Zespol weselny, opinie

Muzyka. Każdy jej słucha w takiej czy innej postaci. Porozmawiaj o niej z innymi użytkownikami forum!

Moderatorzy: paul_proteus, President

Lukrecja
Początkujący
Początkujący

Re: Zespol weselny

Post autor: Lukrecja » 4 listopada 2010, 15:26

nikita pisze:Wg mnie to dobrze, że w jednym wątku zebrane są wszystkie zespoły i linki do ich stron czy też nagrań. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość dość dużego wyboru, bo niestety nie każdy uczestniczy w ciągu roku kilka albo kilkanaście razy w imprezach z tego typu muzyką.
Oczywiście - z dużym przymrużeniem oka potraktuje posty użytkowników, którzy udzielili się tylko w tym wątku raz bądź dwa.

I bardzo słusznie - popieram nikitę. Niech się wszyscy wyreklamują, kontaktują, przesłuchują i wybierają. A forum to jest świetnym miejscem do zgromadzenia takiego materiału, bo aż takich samobójców chyba nie, którzy wybiorą zespół na podstawie tych wpisów :P

Ludwig
Bywalec
Bywalec

Post autor: Ludwig » 4 listopada 2010, 17:41

Lukrecja pisze:
nikita pisze:Wg mnie to dobrze, że w jednym wątku zebrane są wszystkie zespoły i linki do ich stron czy też nagrań. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość dość dużego wyboru, bo niestety nie każdy uczestniczy w ciągu roku kilka albo kilkanaście razy w imprezach z tego typu muzyką.
Oczywiście - z dużym przymrużeniem oka potraktuje posty użytkowników, którzy udzielili się tylko w tym wątku raz bądź dwa.

I bardzo słusznie - popieram nikitę. Niech się wszyscy wyreklamują, kontaktują, przesłuchują i wybierają. A forum to jest świetnym miejscem do zgromadzenia takiego materiału, bo aż takich samobójców chyba nie, którzy wybiorą zespół na podstawie tych wpisów :P
A jeszcze niedawno Pani Lukrecja chciała sprawdzać czy aby przypadkiem janinag222 nie robi sobie autoreklamy (post z 27 sierpnia 2010) :P
Cieszę się, że nastąpiła tak drastyczna zmiana oficjalnych poglądów na temat oceniania forumowej reklamy, bo przecież Od dawna możemy zauważyć, że Lukrecja, ewa.c3891, Anek, Looking For Angels i Glocker reprezentują zespół Tequila, który za wszelką cenę chcą wypromować za pośrednictwem tego forum. :hyhy: Można śmiało stwierdzić (choć jeszcze zostało 2 miesiące), że zespół Tequila został Forumowym Królem Internetu 2010 :wstyd:
Moim zdaniem i tak lepiej z różnych nicków polecać swój zespół niż pisać jakieś paszkwile na konkurencje. Życzę aby ta autoreklama w internecie przyniosła Lukrecji zamierzony skutek. Trudno, jak nie ma wyników w "real", to pozostaje szukać ratunku w "wirtual" :D

gibson
Guru
Guru

Post autor: gibson » 4 listopada 2010, 21:41

Witam Ludwig klanim sie nisko :)

Lukrecja
Początkujący
Początkujący

Post autor: Lukrecja » 4 listopada 2010, 23:14

Haha! Wpisał ktoś słowo "tequila", a i Ludwig się obudził... Witamy!
I od razu należy stwierdzić: cóż za kolejne mało trafne spostrzeżenia Pana Ludwiga!!! Obiektywnie rzecz ujmując:
1. Gdyby ów Pan Ludwig był takim bystrym obserwatorem i nie tak uczulonym na słowo "tequila" zauważyłby z lekkością, że na tym forum zespół ten wcale nie jest tak mocno promowany (wystarczy zerknąć na te 21 stron tematu, jeśli komuś się chce i po prostu sobie policzyć). Nazw innych kapel pada tu wiele i niektóre z nich ze zdecydowanie większą częstotliwością.
2. Wrażliwość Pana Ludwiga na tę nazwę do tego stopnia jest dalece posunięta, że swobodną reklamę innych zespołów zupełnie przemilcza (i w przeciwieństwie do Pana L. wcale nie mówię, że wszystkie wpisy tutaj są dziełem samych zespołów).
A i pewnie gdyby był na moim miejscu, widział to, co widział i słyszał to, co ów zespół prezentuje może trochę bardziej zająłby się samym sobą, a nie analizowaniem nick'ów, numerów IP i nie trzymał się tym podobnych szpiegowskich metod.
3. Jak forumowicze zauważyć mogą Pan L. w temacie "zespół weselny" wyjątkowo uaktywnia się właśnie przy słowie "tequila".
Jakiś zasmucony Pan L. musi być życiem...
Zresztą to, co napisałam po jednym weselu z ich udziałem na stronie w ich Księdze Gości http://www.prv.pl/guestbook-comments/id,175888 jest moją pozytywną opinią (i jak można przeczytać nie tylko moją) i tego się będę trzymać. Chyba że usłyszę na którymś weselu równie dobry zespół - na pewno wszystkich w tym miejscu powiadomię.

