Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Zespol weselny

Post autor: mario1562 »

Ja także moge polecic zespół Rafa
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: Zespol weselny

Post autor: drożdżówka »

banda rudego jest drogim zespołem
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

drożdżówka pisze:banda rudego jest drogim zespołem
drożdżówka, skoro mamy polecać tylko tanie zespoły, to słyszałem o orkiestrze "Janek i Halina". Grają za 300zł + ciastka i flaszka.
Muzyka 100% na żywo! :P Nawet potrafią śpiewać na trzy głosy (podobnie jak zespół Kejs, który tak usilnie polecasz). Strony internetowej nie mają ale jak się zapytasz kierowcy w MKS-sie to Ci powie na którym przystanku trzeba wysiąść żeby do nich trafić.
agusiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 6 września 2010, 19:46

Re: Zespol weselny

Post autor: agusiak »

A co sądzicie o zespole Krater z Tomaszowa Lubelskiego?
paaalaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 listopada 2010, 21:43
Lokalizacja: Podkarpacie, Małopolska :)

Re: Zespol weselny

Post autor: paaalaaa »

Regulator, na jakim weselu byłeś jak grała BANDA RUDEGO? :) Ja we wcześniejszym tam tez polecałam właśnie :)))
paaalaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 listopada 2010, 21:43
Lokalizacja: Podkarpacie, Małopolska :)

Re: Zespol weselny

Post autor: paaalaaa »

a właśnie... drogim tzn. ? Wcale nie mają znowu jakichś powalających cen... Za dobrobyt trzeba płacić, chyba, że wolicie jakichś grojków, którzy grają wszystko na jedno kopyto i po trzech piosenkach się tak schleją, że już nic nie zagrają... Banda Rudego to młodzi, dynamiczni i z 'werwą' ludzie! Miałam wiele do czynienia, więc mogę polecić z czystym sumieniem! Na prawdę! :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Zespol weselny

Post autor: marzenka24 »

Nie wiem ile bierze Banda rudego, szczerze mówiąc nie znam tego zespołu, ale szczerze ziryowała mnie wypowiedź Ludwiga. Znam wiele zespołów, które bardzo dobrze grają, grają na żywo i nie biorą za to jakiejś mega kasy.
Jak już wcześniej pisałam, u mnie grał właśnie Keyss, z którego zarówno ja, mój mąż jak i goście byli bardzo zadowoleni, a o którym tak śmiesznie Ludwig pisze. Wiadomo. Kwestia gustu i w ogóle. Jednak to że zespół nie ma strony internetowej nie znaczy, że jest kiepski i gadki typu zapytaj kierowcy w MKS to Ci powie, to dla mnie śmieszne. Poza tym, o ile wiem, to tam gdzie mieszkają Ci Panowie z Keyss dojeżdzają tylko PKS-y :hyhy:
I nie jestem żadną odrończynią tego zespołu, ale tak czytam inne opinie, bo zapowiada się, że niedługo moja siostra będzie wychodzić za mąż wiec często przeglądam to forum. Jendak myślę ze wytworzyła się tu straszna autoreklama, a większość tu zalogowanych to pewnie członkowie zespołów :orany: :D
dla mnie zespoły, które mają gotowe podkłady to straszna ściema. Na tzn "drodze" biedaki ledwo sobie radzą, a jeszcze jak ktoś sobie wodzireja/drużbę wynajmie, który śpiewa w kilku różnych tonacjach to już w ogóle:D :D :D
No ale jak już powiedziałam, to kwestia gustu:)
ORLANDO
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 12:44

Re: Zespol weselny

Post autor: ORLANDO »

Płytkę z wesela z zespołem KEYSS można uzyskać bez problemu tu:
517140855

bardzo fajny zespół
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Szukam kapeli na wesele!Pomożcie

Post autor: bieska »

Witam!!!

