oszukujace zespoly

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
piterS
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 22 października 2012, 10:29

oszukujace zespoly

Post autor: piterS »

zawiozlem wczoraj znajomych na wesele i przyjechalem po nich o 2giej w nocy, to co zobaczylem i uslyszalem zakrawa o prokuratora! (nie bede podawal nazwy lokalu i zespolu) znajomi mowili ze gdzies ok 8-9tej jeden z gosci podszedl do gitarzysty z pytaniem dlaczego gitary nie slychac, padla odp. ze spalil sie bezpiecznik w piecyku! prawda jest taka ze najprawdopodobniej celowo nie grala gitara od poczatku wesela bo gitarzysta ma tyle wspolnego z gitara co piernik z wiatrakiem, stal na scenie z zawieszonym wioslem i pajacowal, robil za klauna, jedynym muzykiem w 3osobowym skladzie byl klawiszowiec, reszta to statysci (na sztuke i kase) ja wyznaje w zyciu zasade ze "kazdy kij ma 2 konce" jak mozna byc tak perfidnym oszustem! z drugiej strony dziwie sie mlodym jak mozna zatrudnic taki pseudo zespol i im za to zaplacic!
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Anna Wal »

proszę podać nazwę zespołu i lokal żeby nikt się już więcej nie nacioł na złodzieji ?????
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: oszukujace zespoly

Post autor: nev »

dokładnie... wymienić ich tutaj a potem niech oni maja zmartwienie. morze dzięki temu jakaś inna para uniknie rozczarowaniu
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: oszukujace zespoly

Post autor: a-tatutek »

W zeszłym roku na weselu znajomych było niemal to samo! Wokalistka i dwóch klawiszowców. Siedziałam dość blisko miejsca w którym grali więc miałam wszystko jak na dłoni. Niby zespół, a muzyka była puszczana z track listy, wokalistka owszem śpiewała (jak dla mnie to średnio jej to wychodziło, nie tylko ja tak uważałam), jeden klawiszowiec coś tam dogrywał do tego co było puszczane z płyty (żeby nie było że leci tylko podkład muzyczny jak z karaoke i nic nie grają), ale ten drugi to o zgrozo!Pajacował i udawał że gra! Jako że mam styczność z klawiszami od razu rzuciło mi się to w oczy. Zwykłe napierdzielanie byle jak, po byle jakich klawiszach! Tym bardziej że sprzęt nie był podłączony i nie wydawał z siebie żadnego dźwięku!Nie można było zamówić żadnej piosenki, no bo jak skoro track lista jest od początku do końca zaplanowana. Przerwy robili za często i za długie.
Gdy pseudo klawiszowiec zorientował się iż go przejrzałam (oraz osoby z mojego stolika), za każdym razem palił buraka i pocił się jak prosie gdy tylko na niego patrzyłam a w szczególności na jego ręce! Nie pamiętam nazwy, ale jak będę miała okazję to zapytam państwa młodych i podzielę się informacją. Lepiej takich omijać szerokim łukiem i nie marnować pieniędzy!
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: oszukujace zespoly

Post autor: kamilmilus11 »

Dodam zespół Takt z Jasła i Cest la vie z Bieździadki

Do minusów napewno Contra z Bieździedzy , pijaństwo jednym zdaniem ..
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Charlie_P »

kola152 pisze:Mam prośbę bo szukam zespołu na wesele i tak natchnęłam się na necie na zespół Relax chyba z Jasła. Niestety nikt z moich znajomych ja też nie słyszeliśmy na żywo, a jak się czyta te posty to trochę się boje brać tak w ciemno.

najlepiej zapytać danego zespołu kiedy ma próbę i można podjechać i usłyszeć jak grają :) Polecam ten zespół, opinie mówią same za siebie: viewtopic.php?f=65&t=7831&hilit=revers
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Endriu997 »

Myślę, że szukanie opinii na temat czegokolwiek na jakimś śmiesznym forum to dobre wyjście z sytuacji :)
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: oszukujace zespoly

Post autor: amivisage »

W każdym biznesie są profesjonaliści i amatorzy. Amatorzy wypełniają potrzeby par młodych którzy chcą mieć usługę jak najtaniej. Skoro chcą miec brzdękanie za 1/2 ceny profesjonalnego zespołu to pózniej słuchają muzyki z karaoke i ewentualnie donoszą statystom kolejne flaszki wódki. Jak to wygląda tu jest doskonały przykład:
Zespół poszukuje... statysty.
http://rzeszow.olx.pl/zespol-poszukuje- ... -474256905
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Endriu997 »

To przynajmniej jest szczere, najlepsze są ogłoszenia typu "szukam TANIEGO i DOBREGO zespołu/kamerzysty/mechanika/lekarza/restauracji" :) Chcą tanio - mają tanio - statystów i ściemniaczy a później ktoś na forum pisze "beznadziejny zespół". Zespół jak zespół - jest taki a nie inny - jest TANI! Chciałeś tanio to masz tanio :) nie oczekuj cudów, o co tu się złościć i po co komentować? :) albo pisać "zespół za drogi... za te pieniądze można taniej..." śmiechu warte :) Popytajcie ile biorą żywe DOBRE zespoły. Na żywo nie znaczy dobrze :) Albo chcesz tanio albo dobrze, ale nie o tym jest temat. Pozdrawiam!
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: oszukujace zespoly

Post autor: tombrzeg »

z dyskietki? :spi: nuda ! Przecież są zespoły grajace na zywo w 2-3 osoby! w sumie znam taki tylko jeden ale jest robota zrobiona profesjonalnie! 5-6 osób ? za duzo niepotrzebnego hałasu chyba ze 6 osób gra na poziomie a takich zespołów jest mało
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: oszukujace zespoly

Post autor: tombrzeg »

i jeszcze kazdemu trzeba zapłacic 2 gra a 4 stoi Tzw. STATYWY :rotfl:
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: oszukujace zespoly

Post autor: angelterz »

kola152 pisze:Mam prośbę bo szukam zespołu na wesele i tak natchnęłam się na necie na zespół Relax chyba z Jasła. Niestety nikt z moich znajomych ja też nie słyszeliśmy na żywo, a jak się czyta te posty to trochę się boje brać tak w ciemno.
Ja miałem ich na weselu, i jestem bardzo zadowolony:)
Moi goście również.:)

Polecam
molusss
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 27 lutego 2011, 12:11

Re: oszukujace zespoly

Post autor: molusss »

także polecam zespół Relax byłam na kilku dancingach i naprawdę fajnie grają !
ladygaga36
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 20:56

Re: oszukujace zespoly

Post autor: ladygaga36 »

polecam ALBATROS z Sowiny!
wies
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2012, 10:07

Re: oszukujace zespoly

Post autor: wies »

do...angelterz...moluss...ladygaga...jak chcecie wychwalac swoich idoli to przeniescie swoje posty na inne tematy! jaki temat by sie nie pojawil zaraz znajduja sie swoi ludzie zachwalajace wlasne produkty! TU JEST INNY TEMAT WATKU!!!
ODPOWIEDZ