Siec Play

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Siec Play

Post autor: winiarz171 »

aa przenosiłaś numer ale z karty..tak więc faktycznie masz 240 minut.To nie jest żaden błąd.

Jeśli ktoś przenosi nr z abonamentu badz z mixa w orange korzysta z promocji dla przenoszących numer... wtedy byłaby ta większa ilość minut.. zastanów się czy nie warto wskoczyć na wyższy abonament gdzie już jest większa ilośc minut, bo jeśli Ci przyjdzie doplacac do abonementu to wyjdzie to gorzej niż np abonament wyższy o 10 zł ale już np z całkowitym stanem darmowym do PLAY.
troche zawaliłaś przy podpisywaniu umowy bo te 240 min to bardzo małoi zawsze trzeba to sobie obliczać a jesli zalezalo Ci na minutach przede wszystkim poza sieć konsultant powinien dobrać Ci lepszą ofertę...
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Siec Play

Post autor: chichotka »

Przenosiłam swoj numer z mixplusa.Wiem,ze zawalilam ale dla mnie teraz to juz musztarda po obiedzie,a Play ma osła złowionego na 2 lata;)
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Siec Play

Post autor: Pikaczu »

Gdzie to podpisywałaś?
Chciałaś taki abonament czy tak Ci doradzili?
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Siec Play

Post autor: chichotka »

Tak mi doradzili z tym ze caly czas byla mowa o 340 min
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Siec Play

Post autor: Pikaczu »

JA osobiście bym tam do tej osoby wrócił i zapytał kto kogo zrobił w jajo.
Tez ostatnio podpisywałem umowe i miałem jasno powiedziane co i dlaczego mam tyle minut,,jeden był przenoszony z karty a drugi z abonamentu..ale na dwóch mam większe pakiety.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Siec Play

Post autor: chichotka »

tez pojde jeszcze raz i zapytam co jest grane ale wydaje mi sie ze juz za pozno na cokolwiek bo umowa podpisana...!
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Siec Play

Post autor: MarioPuccini »

chichotka pisze:Tak mi doradzili z tym ze caly czas byla mowa o 340 min
Niech zgadnę.
Play "Zenię Kity"-Galeria Jasło???
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Siec Play

Post autor: Charlie_P »

jak chcecie wziąć z PLAY i chcecie być uczciwie poinformowani o każdej taryfie, bez żadnych kruczków, wszystko czarno na białym, wytłumaczone jasno i fachowo to polecam się udać do salonu przy ul Kościuszki, koło rynku, do takiej Pani krótko ściętej w ciemnych włosach. Wcześniej chodziłem do galerii, ale wtedy to ja musiałem podpowiadać kobiecie ile minut jest w danej taryfie..dno. A na Kościuszki na prawdę jest dobra obsługa, może to troche wygląda jak reklama, ale myślę, że dobre i sprawdzone warto reklamować bo na to zasługują.
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: Siec Play

Post autor: Anna78 »

Obecnie jestem w play przeszlam z plusa jakies 2 lata temu i musze przyznac ze jest o wiele taniej. Niestety czesto gubie zasieg co jest wnerwiajace mieszkajac w centrum miasta.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Siec Play

Post autor: wiolka666 »

A ja nie jestem zadowolona z Play i zamierzam zmienic na Plusa podobni roaming jest darmowy rozmowy z danym pakietem za darmo
azi2000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lutego 2014, 16:04

Re: Siec Play

Post autor: azi2000 »

Witam ja polecam Virgin. Mobile wszystko jasne bez ściemy. Jeśli idzie o zasięg to idzie po przekaznikach. Play. I T mobile
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Siec Play

Post autor: sebastiano19 »

Chyba nie wiecie co to tania sieć


lajtmobile.pl

portale branżowe

http://www.telepolis.pl/telefon-w-abonamencie

pierwsze 8 pozycji dla Lajta


zapraszam do kontaktu mailowego przez j4u :)
bocz3k
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 września 2016, 14:25

Re: Siec Play

Post autor: bocz3k »

makarena00 pisze:Wszystkie znane mi sieci, włącznie z Virgin, mogą się schować przy Mobile Vikings.
możesz mi coś więcej opowiedzieć? jestem w play od paru lat, ale te niesczęsne problemy z zasięgiem mnie męczą okrutnie. Myślałem o przejściu do nju, ale nie jestm przekonany.
Jakieś pomysły? Nju, Viking i Virgin. Co z tego wybrać?
fekinsi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2016, 20:26

Re: Siec Play

Post autor: fekinsi »

Tak patrzę, że każda sieć ma swoje plusy i minusy. Na 100% przed kupnem abonamentu trzeba przetestować ofertę na kartę pod względem zasięgu.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Siec Play

Post autor: Róża-6334 »

korzystam już kilka lat i jestem zadowolona
ODPOWIEDZ