Dzicz w szmateksach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: madellina »

Niestety, nie jest to prawdą. Wrzuciłam 9 kuponów, wcześniej przeczytałam regulamin i nie było żadnej wzmianki o jakimś haśle. NIe było nawet miejsca na kuponie, żeby wpisać to hasło. Dlatego było tak wielkie oburzenie!
Nikomu nie zazdroszę nagród, wręcz przeciwnie...przynajmniej w tym nie oszukali klientów. Jednak czuję wielki niesmak i złość na organizatorów tego konkursu, bo postąpili bardzo nieuczciwie w stosunku do klientów, którzy wypełniali kupony od otwarcia przez jakieś 3 tygodnie...(mówię o sobie, bo nie wiem kiedy dokładnie zmienili regulamin, oni stwierdzili, że m-c temu, to jest jednak nieprawda).
Pytam: co z poprzednimi kuponami??????! Po co wpisywałam swoje dane, jak zmieniły się reguły i te kupony były G warte??!
Zrobili z ludzi idiotów :zdegustowany:
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: madellina »

lustro pisze: Nie chodzi mi już o te nagrody, tylko o uczciwość, której brakuje tej firmie :/ WSTYD I KOMPROMITACJA!!!! Dla mnie ten szmateks już nie istnieje.

Ta firma jest nieuczciwa nie tylko w stosunku do klientów, ale także do pracowników. Samo to, że wisi tam ogłoszenie o pracę o czymś świadczy, nieprawdaż? :hyhy:
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: czarna1966 »

nie wiem jak było ,ale jeżeli ktoś no.sandra ,sprawiedliwy zakładają konto ,aby dodać swoje opinie to jest coś śmiesznego,ba żałosnego:(ale jeżeli był to przekręt to najlepsza kara za to byłoby nie chodzenie do tego szmateksu ,wtedy właściciel zrozumiałby,ze ludzi trzeba szanować ,bo to dzięki nim maja zbyt ,czyli kasę.
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: lustro »

do Sprawiedliwość - po pierwsze.. specjalnie założyłaś konto by napisać ten post (czyż to nie dziwne???), z tego co mogę wywnioskować widocznie jesteś pracownicą owego szmateksiku, albo kimś związanym z tym sklepem, bo kto by się fatygował by zakładać konto specjalnie by bronić sprawiedliwości w szmateksie :D po drugie byłam na tym "wielkim otwarciu", dostałam 2 kupony, ja jestem z natury osobą bardzo dokładną, więc zanim wypełniłam kupony przeczytałam ze zrozumieniem :D regulamin i o żadnym HAŚLE nie było mowy!!!! a jeśli wisiał od dwóch tygodni ten regulamin, to co mieli zrobić Ci ludzie którzy bawili się na starych zasadach????? a z tego co widziałam było ich mnóstwo. I co było to fair, że większość ludzi była wyeliminowana z zabawy, bo Pan prezesik zmienił sobie od tak regulamin??? Ja widziałam, że wszyscy wygrani byli obecni, także nie wciskaj mi kitu, że nie było dwóch osób :/ pierwsze trzy osoby wyczytane były to panienki ( dziewczyny), jedna była nawet z dzieckiem, także ja żadnej starszej pani nie widziałam. Hahahaha.. dobre.. oberwać od zazdrosnych... a za co Ci Twoim zdaniem zazdrośni mieli bić tych wygranych??? oberwać to mógł Pan prezesik i jego świta za oszustwo jakie dokonał. Oczywiście, ludzie patrząc na przekręty powinni siedzieć cicho (tak jak napisałaś) i jeszcze całować po stópkach prezesa, że przyjechał do takiego Ciemnogrodu i zorganizował loterię. Tak jak pisałam wcześniej, mi nie zależy już na tych nagrodach, bo niczego mi nie brakuje, ale WKURZA mnie to, że ten prezesik ściągnął tyle ludzi z Jasła i okolic na loterię, która okazała się wielką szopką!!! Niektórzy musieli przyjechać kilka, kilkanaście kilometrów by usłyszeć, że są wykluczeni ze zabawy. Pytam się osobę o nicku SPRAWIEDLIWOŚĆ czy to jest sprawiedliwość????
Awatar użytkownika
hanka
Moderator
Moderator
Posty: 37
Rejestracja: 7 lipca 2009, 11:37

