Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

Saxofon pisze:
INCOGNITO pisze:
darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam

Ponawiam prośbę o podanie namiaru na w/w zespół....
Czyżbyś zamierzał zmienić dotychczasowy zespół ? ? ? :hyhy:
Dobre, dobre Panie Saxofon :P

Incognito, jeśli nie rozumiesz to ja Ci może postaram się jakoś prosto wytłumaczyć :) może dużymi literami - SAXOFON PYTA SIĘ CZY CHCESZ ZMIENIĆ ZESPÓŁ W KTÓRYM OBECNIE GRASZ (czyli CAMBER) NA ZESPÓŁ KAJMAN O KTÓRY DOPYTUJESZ JUŻ KILKA RAZY. Zrozumiałeś teraz ???

Saxofon, moim zdaniem Pan Incognito jest ciekaw co to za konkurencja pojawiła się w Osobnicy o której nikt nic do tej pory nie słyszał :hyhy:
Tak się składa, że akurat Kamber jest z Osobnicy - stąd ciekawość Pana Incognito i kilka postów z tym samym pytaniem.
Wszyscy wiemy, że Incognito reprezentuje zespół Kamber, który od czasu do czasu reklamuje kolorowym banerkiem.
Zaraz usłyszymy, że Incognito nie gra w zespole Kamber tylko był z nimi na weselu i tak mu się spodobało, że założył fan club, zrobił reklamowy baner wraz numerami telefonów kontaktowych i wkleja go co jakiś czas w tym temacie jako całkiem postronna osoba.
Ludzie, co Wy wyprawiacie w tym temacie to przechodzi ludzkie pojęcie :rotfl: ale przynajmniej śmiesznie jest :D :ok:

Panie Incognito jest dwie możliwości.. albo w którymś garażu lub stodole w Osobnicy powstał jakiś "nowy twór" albo ktoś chciał polecić Wasz zespół tylko mu się nazwa pomyliła (i jak dobrze pamietam także ilość członków zespołu) :P
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

:hurra: gratuluje pomysłowości i dziękuję za dokładną odpowiedź...Panie Ludwig pomógł mi Pan niesamowicie...jestem pod wrażeniem błyskotliwości Pana w sprawie, która zupełnie nie jest do Pana skierowana...a banerki to mogę sobie umieszczać jakie tylko mam ochotę i nic Panu do tego...zajmij się Pan czymś bardziej pożytecznym (proponuje)... :ok:
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2011, 18:25 przez INCOGNITO, łącznie zmieniany 1 raz.
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Zespol weselny

Post autor: gibson »

Panowie nie jest tak zle u nas jesli chodzi o autoreklame na tym forum ,dla porownania proponuje zajrzec na krosnienskie forum "zespol weselny" to co sie tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie. Autoreklamy jest tutaj duzo ,ale jakby niepatrzec jest jeszcze na jakims poziomie. (o ile mozna mowic ,ze atoreklama moze byc na poziomie) :) Pozdrawiam.
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

Tak się składa, że nie pomyliłem nazwy. Przypadkiem byłem u nich na próbie - panowie na prawdę pokazali klasę :). Jest to zespół Kajman oczywiście. Podaję namiary:
e-mail: [email protected]
Nie miałem okazji natomiast słyszeć zespołu kolegi INCOGNITO, który tak burzliwie prosił o namiar na zespół Kajman, toteż w tej kwestii niewiele mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Zespol weselny

Post autor: marzenka24 »

Dziwny to zespół, który daje zamiast wizytówki z numerem telefonu, czy stroną internetową samego maila:) bo sądzę, że jeśli masz do nich maila, to nr tel też powinieneś mieć... ;) no chyba, że telefonu nie mają :)
No ale nie mnie to oceniać hehe :D
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

Dzięki za odpowiedź Panie Darkonel...