Bardzo proszę o pomoc,ponieważ mam mały problem związany z kapelą na wesele!Za 7 miesięcy wychodzę za mąż a nagle okazało się że coś nie gra z zespołem który wzięłam na wesele!Niby się nazywają Sami Swoi i pochodzą z okolic Piwnicznej!Wszystko super tylko że to są ludzie poleceni,o których nie mogę znaleźć najmniejszej wzmianki na internecie!Jak rozmawiałam z tym panem,to twierdził że często grał w Jaśle!Może ktoś z was słyszał!Może ktoś z was był na takim weselu?Bardzo proszę
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Zespol weselny

Post autor: Endriu997 »

Wzięłaś zespół na wesele nie słysząc i nie znając go wcześniej? :) :szok: :super: Gratulacje
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

marzenka24 pisze:Nie wiem ile bierze Banda rudego, szczerze mówiąc nie znam tego zespołu, ale szczerze ziryowała mnie wypowiedź Ludwiga. Znam wiele zespołów, które bardzo dobrze grają, grają na żywo i nie biorą za to jakiejś mega kasy.
Jak już wcześniej pisałam, u mnie grał właśnie Keyss, z którego zarówno ja, mój mąż jak i goście byli bardzo zadowoleni, a o którym tak śmiesznie Ludwig pisze. Wiadomo. Kwestia gustu i w ogóle. Jednak to że zespół nie ma strony internetowej nie znaczy, że jest kiepski i gadki typu zapytaj kierowcy w MKS to Ci powie, to dla mnie śmieszne. Poza tym, o ile wiem, to tam gdzie mieszkają Ci Panowie z Keyss dojeżdzają tylko PKS-y :hyhy: ...
Marzenko, przeczytaj proszę jeszcze raz mój wcześniejszy wpis (tym razem ze zrozumieniem). Przecież ja pisałem o orkiestrze "Janek i Halina", a nie o zespole Kejs :mur: Zainspirowany postem drożdżówki (która podobnie jak Ty zakochana jest w Kejsach- coż za przypadek :P ) poleciłem najtańszy zespół jaki znam. Wpis z samej swej konwencji nie miał za zadanie wnieść czegoś poważnego do tej dyskusji ale do głowy mi nie przyszło, że znajdzie się ktoś, kto całkowicie nie zrozumie przesłania. Jak widać się myliłem... Coś Marzenko za bardzo emocjonalnie reagujesz na nazwę Kejs bądź Keyss (która całkiem przypadkowo pojawiła się w moim poprzednim poście). Przecież na 100% nie jesteś powiązana z tym zespołem ;) , więc tylko można pozazdrościć Ci branżowej wiedzy o wodzierajach śpiewających w różnych tonacjach, zespołach słabo grających na tzw. "drodze" :P itp.
Muszę Ci powiedzieć, że Janek i Halina też grają i spiewają na drodze i to na trzy głosy w kanonie :P a do tego mają bardzo konkurencyjne ceny !!!

p.s. Marzenko nie przejmuj się brakiem stronki zespołu Keyss, przecież stronki internetowe nie grają na weselach. Po co przepłacać, znacznie taniej wychodzi zakładać nowe loginy i polecać wkółko swój zespół na forum internetowym :hyhy:
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Szukam kapeli na wesele!Pomożcie

Post autor: Ludwig »

bieska pisze:Witam!!!

Bardzo proszę o pomoc,ponieważ mam mały problem związany z kapelą na wesele!Za 7 miesięcy wychodzę za mąż a nagle okazało się że coś nie gra z zespołem który wzięłam na wesele!Niby się nazywają Sami Swoi i pochodzą z okolic Piwnicznej!Wszystko super tylko że to są ludzie poleceni,o których nie mogę znaleźć najmniejszej wzmianki na internecie!Jak rozmawiałam z tym panem,to twierdził że często grał w Jaśle!Może ktoś z was słyszał!Może ktoś z was był na takim weselu?Bardzo proszę
Widzę, że w końcu wśród autoreklamy pojawił się prawdziwy głos narodu :P
Bieska, szczerze chciałbym Ci pomóc i napisać swoją opinię ale kompletnie nie słyszałem o tym zespole, choć spotykam się na tego typu imprezach z różnymi kapelami. Być może znajdzie się jakiś forumowicz który podzieli się z Tobą prawdziwymi informacjami. Nie przejmuj się jakoś strasznie faktem, że nie możesz znaleść o nich wzmianki w internecie. Jeśli to nie jest jakiś bardzo znany zespół w tamtych stronach, to nawet nie ma się czemu dziwić. Pamiętaj też, że duża aktywność w internecie nie świadczy wcale o wysokiej klasie zespołu. Często jest wręcz przeciwnie. Dobre zespoły grają co tydzień za dobre pieniądze, a Ci których Klientela mniej docenia, doceniają się sami na forum. Podobnie z resztą jak w innych branżach. Znając bujną fantazję niektórych panów hałturników, mógł powiedzieć Ci, że grali często w Jaśle, a w rzeczywistości grali dwa razy 25km od Jasła i to 4 lata temu pod inną nazwą zespołu :P
Zadzwoń do tego Pana i zapytaj gdzie można ich posłuchać w najbliższym czasie. Wybierz najbardziej dogodny termin/miejsce i odwiedźcie ich pod salą. Na prawdę warto podjechać aby posłuchać i porozmawiać, nawet gdyby impreza była 100km od Jasła. Z pewnością takie spotkanie uspokoiłoby Was na kolejne 7 miesięcy. Ciekaw jestem czy macie z nimi jakąś umowę, czy wpłacałaś zaliczkę? Jeśli tak, to raczej nie masz się co martwić - wszystko będzie dobrze :ok:
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: Zespol weselny