A co do autoreklamy w temacie "zespół weselny" to nie wiem, czy Pan L. przypomina sobie wielką aktywność moderatora i wycięte niektóre posty "reklamowe" - wówczas stanowiły one offtopic'i, a teraz... chyba przyszły lepsze czasy...
a przecież śpiewałam kiedyś w jednym z wyciętych moich postów: "niech żyje wolność (słowa), wolność i swoboda..." i doczekałam się...
A osobiście reklamy nie potrzebuję - wystarczająco jestem urodziwa, żeby i bez tego radzić sobie nieźle. Powodzenie w każdym razie u chłopców mam ;)

Portofino
Debiutant
Debiutant

sekwens

Post autor: Portofino » 7 listopada 2010, 19:41

Ha ha ha ten pałker z Sekwensu to jakis "genialny gość". Spróbujcie potańczyc i porozmawiać przy jego muzyce !!! On niema pojecia jak grac na imprezach tanecznych ! Normalny dyletant !
Jak taki dobry to czemu chałturzy po weselach? Jeszcze nikt go nie odkrył??? Przeciez to starszy facet!
Co do wokalu to owszem tylko poco gość gra na gitarze przeciez ona mu wyraźnie przeszkadza . Czy ten zespół to tylko solista i pałker ??? No To super zespól niema co :D
Nie polecam na wesele tego zespołu !!!
Ostatnio zmieniony 8 listopada 2010, 02:45 przez Portofino, łącznie zmieniany 3 razy.

MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: MalcolmX » 7 listopada 2010, 23:35

polecam THE FLAMES

mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mario1562 » 8 listopada 2010, 18:06

Ja polecam tylko i wyłacznie Zespół RAFA:))))

Awatar użytkownika
XbogodanX
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: XbogodanX » 10 listopada 2010, 18:47

wg mnie najlepszy zespół to banda rudego z Sanoka , grają doskonale a i wokalistka fajna:)

miki75
Debiutant
Debiutant

Post autor: miki75 » 15 listopada 2010, 13:26

Autoreklama kwitnie aż miło. Znam zespoły, które grają za mniej niż 3 tys. za dwa dni (w składzie 5-cio osobowym) i wcale nie ustępują, a nawet przewyższają poziomem gry wymienione tutaj.
GRAJĄ, a nie puszczają z dyskietek jak niektóre z pojawiających się na powyższym forum! Sam gram w jednym z nich.
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2010, 23:26 przez miki75, łącznie zmieniany 1 raz.

Snookie
Ekspert
Ekspert

Post autor: Snookie » 15 listopada 2010, 21:09

Osobiście gorąco polecam zespół Imperial z Sowiny i Andante z Brzostku. Świetnie grają. Pozdrawiam:)

konklama
Debiutant
Debiutant

Post autor: konklama » 16 listopada 2010, 17:48

Polecam gorąco zespół FACTORS z Ołpin. Zespół posiada wszystkie cechy, które wg mnie najbardziej się liczą:

1. grają na żywo
2. dziewczyna potrafi spiewać a nie tylko wygląda
3. nie zamulają

Grali u mnie na weselu w czerwcu 2010 w LA DOLCE VITA w Siepietnicy i musze przyznać, że swietnie poradzili sobie nawet z obecną tam kijową akustyką

Ich stronka: www.factors.com.pl

hardcore
Debiutant
Debiutant

Post autor: hardcore » 19 listopada 2010, 22:23

a ile ci FACTORS wzięli za wesele?

bubble
Obyty
Obyty

Post autor: bubble » 22 listopada 2010, 18:26

Ktoś wcześniej pytał o CAMBER - byłam na weselu z tym zespołem - świetnie grają - szczególnie świetny efekt daje trąbka/saksofon (?) przy rytmicznych kawałkach - aż nogi same rwały się do tańca, a do tego pani ma przyjemny dla ucha głos; zespół wydaje się bardzo, bardzo sympatycznym składem.

Mam jednak pytanie... Jakie zespoły weselne są z Brzostku/Brzostka? :D Mógłby mi ktoś o nich coś powiedzieć?

Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: nikita » 23 listopada 2010, 16:26

bubble pisze:Mam jednak pytanie... Jakie zespoły weselne są z Brzostku/Brzostka? Mógłby mi ktoś o nich coś powiedzieć?
"Eldorado" - całkiem fajny, młody zespół ;)

konklama
Debiutant
Debiutant

Post autor: konklama » 24 listopada 2010, 01:11

hardcore pisze:a ile ci FACTORS wzięli za wesele?
2800

Zablokowany