Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Zespol weselny, opinie

Post autor: S.S »

Witam nie wiedzialem gdzie zamiescic ten temat zamieszczam w Muzyce bo o muzyke tu chodzi poszukuje dobrej orkiestry na wesele i chcialem zapytac o wasza opinie jakie orkiestry polecacie jakie odradzacie, licze na wasza pomoc bo jak wiadomo orkiestra to polowa sukcesu bez dobrej orkiestry to i wesel nie bedzie wspaniale
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Zespol weselny

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Oj, leniwe mamy społeczeństwo! ;) Wystarczyło poszukać, w temacie Muzyka są chyba ze dwa jak nie więcej, wątki na temat kapel weselnych.

viewtopic.php?f=16&t=1697
viewtopic.php?f=16&t=1457

Skoro już temat powstał to polecam zespół Takt ewentualnie Rafa. Pzdr! :)
Kasica123
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 stycznia 2009, 20:45

Re: Zespol weselny

Post autor: Kasica123 »

Polecam zespol REWERS lub tez SILVER music band :super: Miałam przyjemność bawić sie przy obydwu zespołach wielokrotnie i zawsze była świetna zabawa do białego rana. Rafa tez moze byc :]
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Zespol weselny

Post autor: niezapominajka »

zespół Silver polecam!!! 5 młodych chłopaków ale jak grają:)) moge im robic reklame, ale to o to chodzi by polecac sobie solidnych ludzi..odradzam Benet blee,

Napisz konkretnie co i kto zrobił tak by można się było do tego jakoś odnieść./ kolkrak
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Zespol weselny

Post autor: niezapominajka »

nic a nic nie pomyliłam:) wlasnie o nich pisałam, ale wiesz, moze mieli zly dzien..
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: Zespol weselny

Post autor: S.S »

Wlasnie ogladam stronke Benett-u i wydaje sie byc profesjonalna i same pozytywne wpisy w ksiedze gosci fakt faktem negatywne moga usunac :P ale coz a orientujecie sie mniej wiecej jakie sa koszta wynajecie tych zespolow mowie o Benett i Silver chociaz wydaje mi sie ze kobieta w zespole dodaje mu czegos zawsze to inaczej jak moze zaspiewac mezczyzna i kobieta niz 5 chlopa ale moge sie mylic.
ona24
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 19:26

Re: Zespol weselny

Post autor: ona24 »

Jedni wolą jak śpiewa dziewczyna, inni jak chlopak. To rzecz gustu. W każdym bądz razie szczerze mogę polecić zespół Silver i Revers. Pierwszy z nich grał u mojej siostry na weselu i zabawa była świetna. Są młodzi, bardzo fajnie grają, do tego mają super zabawy, także potrafią rozbawić każde towarzystwo.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Zespol weselny

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Minimalne ceny za wynajęcie takiego dobrego zespołu to 2500 - 3000. Jak się bierze na dwa dni (tzn. poprawiny) to jest zniżka. :)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Zespol weselny

Post autor: niezapominajka »

poprawka silver wziął poniżej 2000:) za samo wesele bez poprawin..
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: Zespol weselny

Post autor: S.S »

benett krzyczy cosbie jakies 3600 za jeden dzien ale slyszalem ich kawalki i faktycznie fajnie graja zastanawiam sie czy by ich nie wziac
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Zespol weselny

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Nie wiem ile bierze jakiś Silver, ja mówie o dobrych zespołach. ;)
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Zespol weselny

Post autor: BiBi »

Do niezapominajki:
Nie mogę przemilczeć pani wpisu, ponieważ jest on na niskim poziomie merytorycznym i obraża mój zespół (jestem wokalistką zespołu Benett). Proszę uściślić, co miała pani na myśli używając enigmatycznego stwierdzenia (i w tym miejscu muszę niestety zniżyć się do pani poziomu, żeby zacytować): „wiochę zrobili…”. Na szczęście Moderator forum zachował się bardzo profesjonalnie i tę część wpisu (niegodną tego forum) usunął. Jestem również ciekawa kiedy i gdzie miało miejsce „to” wesele, ponieważ chciałabym się ustosunkować do pani wypowiedzi.
Pewien mądry myśliciel powiedział kiedyś: „Gusty nie podlegają dyskusji, a o upodobania nie należy się spierać”. Nie chcę dyskutować o pani upodobaniach, ale jeśli pisze pani takie rzeczy to myślę, że potrafi pani również w sposób konstruktywny swoją krytykę uzasadnić.
Jestem świadoma, że nie ma zespołu, który podoba się wszystkim (chociaż zawsze staramy się prowadzić imprezę na wysokim poziomie). Łatwo jest pisać nieprawdziwe rzeczy pozostając anonimowym, w ten sposób psując reputację innym, co często ma miejsce na tego typu forach. Uważam, że pozytywnym aspektem jest możliwość wypowiadania swoich poglądów, pod warunkiem, że nie oczerniają innych i są zgodne z prawdą.
Priorytetową kwestią dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też uważam pani wpis za obraźliwy, niezgodny z prawdą i nie mogłam go pozostawić bez komentarza.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Zespol weselny

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Bardzo dobrze pani BiBi zrobiła prosząc o wyjaśnienia w sprawie "robienia wiochy", sam jestem ciekaw co to oznacza? :hyhy: A tak serio, to drodzy forumowicze (oczywiście nie wszyscy), spójżcie jak w normalny, ludzki sposób, bez nadmiernego ekspresjonizmu i obrażania się nawzajem można zakwestionować czyjeś zdanie? Świetny poziom dyskusji, bez nadużywanie emotikonek, wulgaryzmów, banalnych błędów ortograficznych oraz merytorycznych. Czy można tak? Można!

A wracając do tematu to posłuchałem zespołu Benett (dzięki Wam, wcześniej nie miałem okazji) i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i reperturaru. Nie dziwie się, że BiBi poczuła się obrażona. Pzdr! ;)
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: Zespol weselny

Post autor: S.S »

Ja rowniez posluchalem chyba wszystkich dostepnych kawalkow i musze powiedziec ze powaznie rozwazam aby wlasnie ten zespol bawil towarzystwo na moim weselu, bo jak wiadomo dobra kapela to 80% udanego wesela.

Moge powiedziec ze obecnie jest to jeden z glownych faworytow ale czekam nadal na wasze opinie i propozycje moze znacie jeszcze jakies dobre kapele weselne.
Ostatnio zmieniony 7 stycznia 2009, 16:00 przez S.S, łącznie zmieniany 1 raz.
babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: Zespol weselny

Post autor: babell »

Fajnie gra też zespół "Saksband" http://www.saksband.pl/ z Nowego Sącza!

Można prosić z linkiem do utworów w wykonaniu zespołu "Benett" ?
Zablokowany