Pozdrawiam serdecznie
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

marzenka24 pisze:Dziwny to zespół, który daje zamiast wizytówki z numerem telefonu, czy stroną internetową samego maila:) bo sądzę, że jeśli masz do nich maila, to nr tel też powinieneś mieć... ;) no chyba, że telefonu nie mają :)
No ale nie mnie to oceniać hehe :D
Oczywiście że mam, ale podalem tylko e-maila. Nie chcę tu robić reklamy!No ale proszę bardzo, telefon do zespołu to 691 427 271 .
Mam nadzieję, że nikt mi tego nie poczyta za reklamę - namiary podałem na prośbę zainteresowanych.
Rozumiem poniekąd też kwestię, że w okolicy jest cała masa róznych zespołów muzycznych mniej lub bardziej znanych i konkurencja nie śpi, ale nie nalezy ich oceniać wyłącznie w kategoriach mało znany = kiepski lub znany = najlepszy. Trzeba samemu posłuchać i wybrać najbardziej odpowiedni. Może się okazać w wielu przypadkach, że mało znany zespół zagra porównywalnie z rozsławionym zespołem, a będzie np połowę tańszy. Takie jest moje zdanie. Jest takie powiedzenie "szukajcie a znajdziecie" :)

pozdrawiam
Saxofon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:43

Re: Zespol weselny

Post autor: Saxofon »

Ludwig pisze:
INCOGNITO pisze: Ponawiam prośbę o podanie namiaru na w/w zespół....
Dobre, dobre Panie Saxofon :P
Moim zdaniem Pan Incognito jest ciekaw co to za konkurencja pojawiła się w Osobnicy o której nikt nic do tej pory nie słyszał :hyhy:
Tak się składa, że akurat Kamber jest z Osobnicy - stąd ciekawość Pana Incognito .
Wszyscy wiemy, że Incognito reprezentuje zespół Kamber, :P

Ludwig z tego co wiem to od ok.5-ciu lat nic nowego w Osobnicy nie powstało(lecz moge się mylić)
Widocznie to nowy nabytek tegoż zespołu.
Bo skoro ja wiem że w Osobnicy są cztery kapele(Gama,Kajman,Cornet no i Camber), oraz Hur i Orkiestra Dęta
to gdzie on się uchował. Jak wodzu zespołu się dowie że nie jest na bieżąco w rynku to będą kłopoty ;)
123dj
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 17:41
Lokalizacja: jasło

Re: Zespol weselny

Post autor: 123dj »

Uważam, że temat na forum powinien zostać zamknięty. Jest wiele zespołów, tych lepszych i tych powiedzmy mniej znanych, ale każdy ma granie. I nie wiem po co te przepychanki na forum :dobani:
psp
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 grudnia 2010, 16:42

Zespół weselny

Post autor: psp »

Jest jeden nowy zespół w osobnicy "Carson" a w przysiekach również nazywa się "Casablanca".
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam
Przepraszam najmocniej, ten zespół to KAYMAN (tak się pisze), [email protected] . Dzisiaj mieli próbę i znów mialem okazje gościnnie ich posłuchać i nic się nie pomyliłem ze swoja opinią na ich temat. Po prostu zawodowcy. Szczerze ich POLECAM
konklama
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 listopada 2010, 16:36

Re: Zespol weselny

Post autor: konklama »

Jakby kogoś to interesowało to znalazłem zespół factors w czeluściach YouTube:

http://www.youtube.com/results?search_q ... ctors&aq=f

z tego co widze to raczej aktualne pliki
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

darkonel pisze: Przepraszam najmocniej, ten zespół to KAYMAN (tak się pisze), [email protected] . Dzisiaj mieli próbę i znów mialem okazje gościnnie ich posłuchać i nic się nie pomyliłem ze swoja opinią na ich temat. Po prostu zawodowcy. Szczerze ich POLECAM
Chyba Cię "trochę" poniosło z tym zawodowstwem :P Można polecać znajomych ale po co się przy tym błaźnić?
Zainteresowałem się tematem, bo nie znam ani jednego zawodowca z okolic Jasła, który obecnie grałby po weselach. Faktycznie, może jest kilka bardzo zdolnych osób ale można ich wyliczyć na palcach jednej ręki. Darkonel gdzie mieszkają Ci ludzie, którzy zajmują się muzyką zawodowo? Myślę o instrumentalistach a nie nauczycielach muzyki w podstawówce. Czyżby w Osobnicy wyrosło kilku muzyków sesyjnych? Może podasz jakiś tytuł płyty w ktorej nagraniu brali udział - z chęcią zakupię i posłucham :hyhy:

Z tego co można tu wyczytać wychodzi na to, że jak ktoś potrafi zagrać "Zielony mosteczek" na swoich organkach to już jest zawodowcem.
Oj dzieci, dzieci ;)
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

Ludwig pisze:
darkonel pisze: Przepraszam najmocniej, ten zespół to KAYMAN (tak się pisze), [email protected] . Dzisiaj mieli próbę i znów mialem okazje gościnnie ich posłuchać i nic się nie pomyliłem ze swoja opinią na ich temat. Po prostu zawodowcy. Szczerze ich POLECAM
Chyba Cię "trochę" poniosło z tym zawodowstwem :P Można polecać znajomych ale po co się przy tym błaźnić?
Zainteresowałem się tematem, bo nie znam ani jednego zawodowca z okolic Jasła, który obecnie grałby po weselach. Faktycznie, może jest kilka bardzo zdolnych osób ale można ich wyliczyć na palcach jednej ręki. Darkonel gdzie mieszkają Ci ludzie, którzy zajmują się muzyką zawodowo? Myślę o instrumentalistach a nie nauczycielach muzyki w podstawówce. Czyżby w Osobnicy wyrosło kilku muzyków sesyjnych? Może podasz jakiś tytuł płyty w ktorej nagraniu brali udział - z chęcią zakupię i posłucham :hyhy:

Z tego co można tu wyczytać wychodzi na to, że jak ktoś potrafi zagrać "Zielony mosteczek" na swoich organkach to już jest zawodowcem.
Oj dzieci, dzieci ;)
Specjalnie dla Ludwig wyjaśniam:
Zawodowcy = cytuję: "kilka bardzo zdolnych osób". To miałem na myśli pisząc "zawodowcy". Często w życiu aby określić coś nadprzeciętnego używa się porównań z ideałem. Zazwyczaj każdy (no, prawie każdy) umie to zinterpretować, zwłaszcza jeśli wynika to z kontekstu wypowiedzi.
Chłopaki radzą sobie nieprzeciętnie, więc cóż to za "błazenada" jeśli się ich poleca?
Ponadto lubię sobie posłuchać jak grają zespoły weselne, i najbardziej przypadły mi do gustu:
Kayman, Rafa, BlueSky, Orion, Hit.
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

Kolego darkonel, powtarzam jeszcze raz, nie jest błazenadą kogoś polecać tylko używać nietrafnie wzniosłych okresleń. Być może (jak to ładnie ująłeś) nie potrafię dobrze zinterpretować kontekstu Twojej wypowiedzi, bo dla mnie "amator" nie jest tym samym co "zawodowiec". Z dobrego serca radzę abyś poczytał sobie jaka jest różnica pomiędzy tymi określeniami zanim zaczniesz ich używać.
W naszym kraju 99% zespołów weselnych to z pewnością zespoły amatorskie. Nie znam zespołu Kajman z Osobnicy ale pozostałe kapele, które wymieniłeś to właśnie amatorskie zespoły weselne. W żadnym z tych zespołów nie występuje choć jeden zawodowiec, choć na szczególną uwagę na pewno zasługuje saxofonista z zespołu HIT. Jego jedynego w tym gronie można nazwać muzykiem (i to całkiem niezłym;) Nie uważam żeby w jakimś kompletnie nieznanym zepole Kajman z Osobnicy grał ktokolwiek kto ma choć 10% talentu i wiedzy muzycznej co ten chłopak. Jesli tak, to jacy z nich zawodowcy...? :wstyd:
Uważam, że nie ma sensu nadużywać pewnych słów, bo potem okazuje się że wszyscy dookoła to zawodowcy, profesjonaliści, profesorzy itp.
Jak wtedy nazywać osoby które są od nich kilka lub kilkadziesiąt razy lepsze???
Zablokowany