał w wywiadach. On sam nie wie do końca, w którą stronę pójść ze swoją seksualnością, a jak mu to powiesz, to się oburza. Nie powinien mieć pretensji. Na castingu w marcu powiedziałem mu, że jak go zobaczyłem, to nie wiedziałem czy jest chłopakiem czy dziewczyną. Odparł, że taki ma styl. On sam wokół tego buduje swoją historię. Niech ludzie będą szaleni, ale niech to będzie dodatek, niech nie czynią z tego głównej wartości. On od występu na castingu się nie rozwinął, nie posunął muzycznie ani o krok do przodu. Śpiewem już nie zaskakuje, całą resztą tak.

"You Are So Beautiful" było dobre.

W "Hallelujah" musiał się podciągać jak na drążku, a Alexandra Burke zrobiła to z naturalną lekkością.

Musi się jeszcze dużo nauczyć.

Nie wiem czy on tego chce, bo jemu się wydaje, że już wszystko umie. Ale życzę mu, żeby dobrze skończył...
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: kasiuńcia »

A tak nawiasem mówiąc, kim jest niejaki jarosław kuźniar? Jak dla mnie nie jest nikim, kto może obiektywnie ocenić śpiew, talent wokalny, czy sposób bycia artysty. To początkujący prowadzący, marny dziennikarz, który dostał szansę poprowadzenia jednej edycji show. Wypowiada się jakby co najmniej był Wojewódzkim.
Zazdrość-straszna rzecz :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: dragoness »

Powiem szczerze, że tego pana po raz pierwszy zobaczyłam w X-factorze, bo ja ogólnie fanem telewizorni nie jestem, a ten program oglądałam głównie dla jaślan. Jego sposób prowadzenia był delikatnie mówiąc nijaki, w porównaniu np. z Prokopem, którego kiedyś oglądałam w jakimś innym programie. No ale jak się nie ma samemu nic ciekawego do powiedzenia, to się pojeżdża po innych.
piotr-s
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 19:52

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: piotr-s »

kasiuńcia pisze:Jasło też będą kojarzyć z zaściankowością i ludźmi posiadającymi ograniczone pole widzenia, biorącymi wszystko na serio, nawet taką kulturę masową, w jakiej uczestniczy Michał Szpak.
kasiuńcia pisze:A tak nawiasem mówiąc, kim jest niejaki jarosław kuźniar? Jak dla mnie nie jest nikim, kto może obiektywnie ocenić śpiew, talent wokalny, czy sposób bycia artysty. To początkujący prowadzący, marny dziennikarz, który dostał szansę poprowadzenia jednej edycji show. Wypowiada się jakby co najmniej był Wojewódzkim.
Zazdrość-straszna rzecz :)
Czy szanowna koleżanka mogłaby odnieść się do swoich postów? :szok: Nie bardzo rozumiem tok myślenia. ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: piotrek »

Jako były mieszkaniec powiem z całym szacunkiem: jakie miasto taki wokalista
piotr-s
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 19:52

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: piotr-s »

dragoness pisze:A także z bezinteresowną zawiścią.
dragoness pisze:Powiem szczerze, że tego pana po raz pierwszy zobaczyłam w X-factorze, bo ja ogólnie fanem telewizorni nie jestem, a ten program oglądałam głównie dla jaślan. Jego sposób prowadzenia był delikatnie mówiąc nijaki, w porównaniu np. z Prokopem, którego kiedyś oglądałam w jakimś innym programie. No ale jak się nie ma samemu nic ciekawego do powiedzenia, to się pojeżdża po innych.
Również ciekawe zestawienie! :rotfl: Dobrego samopoczucia życzę. :zalamany:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: lato »

Moje panie ten pan w 2010r.zajął 5 miejsce w plebiscycie na Tytuł Dziennikarza Roku - przyznawany w konkursie miesięcznika "Press". Osobiście nie jestem zwolennikiem telewizji tvn. ale jeśli jej szef zatrudnia kogoś takiego jak napisała pani moderator na tym forum... To początkujący prowadzący, marny dziennikarz, który dostał szansę poprowadzenia jednej edycji show...to ja sie zastanawiam czy szef TVN jest tak głupi że płaci bajeczne sumy ,,marnemu,, początkującemu jak dla pani moderator(od1999r.pracuje w tym zawodzie)dziennikarzynie [...]
Pani dragoness myślę ze ten pan jako prowadzący i siedzący w temacie x-factor tam w samym środku tego wydarzenia,ma troszku lepsze rozeznanie na temat uczestników tego show jak MY internauci czerpiący wiedzę ze szklanego ekranu,gazet tudzież opowieści kapitana Misia raz gloryfikujacych,innym zas razem wyniszczających.


Daruj sobie uszczypliwości użytkowniku, nie przypominam sobie, abyśmy byli w tak dobrej komitywie, abym była odbiorcą tekstów w stylu o słoneczku :)Mod
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: xkubx »

Co prawda tak samo jak przedmówca nie jestem zwolennikiem TVN-u ale to jest prawda, że Kuźniar trochę więcej w tym wszystkim siedzi.
Według mnie Szpak nie da sobie rady w show biznesie, wbrew pozorom ma słabą psychikę.
Widzieliście jak się prawie "rozbeczał" gdy przesądzali o tym czy przejdzie do finałowych odcinków??
Nikt go tam za rączkę nie zaprowadzi jak to było w X-factor z Wojewódzkim.
Proszę, nie piszcie, że jestem zazdrosny, zawistny czy inny, po prostu piszę to co widzę.
Chyba, że ktoś przemówi mu do rozsądku w co wątpię.
ODPOWIEDZ