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: hanka »

Ciekawe czy w ogóle mieli zezwolenie Izby Celnej na przeprowadzenie loterii, a poza tym jeśli macie wątpliwości co do uczciwego rozstrzygnięcia możecie je zgłosić do rzecznika praw konsumentów.
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: expert »

Fajne ciuszki są w budynku koło "Strasznego Dworu " tam gdzie Salon Ruchu ..... po schodkach w dól !!!!tanie i bardzo fajne
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: julia1978 »

hanka pisze:Ciekawe czy w ogóle mieli zezwolenie Izby Celnej na przeprowadzenie loterii, a poza tym jeśli macie wątpliwości co do uczciwego rozstrzygnięcia możecie je zgłosić do rzecznika praw konsumentów.
Z tego, co tłumaczył nam właściciel,nie mieli takiego pozwolenia. Dlatego właśnie nie było loterii, tylko komisja, która miała już wybrane kupony z najlepszymi hasłami.

Lustro: ja też widziałam tam starszą panią, choć nie pamiętam co wygrała, ale coś na pewno. I widziałam też, jak ta dziewczyna z dzieckiem na rękach nie mogła dopchać się po nagrodę, bo stała na zewnątrz. Piszesz, że nie było wzmianki o haśle. Ja na otwarciu nie byłam, bo nie lubię się przeciskać przez takie tłumy, zreszta nawet nie znalazłam tam miejsca do zaparkowania. Byłam po towarze w drugim tyg od otwarcia i wtedy na tablicy na pewno była informacja o haśle. Moim zdaniem, jeżeli na początku nie było wzmianki o haśle, to organizatorzy powinni zadać sobie trochę trudu i poinformować ludzi o zmianie zasad.
LADY123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 31 października 2012, 11:31

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: LADY123 »

Ja rowniez bylam na tym losowaniu... Jak wiekszosc osob nic nie wiedzialam o haslach, ale mniejsza z tym... Chcialam zwrocic uwage na zachowanie szefa tego szmateksu i pana prezesa... Jeden i drugi to kawal h... ktorzy cwaniakowali, bo wydawalo im sie ze przyjechali z wielkiego miasta do wiesniakow!! Zero kultury, taktu i dobrego wychowania... Chamy!! Nic wiecej nie mam do powiedzenia na ich temat! Patrzyli na d... kazdej dziewczyny i zgrywali bogaczy :D Proponuje nie chodzic juz do tego szmateksu, co w na to?? Nie dam juz nigdy wiecej zarobic takim ludziom, ktorzy za nasze pieniadze bawia sie za granica w cieplych krajach! A my stoimi jak te biedaki przed 9 pod drzwiami zeby kupic kilka szmat ze ceny podobne do tych w galerii... Poza tym kazde otwarcie drzwi w piatek konczylo sie dla mnie siniakami i nerwami, bo ludzie zachowuja sie jak bydlo!
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: mila »

Smieszne... sami tym ch... napelniacie portfele i sami jestescie zalosni stojac za SZMATAMI, jakie by one nie byly, dlugo przed 9... bijecie sie o nie z innymi "madrymi" babami tydzien w tydzien, niczym o jedzenie dla dziecka...Nie pisze, ze szmateksy to wstyd, sama chodze, ale nie bic sie na otwarciu i przepychac z ludzmi. Ktos napisal, ze 9 kuponow wypelnil, z tego co wiem, to chyba od 3dych mozna bylo wrzucac? czyli 9x30=270zl za uzywane szmaty w ciagu miesiaca... jeszcze powiedzcie, ze z tej biedy i kryzysu... wariactwo... ludzie zachowuja sie jak bydlo, bo LUDZIE TO BYDLO... w zdecydowanej wiekszosci, niestety:(
mika81
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 sierpnia 2011, 20:28

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: mika81 »