Post autor: drożdżówka »

Ludwig pisze:
drożdżówka pisze:banda rudego jest drogim zespołem
drożdżówka, skoro mamy polecać tylko tanie zespoły, to słyszałem o orkiestrze "Janek i Halina". Grają za 300zł + ciastka i flaszka.
Muzyka 100% na żywo! :P Nawet potrafią śpiewać na trzy głosy (podobnie jak zespół Kejs, który tak usilnie polecasz). Strony internetowej nie mają ale jak się zapytasz kierowcy w MKS-sie to Ci powie na którym przystanku trzeba wysiąść żeby do nich trafić.
ale po co drogo płacić za coś co można mieć o połowę taniej?? nie rozumiem tego! a zespoły polecam te które słyszałam, i które są moim zdaniem godne polecenia.
uważam że cena też jest ważnym aspektem. jeśli cena się nie liczy to można Baciary np. sobie wziąć i później rok spłacać zespół...
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Zespol weselny

Post autor: gibson »

Witam wszystkich.
bieska proponuje poprosic panow kamerzystow obecnych tutaj na forum o plytke DVD ,moze oni spotkali gdzies ten zespol i maja w swoim archiwum jakies weselicho z ich udzialem.
Swoja droga to dosc odwaznie podeszlas do tematu zespolu weselnego,opierajac sie tylko na opiniach,jak sama widzisz tutaj na forum opinie typu: "najlepszy zespol na wesele to .......a najgorszy to......" nie wiesz kto to pisze i w jakim celu.To tak jak dyskutowac nad wyzszoscia swiat jednych nad drugimi z drugiej zas strony to ,ze nie maja swojej strony internetowej nie znaczy ,ze zle zagraja. Bywa tak ,ze ladna strona internetowa to najmocniejszy atut zespolu. ;)
Ludwig napisal:
"Zadzwon do tego pana i zapytaj gdzie mozna ich posluchac w najblizszym czasie.Wybierz najbardziej dogodny termin/miejsce i odwiedzcie ich pod sala."
Mam tylko nadzieje ,ze najblizszym terminem nie bedzie Twoje wesele. :szok: To oczywiscie zart. ;)
PS:popytaj (na privie)panow kamerzystow o ten zespol ,mozna ich znalezc w temacie: Kamerzysta na wesele ,moze ktorys z nich posiada ich nagranie.
Pozdrawiam i zycze pomyslnego rozwiazania sprawy. :)
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Zespol weselny

Post autor: bieska »

Witam!

Dzięki wszystkim za odpowiedzi wiele z nich podniosło mnie na duchu!!To jest zespół polecony przez wodzireja u którego byłam na 2 weselach!Sprawa wygląda tak że ten zespół wysłała nam płytkę,która jest zarąbista i wszystko wydawało by się super gdyby nie to że gdy zaczęłam szukać najmniejszej informacji na ich temat to okazuje się że kompletnie o nich nie ma!Każdy z was gdyby wpisał dzisiaj swoje nazwisko to coś znajdzie na swój temat!Nie muszą mieć swojej strony internetowej ale twierdza że grają na festynach?Kiedy napisałam do kolesia z ich miejscowości odpisał ze takiego zespołu nie zna!A to raczej jest wioska 900 osób!Po drugie w internecie znalazłam 2 utwory podpisane pod ta nazwa na Wrzutach!
Ja tylko nie chce nikogo oczerniać,bo jeśli ten zespół istnieje to jak wynika z płyty grają ekstra ,chciałabym mieć tylko pewność że w dniu mojego wesela pojawią się,bo jak nie to mam jeszcze 7 miesięcy na zmianę!Nie wiem może jakimś cudem pomyliłam nazwę,ale jak do nich dzwonie to zawsze jej używam i wszytsko się niby zgadza!
Zablokowany