Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: xyz123 »

dragoness pisze:Faceci też moga chodzić do kosmetyczki. Dbanie o siebie naprawdę nie boli i nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną.

dokładnie => coraz więcej mężczyzn korzysta z usług kosmetycznych :)
rpd8
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 12 października 2008, 23:33

Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: rpd8 »

Witam ja proponuje zeby jasło wybrało utwór na finał dla szpaka:)
Ja proponuje dzem albo kelly famylly!!!
co wy na to?? :super:
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: adu28 »

Z calego serca mu kibicuje ,ale ...on nie wygra tego programu!
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: a-tatutek »

No bez przesady-jak ma coś wybierać to niech to robi sam na własną odpowiedzialność. Jak sknoci to będzie to jego porażka i pretensje może mieć tylko do siebie za nieudany występ i ewentualną przegraną z tego powodu, a tak to winę zwali na to że mu Jaślanie wybrali kawałek :kwasny: :wstyd:

Na marginesie również uważam że nie wygra, ale życzę mu mimo to powodzenia.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: xyz123 »

Wydaje mi się, że Michał i Gienek mają szanse 50/50 - zobaczymy co będzie :)
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: Woytec »

Wojewódzki ma takie wtyki że Szpak wygra :D
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: lilijka »

Przecież uczestnicy nie wybierają sobie sami piosenek
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: kasiuńcia »

Oczywiście, że sami nie wybierają. Spójrzmy na jedną z uczestniczek - Małgorzatę Szczepańską, która nie mówi w języku angielskim, a jednak te piosenki śpiewa, a w dzisiejszym odcinku miała nawet ściągę na wachlarzyku. To wszystko znaczy, że wokaliści nie mają wpływu na to co zaprezentują, bo często jury krytykuje tych, którzy wybierali repertuar dla uczestników.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Szpak --jaśleniaewybieraja utwór

Post autor: xyz123 »

Woytec pisze:Wojewódzki ma takie wtyki że Szpak wygra :D

i niech wygra :ok: jestem jak najbardziej na TAK :ok:
Gunner15
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 20:49

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Gunner15 »

@xyz123

Czy nie zauważasz różnicy między chodzeniem do kosmetyczki, a malowaniem paznokci u faceta? Dla mnie to nie jest facet..
gbh1976
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 25 kwietnia 2009, 12:30

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: gbh1976 »

Gunner15 pisze:@xyz123

Czy nie zauważasz różnicy między chodzeniem do kosmetyczki, a malowaniem paznokci u faceta? Dla mnie to nie jest facet..
To może umów się z nim i sobie tą kwestie wyjaśnicie.Dla mnie dzisiaj super wykon i oby tak dalej ,
inte
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 września 2010, 16:12

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: inte »

Jest w ogóle takie słowo jak "wykon" ? :) Pierwszy raz się z nim spotkałem w tym programie, ale nie obracam się w muzycznym środowisku to może dlatego.
kaszalot
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2011, 21:08

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: kaszalot »

E tam. Ciekawi mnie tylko, gdzie się podziały te osoby co wcześniej zapewne mówiły: "Nie liczy się wygląd, liczy się wnętrze!". Szpak ma swój styl i nie wiem czemu ludzie się tak tego czepiają! A niby jak się ubierali przedstawiciele glam rocka? Zrozumcie, to są artyści!

Co do wygranej to ja osobiście zawsze głosuję na Szpaka, Dziewczyny i Gienka. Szkoda mi tylko Malcolma co odpadł na początku, no i Matts ma również fajny głos, ale niestety nie poradził sobie w odcinkach na żywo...
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Pemek94 »

Dla mnie najsłabszym ogniwem w finale od samego początku jest ta Stankiewicz, nie wiem kto Ją promuje... Jak na swój wiek może i dobrze śpiewa ale od reszty odstaje lata świetlne. Może gdyby wybierała polski repertuar to by Jej poszło lepiej, a tak to na siłę się pcha w obcojęzyczny i słucha się tego jak słucha. Szkoda i Malcolma i Mattsa. Ja wiem, że Michał nie wygra tego programu, wgygra go Gienek, ale jeśli Michał nic nie spieprzy to zapowiada mu się piękna kariera. :ok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: dragoness »

inte pisze:Jest w ogóle takie słowo jak "wykon" ? :) Pierwszy raz się z nim spotkałem w tym programie, ale nie obracam się w muzycznym środowisku to może dlatego.
Wykon kojarzy mi się ze zgonem, a tendencja do skracania słów wywodzi się prawdopodobnie z niemożności zapamiętania dłuższych niż dwusylabowe.
Ad meritum, wracając do wyglądu Michał świetnie wpasowałby się w Kiss. Pani Stankiewicz ma swój ogromny fanklub, który zdefiniowali Wojewódzki i Sablewska. Nawet jej angielszczyzna, powodująca u mnie ból zębów, powoduje, że ludzie, którzy też angielskiego nie znają solidaryzują się z nią. Te piosenki, to celowy zabieg.
ODPOWIEDZ