LADY123 pisze:Ja rowniez bylam na tym losowaniu... Jak wiekszosc osob nic nie wiedzialam o haslach, ale mniejsza z tym... Chcialam zwrocic uwage na zachowanie szefa tego szmateksu i pana prezesa... Jeden i drugi to kawal h... ktorzy cwaniakowali, bo wydawalo im sie ze przyjechali z wielkiego miasta do wiesniakow!! Zero kultury, taktu i dobrego wychowania... Chamy!! Nic wiecej nie mam do powiedzenia na ich temat! Patrzyli na d... kazdej dziewczyny i zgrywali bogaczy :D Proponuje nie chodzic juz do tego szmateksu, co w na to?? Nie dam juz nigdy wiecej zarobic takim ludziom, ktorzy za nasze pieniadze bawia sie za granica w cieplych krajach! A my stoimi jak te biedaki przed 9 pod drzwiami zeby kupic kilka szmat ze ceny podobne do tych w galerii... Poza tym kazde otwarcie drzwi w piatek konczylo sie dla mnie siniakami i nerwami, bo ludzie zachowuja sie jak bydlo!
zgadzam się w 100 %.W Jaśle jest ogrom szmateksów i jest w czym wybierać , więc ja tam już napewno się niewybiorę.
LADY123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 31 października 2012, 11:31

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: LADY123 »

mila pisze:Smieszne... sami tym ch... napelniacie portfele i sami jestescie zalosni stojac za SZMATAMI, jakie by one nie byly, dlugo przed 9... bijecie sie o nie z innymi "madrymi" babami tydzien w tydzien, niczym o jedzenie dla dziecka...Nie pisze, ze szmateksy to wstyd, sama chodze, ale nie bic sie na otwarciu i przepychac z ludzmi. Ktos napisal, ze 9 kuponow wypelnil, z tego co wiem, to chyba od 3dych mozna bylo wrzucac? czyli 9x30=270zl za uzywane szmaty w ciagu miesiaca... jeszcze powiedzcie, ze z tej biedy i kryzysu... wariactwo... ludzie zachowuja sie jak bydlo, bo LUDZIE TO BYDLO... w zdecydowanej wiekszosci, niestety:(
Ja tez chodze i nie wstydze sie tego, ale nie bije sie o ciuchy bo az tak zachlanna nie jestem :) Co do bojki i przepychanek po otwarciu drzwi - jesli stalabym cicho i nic sie nie odzywala to zapewne zostalabym zadeptana i nikt by nawet pewnie tego nie zauwazyl... Kilka tyg temu stalam blisko drzwi, po otwarciu wszyscy rzucili sie do wejscia a ja wyladowalam we futrynie, skonczylo sie to dla mnie 3 siniakami i zniszczonymi butami... Brak slow, po prostu brak slow!! Zwlaszcza, ze bez roznicy jest czy wejdzie sie pierwsza czy ostatnia :) Szkoda, ze wiekszosc jednak mysli inaczej :/ Najgorsze sa te starsze panie, takie po 60-stce :) Domagaja sie zeby kazdy na nich uwazal ze wzgledu na wiek, a pozniej najbardziej sie pchaja i drą szmaty ehh...
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: paulyna11 »

hanka pisze:Ciekawe czy w ogóle mieli zezwolenie Izby Celnej na przeprowadzenie loterii, a poza tym jeśli macie wątpliwości co do uczciwego rozstrzygnięcia możecie je zgłosić do rzecznika praw konsumentów.

Podejrzewam ,ze nie mieli takiego zezwolenia wiem ,ze w tym szmateksie była kontrola bo sklep zamknęli na kilka godzin goście z kontroli zabrali te kupony. Wcale bym się nie zdziwiła jak by to wszystko było podstawione....
Izka88
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 11 marca 2011, 18:05

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Izka88 »

Jedna wielka masakra z tymi ludźmi!! Co oni wyprawiają!! Jedna wielka dzicz i nic poza tym...Jedna gorsza od drugiej!! Jedna wydziera się na drugą ze się pcha i wydziera z rąk ciuchy a sama dokladnie to samo robi!! Paranoja poprostu, a z tym szmateksem kolo ronda to juz naprawde duże przegięcie!!!!! Precz z chamstwem !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: paulyna11 »

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,536306,0,0,2 A TO OPINIE Z TEGO SZMATEKSU TAM SIE DOPIERO DZIEJE ;/
Izka88
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 11 marca 2011, 18:05

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Izka88 »

Poczytałam trochę i jestem w coraz większym szoku!! To jest tragedia co się tam dzieje!!!!
ODPOWIEDZ